Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bozóki Mihály

Oldal: 1
Dátum: 2008.10.01. 19:44:51
Én is azt néztem, hogy az ELÍT HORDA vajon miért Rubint választott.
Elvégre a rubinosok ölték (tehát okozták a legtöbb vortexet) a legtöbbet, mielőtt megyeztek volna a Végzeturak a nem halálos küzdelmekben. Azért nem olyan rossz a +5% sebzés, és támadó bónusz. A zafírok, meg elbújhatnak, mert nyílvánvaló, hogy miért nem kapnak bónuszt állatok ellen. (Csak Végzeturak támadásai / varázslatai ellen)

Jó is ez a fertőzés dolog. Ha nem lenne, már rég összeálltak volna (jobban mondva, nem estek volna szét) a hordák, és már a 4. világot hódítanánk.
Dátum: 2008.09.29. 21:50:58
TÁRGY ELADÁSI PROBLÉMA: Nem tudom eladni az alapbuzogányom, hiába kérdezi meg, hogy "Ezt a tárgyad épp használod, valóban el akarod adni? -IGEN. Erre kiírja, hogy "Ezt a fegyvert nem adhatod el, mert jelenleg használod!"
Hiába klikkeltem mindenre a tárgylistámban, nem tudtam "nem használni".

A probléma azért probléma, mert így nem tudok hozzájutni az új fegyveremhez, csak hosszú idő múlva, és az idegesítene, ha pont emiatt rongyolódna az LE differencia állásom.
Dátum: 2008.09.28. 10:39:09
Üdv

Szerintem is teljesen jó a premiumos rendszer. Nem véletlenül találták ki a láthatatlanságot, pihenést, segítő kezet, mert ezek mind védekezéskor (pontosabban, amikor rádszállnak a premiumos GIGAMEGA Végzeturak) adnak olyan előnyt, hogy hugyá-fossá vered őket. Lehet, hogy nem tökéletes egyensúly, de mindenképp van lehetősége annak is, aki premiumra gyúr, és annak is aki nem.

Amúgy maga a játék nekem tetszik, a maga egyszerűségében. A háttérvilág is kidolgozott alapokra épül. (Tényleg azért szeretnék szintetlépni, hogy minél többet tudjak meg a Legenda menüpont alatt )
Oldal: 1