Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Deathwarrior

Oldal: 1
Dátum: 2009.02.06. 15:47:56
Értékelem ezt a reakciót, de az a fránya őskő még mindig nem jött meg, természetesen a lóvét mindig levonja...Ha az ember befizet, legalább írja már jóvá a rendszer...
Dátum: 2009.02.02. 18:49:59
Üdvözletem!

Nekem az őskő rendeléssel volna problémám, ugyanis 2 emelt díjas SMS-t küldtem és ebből csak 1 egyet írt jóvá a rendszer, közben pedig ki is léptem, majd újra be. Másodjára nem jött meg, az üzenetet is átnéztem, hibát nem találtam benne. Ilyenkor mit tudok, vagy tudtok tenni?
Dátum: 2008.12.15. 20:49:30
Sziasztok!

Mivan akkor ha a fertőzés eléri a 100%-ot? Ehhez ugyebár legalább 69. szintűnek kell lenni, de azért mégiscsak érdekel a dolog
Dátum: 2008.10.19. 21:43:06
Az előttem szóló emberhez hasonló módon, ugyanez a probléma tárult elém is. 2-t is küldtem, hátha rosszul küldtem, de mindkét esetben hiba történt, a pénzt természetesen levonta, és ez nem igazán vet jó fényt a hírnévre nézve szerintem. Jah és ma volt valami probléma az oldallal szerintem, mert kora délután nem akarta a kiszolgálót elérni, akárhogy is szerettem volna. Nem hozható összefüggésbe?
Nos, szeretném megkérdezni, hogy az alábbi kérdésem miért kapott rossz minősítést? Hiszen erre egy általános műveltségű ember (igazából 5. osztályos történelemben is benne van, de 10. osztályban is előjön) igazán tudhatná a választ - ha pedig nem, akkor elég szegényes a kulturális ismerete (is) -. Viszont, ha a rendszer minősítette rossznak, akkor nem értem, hogy miért?

A kérdés:

Hogyan alakult ki az iszlám vallás?

Mohamed más vallásból átalakította
Mohamed más emberek által hallottakból alkotta meg
Mohamed egy látomásban megálmodta (jó válasz)
Mohamed Mekkából való futása során eszelte ki

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Oldal: 1