Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nuplaya

Oldal: 1
Dátum: 2010.09.26. 08:36:24
V1 -en vettem észre, ellenfeled állata elájult a második körben, de az állatomnak van 27es acsarkodás szakija, és a maradék körökben sebzett még az ájult állaton 27eket.
Dátum: 2010.03.12. 19:47:58
Köszi, akkor megy vissza a kamrába
Dátum: 2010.03.12. 19:35:53
Ha van 30as lélekenergia sajtolásom, meg 60as Tudatturbóm, az 60Sajtolást jelent. Most van egy epik kincsünk ami +10sajtolást adna. Van értelme rálicitálnom? Max fölé mehet e szakértelem tárgy bonusszal?
Lehet, hogy panaszok közé kellene irni, de én ide irom:

A masodik befogott allatomnak nem tudom megvaltoztatni a nevét. Premium vagyok, megjelenik a nev megvaltoztatasa gomb is, de hiaba irom at a nevet, marad ugyanaz.
Valami ötlet?
(bocs az ekezetekert svajci billentyüzet)
Dátum: 2009.03.15. 19:12:31
Hogy hívják a föld teremtöjét?

Jézus
Mária
Isten
Jakab

NC.
Dátum: 2009.03.15. 12:48:24
Ok! Bocsesz csak bal lábbal keltem.
A kérdésekre vonatkozó tanácsot pedig köszönöm, igyekszem ezután szem előtt tartani
Dátum: 2009.03.15. 11:20:07
Köszönöm, Barátom!
A HKK-ról nem tudok semmit, de nem is tartozik az érdeklődési körömbe, ráadásul a kviz oldalon szerepel egy mondat: Ne kérdezz olyat, ami lexikális tudást igényel (pl. évszámok) vagy csak egy speciális csoport ismeri rá a választ (HKK, képregények stb).
Az én kérdésem ez alapján tényleg rossz, azt elismerem. Csak nem igazán lehet így érzékelni szerintem a határt jó és rossz kérdés között.
Dátum: 2009.03.15. 10:30:43
Az Egyesült Államok hányadik elnöke volt Bill Clinton? (google-val 4 mp alatt megtalálható) ez rossz értékelést kapott. Én meg naponta 6 szor szívok olyan kérdések miatt, mint hogy milyen színű a Hatalom Kártyái-ban a "mittudomén milyen fajta mittudoménkicsodáknak" a lapja.
Még a kvizolimpián is volt egy ilyen.
De azért köszi, hogy aki értékelte az én kérdésemet az ilyen aktivan részt vesz a játék alakításában, és elb...a a napomat.
Dátum: 2009.03.12. 11:13:22
Ma fura dolog történt, épp a zsákmányoljanak 100LE-t tőled küldetést akartam megoldani, sikerült is de nem lett kész a küldi, sőt én kaptam meg azt a LE-t amit elvesztettem elvileg a csatában. Csak a harmadik portyánál tűnt fel. Minde vesztes csata után én kaptam a LE-t. (Mivel ezt most leirtam ezért elköltöm a LE-t, ne raboljanak le a többiek)
Oldal: 1