Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Charma25

Oldal: 1234
Dátum: 2009.02.26. 23:16:04
Hát igen...Mondjuk egy tízes térkapu miért nem zavar Zacc? Értem amúgy mit akarsz, de szerintem nincs igazad...
Dátum: 2009.02.26. 23:15:17
Nem hagyom Zaccot szeretünk vitatkozni:)
Dátum: 2009.02.26. 23:14:42
köszi kedves vagy:D
Dátum: 2009.02.26. 23:12:05
Zacc már most is akkora a különbség...De nekem ez nem fáj, később kezdtem a játékot ez van mégis jól érzem itt magam:) Amúgy meg ott a lehetőség: felépítitek a kínzókamrát és nektek is megy a lé...:)Akkor ugyanannyira tápolódsz te is...Ja egyébként v2 a kínzókamrából 178 le áramlott beléd...Nagy táp:)
Dátum: 2009.02.26. 23:09:40
Lehet:)
Dátum: 2009.02.26. 23:09:26
Hey, nekem bezzeg nem nyomattad ezt a fajta hipnos szöveget pasis változatban
Még a végén többet adnék a kínzóimnak
Dátum: 2009.02.26. 23:06:04
Ejnye lassan kábulok...
Csak az a baj, hogy én is szeretnék kínozni másokat...Lehet szadista vagyok?
Dátum: 2009.02.26. 22:22:25
Hm, végigolvastam az egész topikot:) Nos, szerintem nagyon jó ötlet a kínzókamra, annak ellenére mondom, hogy naponta legalább 2-3 Azúr légiósnak megtetszem és visz a kínzókamrájába:)
De volt arra is példa, hogy visszaütöttem és kiszabadultam egy Elit Hordástól:) Szerintem, ez színezi a játékot, bár, mivel háborúzunk éppen meglehetősen bosszantó arra kelni, hogy ép leverve...És ha 25 százalék fölé megyek máris jön egy látogató...De szerencsére azért ezt nem gondolnám annyira durvának, hogy ezért abba akarjam hagyni a játékot.Kell egy kis taktika, ennyi az egész.Pl délelőtt, amikor tehetem, megoldom, hogy 25 százalék alatt legyek és máris vígan ütlegelhetek:) Na meg amikor tehetem, pl nem háborúzom, majd visszacsapok, legalább van egy kis további tét. Ja és nem érzem magam ezért hátrányban, engem nem zavar az a lé, amit esetleg kapnak utánam...Nekem ebből semmi károm nem származik...

Charma25
Az Azúr kínzókamrák már kiváló ismerője
Dátum: 2009.02.26. 00:21:04
Sziasztok!

A toplista első oldalán található szövetségünk új, aktív, poztitív harci mérleggel rendelkező tagot keres. Szövetségünk számos épülettel rendelkezik, jelenleg kínzókamrát építünk.
Feltétel: légy csapatjátékos,legyél legalább 20.szintű,töltsd be viszonylag rövid idő alatt az előírt mennyiséget a lélekkútba ennyi:)
Jelentkezés nálam Devilnél.

Üdv
Mitsubishi, Világ 1
Charma25
Dátum: 2009.01.13. 14:01:07
Nálunk is ugyanez a helyzet áll fent, erre is szeretnénk segítséget kapni!
Dátum: 2009.01.13. 14:00:35
Sziasztok!

A következő problémán lenne ami nem először fordul elő.A héten harmadszor, régen nem így volt. Éjfél előtt megkezdem a pihenést. Másnap kiírja hogy még háromszor pihenhetek.Egyszer elmegyek a 3 alkalomból pihenni és kettőnek számolja.Mivel legközelebbi pihenésnél már csak EGY alkalmam van!!! Ez miért van?Hiszen az előző napi pihenést használtam fel még előző nap. Nem tudok így stratégiázni, ez vmi bug vagy én tudom rosszul a pihenés szabályait?
Chdragon világ kettő, charma25 világ 1
Légyszi válaszoljatok....

Üdv Ági
Dátum: 2009.01.10. 15:06:26
Sziasztok!

Bocsi de elrontottam egy kérdést,mivel azzal szórakoztam, hogy elfogadjátok.Tudnátok javítani?

Kinek írta a Holt lelkek című művet?

Flaubert
Gogol
Bulgakov
Csehov

Kinek helyett ki...
A Mitsubishi tagjai 2008.12.24. 0:00 órától 12.26. 24:00 óráig a karácsony nevében senkit nem fognak támadni, akár háborúban állnak velük, akár nem.
Természetesen a folyamatban lévő háborúkban sem történik támadás.
Amennyiben egy tagunkat ezen időszak alatt támadás éri, akkor és csakis akkor az adott karaktert visszatámadhatja, de ez nem az illető SZÖVETSÉGE vagy HORDÁJA elleni támadás, csakis a karakter elleni.

Mindenkinek Békés Karácsonyi Ünnepeket!

Charma25
Sziasztok!:)

A Halhatatlanok tagjai csatlakoznak a karácsonyi béke felhíváshoz.\Világ 2\
Mindenkinek Békés Karácsonyi Ünnepeket!

ChDragon
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=4723
White Angel a Tyrant szövetségből. Elég durva...Kérem vizsgáljátok felül!
Charma25
Dátum: 2008.12.19. 18:04:54
Melyik filmet rendezte Oliver Stone?
Született július negyedikén lenne a helyes válasz és a Rettegés foka van bejelölve, amit Martin Scorsese rendezett... Nem tudom már a többi válasz lehetőséget. Vegyétek ki, vagy javítsátok légyszi!
Dátum: 2008.12.19. 13:08:10
Kész a térkapu pont:) Csak tudni kéne, hogyan működik, mennyi idő alatt lehet felhasználni stb:)
Dátum: 2008.12.17. 10:57:41
Mi a legjelemzőbb Dévényi Tibibácsira?
Pöttyös szoknya
Pöttyös labda
Pöttyös kocka
Pöttyös macska

Hm...
Dátum: 2008.11.21. 21:23:46
Nem, ugyanannyit.
Szia!

Köszi, én előtte és utána is utánajártam egy dolognak, és egy matematikus ismerősöm is azt mondta, hogy ez valószínűségszámítés szerint nem lehetséges. De mindegy. Azóta megkaptam a magyarázatot az egészre, megértettem, logikus, elfogadtam. Ja Sharpát ellenpéldának írtam, nehogy már félreértse, inkább olvasson vissza.
A másik: támadjanak nyugodtan a Rubinpalotások minket, engem túlzottan, nem érdekel.Addig érdekelt, amíg nem tudtam, hogy szabályos, amit csinálnak.Most már tudom, hogy az.
Ha azért írtam volna, mert "jaj bánt a csúnya szövi, de megijedtem", akkor más esetben is írtam volna. Érdekes módon vannak rendszeres támadóink, pl Elit Horda, és velük semmi bajunk, tiszteljük őket...
Nem csalóztam senkit, feltettem pár kérdést. tudtommal ezért is van a fórum, hogy megbeszéljünk dolgokat.És a rabszolgázást abban az esetben indokoltnak tartottam leírni, és ez nem csak az én véleményemet tükrözte.. Ezért elnézést kérek.Ahogy már előtte is írtam le a kalappal a taktikájuk előtt.Ennyi.
Köszi a sok reakciót, tanulságos és hasznos volt.
Üdv és jó játékot!
Charma25
Oldal: 1234