Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ezüstszél

Dátum: 2011.10.26. 17:23:58
Az eventes előnyt értem.

De a több kaland és a több állatelfogás csak optikai csalódás. Teljesen mindegy, hogy 10 milla TP-t vadászattal egy év alatt szerzek meg X vadászatból (bejönnek kalandok, állatok), avagy Inspirátorral fél év alatt ugyanannyi (=X) vadászatot elnyomok, statisztikailag ugyanannyi kaland és állatelfogás jut ugyanannyi vadászatra.

Esetleg talán akkor, amikor beáll konstansra a +CSP a top közelében.

De hát rengeteg dologra lehet mondani, hogy túl nagy táp, az élő aukciónak valahol ez is a lényege a hagyományos AH-nál ritkább dolgokhoz lehessen hozzájutni. (Ha meg már ritkább, akkor legyen tápabb.)

Mod: A kedves lepontozómnak üzenem: örülök, hogy könnyíthetek a lelki sérülésein. Legalább nem olyanon éli ki magát, akit ez érdekelne is.
Dátum: 2011.10.26. 17:13:31
Ömm, milyen szempontból túl nagy táp?

Amennyit én látok a dologból, az csak az, hogy "felgyorsítja az időt". Ugyanúgy megkapod a TP-t és a LE-t is a vadászatért, csak többet vadászhatsz. Olyan mintha korábban kezdted volna a játékot.

Mivel VF-fel nem használható, ezért tkp rombolja a LE/TP arányt, ami elvileg a tápság mércéje.

Biztos bennem van a hiba, de nem látom mi benne a táp.
Dátum: 2011.10.26. 16:40:17
Sztem Lanmaffia vigyora arra utal, hogy csak az Inspirátor +CSP hatása kellene neki feles hatékonysággal, a nerf része nem.

Különben azt mondta volna, hogy legyen minden világ V5.
Dátum: 2011.10.26. 16:26:14
Ahogy mondani szokták. A szerencse nem árt a portyában.

Az épületeket amúgy is építjük, és az "oldj meg x kalandot", valamint "találj y szinguláris anyám tyúkját" jobban fékez, mint a kút 5%-os növelése.
Dátum: 2011.10.26. 16:10:13
És a VF-es tömegek még jobban megizmosodjanak?
Dátum: 2011.10.26. 15:14:32
Idézet: Morzkod - 2011.10.26. 13:43:20
Idézet: Lilith13 - 2011.10.26. 13:03:48
Alacsonyabb szintű szövetségek esetén még lehet mit építeni. Nekik ez nem biztos, hogy rosszul jön. Vagy tévednék?


Rovidtavu elonye lehet, hosszu tavon (ha majd eljutnak kuldiig) nekik is szivas lesz.


Egyáltalán nem szívás. 1M-s kutunk van, 25-ös Kastélyt izibe felhúztuk amint bekerült, rengeteg az építhető épület, teljesen jól jön a minél nagyobb kút.
Ha most kapásból megtízszereztethetném a kút méretét, gondolkodás nélkül megtenném. Alkimista laborunk még csak 25-ös, Kennel 33-as, Térkapu 30-as, Alvilági verem 13-as, Bűvös kunyhó a béka segge alatt, Mesteri építészet sehol, a Nagymesteriről már nem is beszélve. Hogy csak párat mondjak.

Messze vagyunk még nagyon attól, hogy ne tudjunk építeni, mégis nyomjuk a szövetségi küldetéseket.
Dátum: 2011.10.26. 00:28:00
Csatlakozom.

Még csak kikeresni sem lehet google-val. Ez mégis mi, és hogy mehetett át? Valami mondás esetleg egy eldugott szegletéből kicsiny hazánknak?

Ha már egyszer intelligenciateszt a kvíz, legalább kikereshető válaszokat engedjenek át, hogy nekünk szegény elmaradottaknak is legyen esélyünk művelődni...
Dátum: 2011.10.25. 13:45:16
Hm.
Ha már ennyi tétel van, és esetleg marad az új aukció, az Inspirátor nem kerülhetne még bele a listába?

Illetve mivel hivatalos infót még nem találtam, ezért érdeklődnék, hogy a Joker Inspirátorra beváltható-e? (Egyelőre úgy gondolom nem, de hátha.)
Dátum: 2011.10.25. 09:44:01
Idézet: Morzkod - 2011.10.25. 09:19:22
Az rendben van, hogy hasznosul, csak epp az epito karara. Ez sztem nincs rendben. Csokkentse a lelekkutat, es akkor egybol vonzo lesz a lehetoseg.


Max a nagy szövetségek számára, ahol már nyűg az építkezés. A közepes [= 25-ös kastély van, de elég sok épület nincs még felépítve, ezért a lélekkút mérete kardinális tényező] szövetségek meg a csökkenés miatt szívnának.
Akkor már inkább se ne növelje, se ne csökkentse a kutat.

Mod: stilisztika
Dátum: 2011.10.22. 08:06:08
Melyik Lesli L. Lawrance regény?
A Három testőr
A vérfarkas bosszúja*
Sógun
Vis Major

Leslie, és Lawrence.


Melyik nem science fiction ?
Star wars
Különvélemény
Ace ventura*
Batlestar galactica

Battlestar


Mi a kalamajka "eredetileg"?
Egy ukrán tánc.*
Egyiptom hieroglif írás neve volt mialőtt megfejtették.
Indiai darazsak fészke.
Japán hangszer. Hasonló az orosz balaljkához.

mielőtt, balalajka


Melyik olimpián szereztük a legtöbb aranyérmet?
Helsinki Olimpián*
Tokiói Olimpián
Barcelonai Olimpián
Pekingi Olimpián

Időmegjelőlés illene, mert akár még változhat is.


Mod: Ihaj, valaki a helyesírási hibák hős védelmezője. Hadd gratuláljak elsőként.
Annyit akart mondani, hogy a kvízadminokat a játékosok közül válogatták ki.
Dátum: 2011.10.21. 20:38:34
Ment a 10-es.
Dátum: 2011.10.18. 18:49:39
Sima portyát nem tudok archívumba tenni, csak kihívást. (Egyiknél megjelenik az 'áthelyezés archívumba' gomb, a másiknál nem.)

Mi okoz ilyesmit?
Dátum: 2011.10.16. 19:58:31
ELEM NEVE: Nő
VEGYJELE: Fm
FELFEDEZŐJE: Ádám
TöMEG: Optimálisan 54 kg, de változó 40-200 kg között
FELLELHETőSéG: Nagy mennyiségben található urbánus környezetben

Fizikai tulajdonságai:
a) felülete általában színes mázzal van bevonva;
b) azonnal forr, és ok nélkül fagy;
c) megfelelő eljárás alkalmazásával olvad;
d) rossz ízű, ha téves helyen kóstoljuk;
e) ritkán lelhető fel szűziesen tiszta állapotában;
f) erős hangokat hallat, ha a megfelelő helyre nyomást gyakorlunk;

Vegyi tulajdonságai:
a) könnyen vegyül az arannyal, ezüsttel és más nemesfémekkel, valamint a drágakövekkel;
b) nagy mennyiségű értékes anyagot tud abszorbálni;
c) könnyedén felrobbanhat minden előzetes figyelmeztető jel és világosan látható ok nélkül;
d). vízben nem oldódik, viszont vegyülésre való hajlama nagymértékben növelhető alkohol adagolásával;
e) az ember által ismert leghatékonyabb anyag a pénz mennyiségének csökkentésére;

Leggyakoribb felhasználásai:
a) leginkább mint díszítő elem, főként drága sportkocsikban;
b) kitűnően alkalmazható relaxációs célokra;
c) nagyon hatékony tisztítóeszköz;

Elvégzett kísérletek:
a) színét gyakran vörösre váltja, ha csomagolás nélkül tálaljuk;
b) színét zöldre váltja, ha egy jobb minta mellé kerül;

Veszélyek:
a) nagyon veszélyes elem, csak szakemberek tudnak bánni vele;
b) illegális több minta tulajdonosának lenni, de tartható több is belőlük, azzal a feltétellel, hogy különböző helyeken tároljuk őket, egyébként katasztrofális következményekkel kell számolnunk a heves kölcsönhatás miatt
Dátum: 2011.10.15. 20:52:31
Hja, értem.

Hm. Dicsőség piramis nem jó?
Dátum: 2011.10.15. 20:20:56
Idézet: Craslorg - 2011.10.15. 19:47:41

Viszont van AF képesség, ami +3 pihenést biztosít, illetve másik AF, amivel 50 perc alatt max ÉP-n vagy. Roppant hasznos mindkettő.


50 perc? Gondolom ebben egy 50-es Gyógyító szentély is megbújik azért.

Így viszont a medikus csomagot nem veszem meg, köszi az infót.

Amúgy mindjárt túlcsordul a kutatok, nem ártana építeni belőle.
Dátum: 2011.10.15. 19:09:07
medikus csomag

Típus: relikvia
Szint: 50
Sebgyógyításod mindenképpen működik, tárgyaid szintjétől függetlenül.

Kérdés: Akkor is működik a csomag, ha többet sebzek mint az engem ért sebzés harmada?
Ugyanis két feltétele van annak, hogy a sebgyógyítás aktivizálódjon. Az egyik az, hogy háromszor annyi sebzést kapjak, mint amennyit okozok, a másik a megfelelő szintű tárgyak.
Itt a leírásban viszont csak a tárgyak szintje szerepel, de az is oda van írva, hogy mindenképpen működik.
Dátum: 2011.10.13. 08:47:27
Idézet: Baraty - 2009.03.24. 15:44:20
Nem feledkeztünk el egyikről sem, csak mindig voltak sürgősebb dolgok.
Bankkártyás fizetés elképzelhető, hogy technikai okok miatt kimarad, de az emelt díjas telefonhívás mindenképpen meglesz, remélhetőleg 1-2 héten belül.


Ebből lesz valaha valami?

Mod: Mármint az emelt díjas hívásból. Lenne rá igény sztem. (Speciel részemről biztosan.)
Dátum: 2011.10.12. 20:11:19
Mi a csipkebogyó másik neve?
ribiszke
vadrózsa*
kökény
egres

A csipkebogyó másik neve lehet bicske, vagy hecsedli. A csipkebokor másik neve a vadrózsa.

Melyik nem Schwartzenegger film?
Terminátor
Rambo*
Conan
Ovizsaru

T nélkül. Schwarzenegger. Ha már nem volt hajlandó legagyítani a nevét Arnold Strongra, hogy az amerikai közönség számára emészthetőbb legyen, akkor tiszteljük meg azzal, hogy helyesen írjuk le a nevét.
Dátum: 2011.10.12. 20:02:33
T. Rogalndorn

Nem akartam én atrocitást elkövetni az ön személye irányában, csupán némi információval támasztottam alá a kérdés megfogalmazásának helyességét.