Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12
Szerző
Topic neve: Egyéb őskővásárlási módok
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Egyéb őskővásárlási módok
1. hozzászólás - 2009.03.24. 14:50:36
A őskő vásárlás rovatban szerepel, de sajnos még mindig nem használható metódus a bankkártyás befizetés és az emelt díjas telefonhívás.

Itt ott vannak erről írva de gondoltam jó lenne felhívni rá a figyelmet.
Itthon ülve máris kell őskő megoldásnak a bankkártya a legjobb, az alternatíva smses dolog kissé kedvezőtlen.

A telefon hívásos dologgal pedig nagyon jól járna szerintem a Beholder. Vannak előfizetéseim amiken nem beszélek le mindent, ezt örömmel utalnám át havonta.-biztos másnak is van ilyen.
Arról meg nem beszélve, h jó páran hozzáférhetünk olyan telefonhoz, amiről egy emelt díjas hívást még annyira nem néz rossz néven a főnökség... ők úgy is többet telefonálgatnak magánban...
Pontszám: 7.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyéb őskővásárlási módok
2. hozzászólás - 2009.03.24. 14:58:32 (Válasz BaalCain #1 hozzászólására.)
Idézet: BaalCain - 2009.03.24. 14:50:36
A őskő vásárlás rovatban szerepel, de sajnos még mindig nem használható metódus a bankkártyás befizetés és az emelt díjas telefonhívás.

Itt ott vannak erről írva de gondoltam jó lenne felhívni rá a figyelmet.
Itthon ülve máris kell őskő megoldásnak a bankkártya a legjobb, az alternatíva smses dolog kissé kedvezőtlen.

A telefon hívásos dologgal pedig nagyon jól járna szerintem a Beholder. Vannak előfizetéseim amiken nem beszélek le mindent, ezt örömmel utalnám át havonta.-biztos másnak is van ilyen.
Arról meg nem beszélve, h jó páran hozzáférhetünk olyan telefonhoz, amiről egy emelt díjas hívást még annyira nem néz rossz néven a főnökség... ők úgy is többet telefonálgatnak magánban...


gondolom rég elfeledkeztek róla, e valóban a telefon többször jól jött volna, ráadásul a gyerek is tud telefonálni anyu telefonjáról:)

a bankkártyásért azért nem szívom a fogam, mert a paypal alternatíva. 2 perc számlát nyitni, és onnantól kezdve kvázi bankkártyával fizetsz.

viszont, ha nincsenek, ki kéne venni őket onnan, nem kecsegtetni a népet
Pontszám: 5
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyéb őskővásárlási módok
3. hozzászólás - 2009.03.24. 15:44:20
Nem feledkeztünk el egyikről sem, csak mindig voltak sürgősebb dolgok.
Bankkártyás fizetés elképzelhető, hogy technikai okok miatt kimarad, de az emelt díjas telefonhívás mindenképpen meglesz, remélhetőleg 1-2 héten belül.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyéb őskővásárlási módok
4. hozzászólás - 2009.03.24. 17:40:37 (Válasz Baraty #3 hozzászólására.)
Posta helyett meg szerintem írjátok oda a banki pénztári befizetést; a posta több nap alatt érne oda, a rózsaszín csekk ráadásul plusz pénzbe is kerül.

Felírja az emberke szépen a bankszámlaszámotokat, bebattyog bármelyik OTP-be, bediktálja hogy erre a számra ennyit, ez a közlemény és azonnal ott is van.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyéb őskővásárlási módok
5. hozzászólás - 2009.03.24. 18:34:29 (Válasz Mortimer #4 hozzászólására.)
És azzal az a probléma, hogy az is pénzbe kerül, ahogy a bankkártyával történő fizetés sincs ingyen a szolgáltatónak.
Pontszám: 5
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyéb őskővásárlási módok
6. hozzászólás - 2009.03.24. 19:31:46 (Válasz Mortimer #4 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.03.24. 17:40:37
Posta helyett meg szerintem írjátok oda a banki pénztári befizetést; a posta több nap alatt érne oda, a rózsaszín csekk ráadásul plusz pénzbe is kerül.

Felírja az emberke szépen a bankszámlaszámotokat, bebattyog bármelyik OTP-be, bediktálja hogy erre a számra ennyit, ez a közlemény és azonnal ott is van.


Írásomnak ez az egyik apropója. Kérdeztem a DZolit, h lehet-e befizetni a Beholdernek direkt és azt mondta, h nem csak átutalással. Márpedig én más esetekben mindig banknál fiezetek be, költség nélkül és ez azonnal jóváíródik a számlán. mig a csekk ugyebár...
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyéb őskővásárlási módok
7. hozzászólás - 2009.03.24. 19:36:53 (Válasz BaalCain #6 hozzászólására.)
Ismerős fizetett be OTP-ben, én mondjuk PayPal-t használok, gyorsabb, kényelmesebb.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyéb őskővásárlási módok
8. hozzászólás - 2009.03.24. 20:04:09 (Válasz BaalCain #6 hozzászólására.)
Ne keverjétek össze a magánszámlákat a cégessel.
Magánszemély számlájára a készpénzbefizetés tényleg költségmentes szokott lenni, viszont a cégektől ezért is kérnek pénzt a bankok.
Azaz ha valaki befizet OTP-ben mondjuk 5000 Ft-ot a Beholder számlájára, akkor a Beholdernek felszámolnak x Ft (banktól és számlacsomagtól függő) költséget.
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyéb őskővásárlási módok
9. hozzászólás - 2009.03.24. 21:46:05
A bankkártyás fizetés most is működik!
Válaszd a paypal fizetést. Feljön a paypal oldala, megkérdezik, hogy van-e paypal accountod, vagy bankkártyával akarsz fizetni. Válaszd az utóbbit, biztonságos kapcsolat, név, bankkártya és létrejött a dolog, az őskövek azonnal vagy néhány percen belül megjelennek a számládon, költséged ugyanúgy nincs, mint paypal esetén.
Pontszám: 4.33
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyéb őskővásárlási módok
10. hozzászólás - 2009.03.24. 21:49:44 (Válasz Miklós #9 hozzászólására.)
Sirály

Köszönjük!
A hozzászólást Anababa módosította 2009.03.24. 21:50:03-kor
Pontszám: 6
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyéb őskővásárlási módok
11. hozzászólás - 2009.03.25. 01:01:26 (Válasz Anababa #10 hozzászólására.)
Idézet: Anababa - 2009.03.24. 21:49:44
Sirály

Köszönjük!


ezen mit köszönsz? ez a játék eleje óta így van.
Pontszám: 4.83
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyéb őskővásárlási módok
12. hozzászólás - 2009.03.25. 09:12:54 (Válasz Miklós #9 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.03.24. 21:46:05
A bankkártyás fizetés most is működik!
Válaszd a paypal fizetést. Feljön a paypal oldala, megkérdezik, hogy van-e paypal accountod, vagy bankkártyával akarsz fizetni. Válaszd az utóbbit, biztonságos kapcsolat, név, bankkártya és létrejött a dolog, az őskövek azonnal vagy néhány percen belül megjelennek a számládon, költséged ugyanúgy nincs, mint paypal esetén.


Csak nem minden kártyát fogad el. :idea:
Az Erstes Visa Electronommal mindenhol tudok fizetni a neten, de a paypal nem fogadja el!
Üdv:
Gabi
Pontszám: 5
népszerűDzsoniKSLFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyéb őskővásárlási módok
13. hozzászólás - 2009.03.26. 12:14:56
Visa elektron elvileg nem alkalmas internetes vásárlásra, csak legfeljebb valami kegészítő netkártyával vagy ilyesmivel. Az, hogy van ahol elfogadják az bónusz. Elvileg csak dombornyomott kártyákat kötelesek elfogadni, és az Electron nem az.
Élőholt Főoptimalizátor
Pontszám: 5
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyéb őskővásárlási módok
14. hozzászólás - 2009.03.26. 13:51:37 (Válasz DzsoniKSL #13 hozzászólására.)
És ez min változtat a lényeg szempontjából, hoyg paypalon keresztül nem lehet vele fizetni, míg mindenhol máshol (eddig szerencsém volt ezek szerint) igen?
Üdv:
Gabi
Pontszám: 5
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyéb őskővásárlási módok
15. hozzászólás - 2009.05.08. 16:15:05 (Válasz Baraty #3 hozzászólására.)
Lassan eltelik az egy két hónap. Nem az egy két hét
Pontszám: 7.50
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyéb őskővásárlási módok
16. hozzászólás - 2009.05.21. 00:08:00
Ez az emeltdíjas telefon nagyon COOL ötlet, ez eddig eszembe sem jutott... pedig akad a családban egy pár előfizetés, amiről alig megy ki hívás, a minimumot meg ígyis-úgyis kifizetem. Ez általában a legtöbb szolgáltatónál 1500-2000 Ft. ha csak egy ezrest tudnának sokan így őskőre átmenteni, az sok játékos őskő szükségletét le is fedné, és nekünk jóformán "ingyen van", a Beholdernek meg igen komoly profit!

Nem lehetne már holnapra betenni??? van itthon 4 ilyen számla is
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5
fórumozóZolika761Férfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyéb őskővásárlási módok
17. hozzászólás - 2009.07.25. 12:06:08
Moneybookerst halottam tervezitek bevezetni, mikor lenne készen?
Pontszám: 5
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyéb őskővásárlási módok
18. hozzászólás - 2011.10.13. 08:47:27 (Válasz Baraty #3 hozzászólására.)
Idézet: Baraty - 2009.03.24. 15:44:20
Nem feledkeztünk el egyikről sem, csak mindig voltak sürgősebb dolgok.
Bankkártyás fizetés elképzelhető, hogy technikai okok miatt kimarad, de az emelt díjas telefonhívás mindenképpen meglesz, remélhetőleg 1-2 héten belül.


Ebből lesz valaha valami?

Mod: Mármint az emelt díjas hívásból. Lenne rá igény sztem. (Speciel részemről biztosan.)
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2011.10.13. 08:48:33-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.82
kedvelt tagAveoFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyéb őskővásárlási módok
19. hozzászólás - 2011.10.14. 21:46:07 (Válasz Ezüstszél #18 hozzászólására.)
Részemről is!
Pontszám: 5.85
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyéb őskővásárlási módok
20. hozzászólás - 2011.10.15. 06:27:57
Csatlakozom!
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.02
Oldal: 12
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!