Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Reelmc

Oldal: 1234
Dátum: 2009.04.12. 16:45:17
Melyik sportágban alkalmazzák a "hirtelen halált" ?
Jégkorong
Sportlövészet
Kézilabda
Labdarúgás

még jó hogy én erre a kérdésre speciális értékelést kaptam... nah mind1...
ez a 3. olyan kérdés amit nállam visszadobtak 1 hétre rá meg megjelenik elfogadva
Dátum: 2009.03.27. 23:22:47
Értékelésre lett feltéve egy kérdés:

Mikor kezdődik a meteorológiai tavasz?

Elengedtem jó értékeléssel, de azonnal meg is bántam, mert hiába kelöltem be a március 1-jét, nem fogadta el, és jónak a március 31-t fogadta el!

Kérlek, töröljétek, mint hibás válaszú kérdést!!!


hm én ezt a kérdést feltettem normálisan megfogalmazva normális válaszokkal erre törölte a rendszer mert több mint 75% túl buta volt h gondolkozzon... szal mind1... (mert gondoltam egy kicsit nehezítek azzal h beleteszem a márc. 21-et csak sajnos túl sok ember hordja derékon alul az eszét két farpofa között...) nah mind1...
Mikortól van hivatalosan a meteorológiai tavasz?

február 27.
március 1. (helyes válasz)
március 4.
március 21.

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!

nem csillagászati tavaszról volt szó...
nem napéj egyenlőségről...
gratulálok minden zseninek... beugratósnak szántam az tény de hogy ennyire... gugliba az első oldalon ott a válasz...
Dátum: 2009.02.23. 16:59:34
tényleg az ilyen kérdéseknek sokkal több értelme van... kajak már nincs más a rendszerbe csak HP foci alap matek műveletek meg hogy írjuk helyesen...
Hogy írjuk helyesen ezeket a szavakat?
muszáj, mosoj
muszály, mosoj
muszáj, mosoly
muszály, mosoly

gratulálok... főleg az ilyen jellegű helyesírási kérdéseknek... amiket egy normálisabb böngészővel azonnal megnézhet akárki hogy helyes e ha magától nem tudná... xD lolszint...
nah de hát mind1.. további jó szórakozást az ilyenekhez... a legviccesebb az egészbe hogy az érvelések felét a wiki-ből szedi mindenki... ami 1x 2x ugyanúgy hibás tényeket közöl... önálló gondolat a legtöbb esetbe már luxus... nah mind1 megnyugodhattok nem írok többet... esetleg ha jön reakció még válaszolok...
Dátum: 2009.02.23. 16:49:20
Lamand... jó tegyük fel rászánom azt a félperc gondolkodást és kitalálom hogy melyik a 3. olasz csak hogy megnyugtassam kavargó lelki világod...
de mivel k*rvára nem ismerem és nem is érdekel a szájba vert foci így fingom nincs hogy a Seria A vagy mi a hátam az mi a görcs... és hogy ebből kiindulva honnan tudjam hogy nekem a 4közzül pont a spanyol csapatot kell megjelölnöm... -.-
olyan kérdéseket rostáltok ki aminek még lenen is értelme csak mán ezzel a 6 vagy hány kritériummal a szemetek előtt ültök a gép előtt... azt kapásból rávágjátok mindenre hogy speciális... vagy érdektelen... nemtudom én inkább bukok 10% LE-t azt keresek rá a háború és békés kérdésre googliba mint a szájbabaszarintott focis kérdéseken félmásodpercig is gondolkodjak... ha világ esemény akkor legyen vagy magyar vonatkozású ÉRTELMEs kérdés... legalább tnaulok valami újat... de amíg tényleg értelmes kicsit nehezebb kérdéseket rostáltok ki sorra csak mert a googli nemdobja ki az első oldalon vagy mert 5nél több idióta nem vette a fáradtságot hogy rákeressen addig nekem ilyen focis kérdésekkel ne jöjjön senki...
amúgy szellemes voltál gratulálok... de a tekedvedért felteszek majd olyna NHL kérdést amibe nincsennek városok csak hogy nehogy csalódást okozzak... illetve nem muszáj NHL elég a jégkorong téma sőt elég nekem a magyar is... csak majd azt a kérdést is ilyen okosan válaszold meg és ilyen bőszen érvelj majd... ne rendezd le egy speciálissal...
Dátum: 2009.02.23. 14:43:16
Mi történik, ha tekercsen elektromos áram halad át?
A tekercs elég
A tekercs mágnesessé válik *
A tekercs izzani kezd
A tekercs rezegni kezd

pontosítani a kérdést... milyen tekercsen?? papírtekercs jó lesz? mer az akár el is éghet...
amúgy nem vagyok meggyőződve róla hogy ez ilyen egyszerű... nekem vasrudak és egyéb nyalánkságok is rémlenek... pontosan nem tudom és lusta vagyok utánanézni...
Dátum: 2009.02.23. 14:35:48
úgy néz ki rosszul tagoltam neked a kezdetleges a HSZ-aid számára vonatkozott... asszem az írás készségedet vagy a minőségét nem vitattam, nem mondtam rá semmit...
azt meg hogy visszadobják a kérdésedet végképp nem tudom hogy sikerült beleszőnöd a dologba... én spec örülök ha olyan kérdést látok aminek utána kell néznem... az hogy másoknak derogál a középiskola és az ott tanultak arról nem én tehetek... mikor kiértékelésre kapok kérdést csak akkor nyomok törlést vagy rossz választ ha idióta felesleges játékon belüli a kérdés illetve a válaszok minősége olyan...
sőt helyesírási hibát is csak akkor nyomok rá ha nagyon szembetűnő egyébként ha látok először inkább ellenőrzöm mozillába hogy helyesen van e írva mivel én is rossz helyes író vagyok így könnyen megeshet hogy tévedek... szóval ezt a részét a HSZ-odnak végképp rossz helyre címezted
Dátum: 2009.02.23. 13:42:56
Mekkora az állandó légköri nyomás?
520 Hgmm
1310 Hgmm
1000 Hgmm
760 Hgmm *

állandó hol? hegyekben itt-ott??
az 5perc alatt ennyit sikerült találnom: normál légköri nyomás (100kPa)
nekem spec szagú... vagy túlontúl lexikális... de lehet hogy csak bennem van a hiba...
_____________________________

"Hány éves korában feszítik keresztre Jézust?"

feszítették...
Dátum: 2009.02.23. 13:23:45
Magusocska... csak annyi a baja hogy pontatlan a kérdés mint te is írtad a kérdés hogy melyik arab szám értéke 349... igen a megoldás a 349... innentől helytelen a megoldás mert római számokról sehol nem tesz említést...
helyesen valami hasonló lenne hogy Melyik római szám a megfelelője, az arab 349-nek? ...
szóval jogos a HSZ
Dátum: 2009.02.23. 13:16:35
Idézet: Lucc - 2009.02.23. 06:14:41
Idézet: Reelmc - 2009.02.23. 00:56:09

....
hát sztem kár azért az igénytelen Mazsoláért oda... egy értelmesebb-re cseréléssel maradhat... így viszont sztem törlendő...


sztem? értelmesebb-re ?

Ha a kérdésekben a jó helyesírás követelmény, akkor itt miért nem?


drága Lucc... örülnék ha nem szólnál be... majd ha kérdést teszek fel akkor odafigyelek sőt eddig ahány kérdést feltettem annyi lett elfogadva és egyet se olvastam még vissza itt... de ne várd el tőlem hogy fórumon is odafigyeljek hogy minden egyes szót helyesen írjak le mert neked szúrja a szemed... igen rövidítek és igen csinálok bakikat... de amíg mindenki megérti nem tudom mi a probléma... ha annyira szúrja a szemed kérj admin jogot és írogasd át a hibás részeket... de csak azért hogy szaporítsd a még kezdetleges HSZ-aid számát azért ne kötekedj... köszi puszi
Dátum: 2009.02.23. 13:07:00
Idézet: Lanmandragoran - 2009.02.23. 10:44:50
Idézet: Magusocska - 2009.02.23. 10:28:58

Melyik nem Seria A-s focicsapat?

AC Milan
Juventus FC
AS Roma
Real Madrid

Na ez spec.

Azért ez attól távol áll. Anélkül, hogy tudnád, mi a lópikula az a Serie A, azért a 3 olasz, egy spanyol csapat könnyűszerrel megkülönböztethető, így nem okoz különösebb nehézséget a válasz.


Lamand... de ha fingom nincs hogy miaz akkor felőlem lehet valami nemzetközi bajnokság is amibe 2 olasz meg egy spanyol csapat van... sőt mondok jobbat...a 2csapatból 2ről tudom biztosan hogy olasz...és az extrapoén hogy nem is érdekel melyik a 3.
de felőlem maradhat... úgyis mindjárt tudok megint kérdezni... addig kicsit részletesebben utána nézek az NHL farmcsapatainak azt kitalálok belőlük valami jó kitalálható nem spec kérdést... biztos mindeneki örülni fog
Dátum: 2009.02.23. 12:53:58
Idézet: Mortimer - 2009.02.23. 12:40:29
Hol született Nagyatádi-Szabó István?

Nagyatádon
Csokonyavisontán
Rinyaújnépen
Táskán

Egyrészt speciális, másrészt Wikipedia szerint Erdőcsokonya lenne a helyes válasz. Namost mire bökjek?


ha rákattintottál volna Erdőscsoknyán-ra ezt kaptad volna és így rájönnél mért ezt kérdezte a kérdező
http://hu.wikipedia.org/wiki/Csokonyavisonta
bár azt tény hogy jelen formájában megtévesztő lehet a válasz... bár csak utánna kell nézni... teljes 10másodperc volt.. aki meg esetleg netes segítség nélkül is tudja annak meg annyi se... szóval akár maradhat is vagy a választ korrigálja valaki az Erdőcsokonyára
Dátum: 2009.02.23. 12:49:59
Mi a kés szó kőzepe?
ó
k
s
é

Helyesírási hiba, ö és nem ő.

jah és javítás után lehet törölni is...
Dátum: 2009.02.23. 12:48:41
Idézet: Sveger - 2009.02.23. 12:42:18
Pisti 1989-ben született,2009-ben hány éves?
5
10
15
20

Erre a kérdésre miért kaptam azonnal töröljék választ?
Este feltöltöttem mikor lefeküdtem megnéztem 26 jó válasz és asszem2-3 ossz élrkezett.De kérem ez a legkönnyebb kérdés
1989+20=2009


ráadásul még bele is lehet kötni mer ha Pistike 89 dec-ben született... akkor még habokba nem 20éves...
Dátum: 2009.02.23. 12:46:50
Mi fűződik Matuska Szilveszter nevéhez?
a biatorbágyi viadukt felrobbantása
szilveszter pápa fia volt
semmi
a szilveszter bevezetése

még aránylag ötletes is...
csak a szilvesztereket át írni nagy Sz-re
a semmi válasz helyett pedig kitalálni valamit...
jelen formában törlendő...
_______________________
Milyen szeműek a játék mentorai ( egy tőrös férfi egy egy varázsbotos nő)?
Emberszeműek (szivárványhártya: kék, zöld vagy barna)
Fehér
Fekete az egész szemük
Sárgás-pirosas

törlés...
Dátum: 2009.02.23. 02:40:56
nincs bajom Mazsolával sőt ismerem is...
de a jelen helyzetben és kérdésben egy nemodaillő igénytelen túl könnyű válasz... aki mazsolát ismeri annak azért aki mauglit annak azért aki meg mind2... az néz hogy ezt most komolyan gondolta e a kérdező...
Dátum: 2009.02.23. 00:58:53
1860 Gladbach München egész pontosan a csapat neve


hehe nekem még meg is volt egy jó régi felállásuk gombfoci csapatba... (ez az egyik formáció amiben eltudom viselni a focit... sőt gombfocizni nagyon is szerettem)
Dátum: 2009.02.23. 00:56:09
Melyik állat nem a"Dzsungel könyve" szereplője?
Mazsola
Bagira
Akela
Sir Kán

hát sztem kár azért az igénytelen Mazsoláért oda... egy értelmesebb-re cseréléssel maradhat... így viszont sztem törlendő...
Dátum: 2009.02.23. 00:25:52
Melyiker írjuk helyesen?

méjségéleség
méjségélesség
mélységéleség
mélységélesség


A kérdést is "Melyiket" alakban kellene


nem a kérdést Melyik variáció van helyesen leírva? vagy ha nagyon kvízes Vágó Istvános akar lanni akko, Melyiket írtuk helyesen? vagy valami hasonló... a lényeget mindneki érti...
Dátum: 2009.02.23. 00:22:05
"Mi Terence hill eredeti nev?"

csak egy kis csinosítás lesz... ahogy elnézem fáradt lehetett a kérdező és nem sikerült minden bill-t lenyomni:D
hill helyett Hill
nev helyett neve
Oldal: 1234