Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Jim8

Oldal: 1
CSÚNYÁN beszéltem!A hozzávetőleges szXrjukat tehetnék valahova,met több,mint 1G nem hozzávetőleges,szerintem!Segítőkész GE... VODAFON!!!A felondás 37000 lenne,ari nem?!
Had kezdjem úgy,hogy:
Nekem internet előfizum van,és csak csip-csup dolgokért megyek vele fel a net-re vele,mert rengeteget dolgozok (a melóhelyen vagyok )és ott nézem még a maileket is!
Egy hónapban a max forgalmam eddig (úgy hogy a nőm rá volt gyógyulva a hálóra) 800MB körüli!!! Most nem voltunk igazán otthon,de van egy ari program a mobil nethez ami HOZZÁVETŐLEGESEN számon tartja az adat forgalmat,most 672,66MB vot.Megkaptam a SZÁMLÁT!!!!!!!!aszerint a segg törlésére alkalmatlan fecnin az szerepelt,hogy 1124MB(!!!!!!!!)-tal túl léptem az 1G-t!Há' mondom ANYÁD is volt kislány,irány egy bót'."Türelmesen" várakozok,mert nekem más dolgom sincs,sorra kerülök egy 20 körüli izé,(gondoltam finom leszek nehogy sírva fakadjon)előadom a problémám, +3ember és 37(!!!)perc,közlik nem tudnak segíteni,hívjam fel ezt meg ezt,hát picit !!Felhívom ,kis gomb nyomkodás,várakozás azért hogy közöljék,a rendszer tökéletes,biztos én nem vettem észre hogy kicsit többet neteztem!Kérdem én esetleg kivzsgálni,ellenőrizni a TÖKÉLETES renszert esetleg ellenőrizi lehetne-e,mert hát ki tudja?A rendszerrel nem lehet baj-így ő,na itt már
Oldal: 1