Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vorian

Oldal: 1234
Dátum: 2009.05.26. 20:47:47
Most lehet, hogy szerencsém van, de azóta se dobott ki. Vígan vadászom, portyázom, és fórumozok.
Dátum: 2009.05.26. 19:35:56
Engem csak egyszer dobott ki, amikor kiírták, hogy szerver leállás lesz. Azóta nem.
Petur arra célzott, hogy ha sokan érnek el ehhez a küldihez, akkor sokan fognak önként minimum 20-30k-ban ácsorogni, és te, aki vagy olyan szíves segítesz teljesíteni az illetőnek, jól jársz, ha magas a kreatívod. Tehát a kreatív növelésére tett javaslata nem a 20k-t bukni akaró egyéneknek szólt.
edit: megelőztek
Egy ilyen elb*szott képletben ne keress logikát....
Nem, a valóságformázás ilyen szempontból logikus (még ebben a *** képletben is), mert ha maxos, akkor több portya lehetőségre jutna ugyanannyi rabolható lé. Azaz csökkenne az egy portyából szerezhető LE, ami végképp abszurd...
Hát én se túl gyakran szólok hozzá a dolgokhoz, de egy ilyen "reform" után át lehetne nevezni a játékot, mert, hogy az már nem a VU lenne, az 100%...
Ebből az egész botrányból annyi jó sült ki, hogy letisztázták, hogy ezt így nem szabad... de amilyen ötletlavinát elindított, hogy hogyan kéne még jobban korlátozni a portyát (most nem mennyiségi, hanem minőségi korlátozásról beszélünk)...többet ártott, mit használt.
Ha minőségi korlátozás éri a portyázást, akkor eredményül azt kapjuk, hogy a jelenlegi le diff-ek be nem hozhatóakká válnak. A TOP (le diff toplistán) bebetonozódik. Erre csak azért hívom fel a figyelmet, mert már nem egy reformot megfogott egy ilyen hivatkozás, hogy a szint-top előnyét úgy nem lehet behozni. Hát most tessék ezzel is kalkulálni, igenis adjuk meg a lehetőséget mindenkinek, hogy értelmesen tudjon portyázni.
Dátum: 2009.05.04. 13:41:28
"it's too late..."
Kérném a delikvens vizsgálatát!

V2
Destructor - 1. szintű végzetúr
Győzelem:35
vereség:10
Zsákmányolt lélekenergia: 10.177
Elvesztett lélekenergia: 418

Előre is köszönöm.
Dátum: 2009.02.07. 21:18:55
Üdv!
A mai nap még egyszer sem töltött be a karakterem képe. Másét látom, csak a sajátomat nem. Ennek mi lehet az oka? Előre is köszönöm a segítséget, elég idegesítő a helyzet.

Már segítettek, tárgytalan.
Dátum: 2009.01.10. 14:33:02
Üdv!

Ma 10 vadászatomból 3-ra nem kaptam meg az érte járó LE-t! Nem költöttem el, nem vitték el, egyszerűen vége a vadászatnak, a csp-m csökken, de nem kapom meg a lélekenergiát. Ez mással is előfordult, vagy ez csak egy "személyre szabott" bug?
A válaszokat előre is köszönöm.
Dátum: 2009.01.06. 20:05:14
Ha van átokpiramisa a szövetségednek, használd azt. Így a legegyszerűbb. Ha nincs, akkor marad a sok portya +kémgömb.
Kérdés: ha a világ1-en van egy 18. (mindjárt 19.) szintű karakterem, és indítok ugyanitt egy 1. szintűt, nincs ajánlás, nem támadhatom magamat, az is szabálysértésnek minősül?
Dátum: 2008.12.09. 15:54:57
Már ketten is kérdezték, de választ nem láttam (gyorskereső), hogy az arénában lehet szerezni Tp-t?
Dátum: 2008.12.08. 22:22:44
Értem, köszönöm.
Dátum: 2008.12.08. 21:19:21
Mitől függ, hogy a fertőzés elleni küzdelem sikeres lesz-e, avagy sem? Vagy mindenképpen sikeres lesz és csak akkor nő a fertőzés százaléka, ha nem próbálkozom?
Én tegnap váltottam szövetséget. 16. szintű vagyok (még) és 54442 LE-t kellett fizetnem. Az előző szövetségemben több mint 40k-t építettem, és a lélekkutunk mérete 38-39k volt. Az új szövetségemé 74k. Szóval nem érzem igazságosnak, hogy gyakorlatilag 20.000 LE-t kihajítottam az ablakon (jó, a szerencse nőtt, de azért másra is költhettem volna). És nem azért hagytam ott az előző szövetségemet, mert a mostani /nem sokkal/ több bónuszt ad, hanem, mert gyakorlatilag kihaltunk. Szóval, ha lehetne ezen változtatni valamit, nem csak az én életemet könnyítenétek meg (bár valószínűleg addigra már betöltöm a szükséges mennyiséget). Túl nagy mérvű a büntetés, csak azért, mert szövetséget váltottam.
Dátum: 2008.11.30. 20:16:12
Ezer köszönet!
Dátum: 2008.11.30. 17:38:04
Szeretnék banki átutalással őskövet venni, de amikor elküldeném az összeget, kiírja, hogy 3*8 számot kér a bankszámlaszámhoz, de itt csak 2*8 szám van megadva. Gondolom, hogy én csinálok valamit rosszul, hiszen másoknak nem okoz problémát. Előre is köszönöm a segítséget.
Dátum: 2008.11.24. 21:16:36
Én nem mondanám magam ingyenélőnek, hiszen már kb. 3000 Ft-tal járultam hozzá a játék fenntartásához (nem sok, és közel sem elég, de egy csepp a tengerben), viszont arra nincs keretem, hogy az egyre dráguló, és megújuló prémiumos tárgyakat megvegyem. Persze, ha okos, és előrelátó vagyok, akkor a játék kezdetekor rááldozok 5k-t, és akkor van 350 őskövem, abból lehetne gazdálkodni, de honnan kellett volna tudom, hogy ez ennyire számít, illetve, hogy tetszeni fog a játék (mert nekem nagyon is tetszik!). Viszont a prémiumos tárgyakkal felszerelkezett, agyonturbózott játékosokkal szemben esélyem sincs, ami nagyban rontja a játékélményt. A játék valóban ingyenes, és elvben nincs bajom a fizető játékosoknak nyújtott előnyökkel sem, de az, hogy ez ekkora mértékű legyen, illetve, hogy ezt az előnyt képtelenség behozni, az már néha engem is rendkívüli mértékben elszomorít. De nem adom fel, játszom tovább, és próbálom kihozni a maximumot a karakteremből. Az általánosítás pedig gyűlölöm, és ilyen érveket nem is túl tanácsos/hatásos felhozni, masterv.
Oldal: 1234