Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gaby1929

Oldal: 1
Dátum: 2010.03.28. 04:09:31
Idézet: Yaffa - 2010.03.27. 20:47:29
Jamie és a csodalámpa olyan 25 évvel ezelőtt ment. Klassz kis rajzfilm volt. Megvagy hadnagy egy egykerekű rendőr volt és a saját gumibotját majszolgatta. További szereplők ha esetleg kérdésként felmerülnek: Füligláb, Szám bácsi, Valami állat aminek trombita volt az orra helyén, de már nem tudom a nevét. Meg Fonák Tamás aki mindig ellentétesen beszélt.


1976-ban készült.
A trombita orrú Rezes Bandi volt
Továbbá a felsoroltakon kívül még szerepelt: Segíts Elek, Tevemadár, Sajó kutya és természetesen Jamie
Dátum: 2010.03.28. 03:53:36
ehhez a kérdéshez nem kell lexikális tudás :

Mit jelent a patogén görög szó?
növekedési hormon
egészséges
öröklött betegség
kórokozó

ehhez viszont kell :

Melyik egy Ady Endre vers címe?
Szeptember
Október
November
December

Hát szerintem elég szomorúságos, hogy egy ált.isk. vershez lexikális tudást feltételeznek....
vagy csak nem volt okosabb az értékelő mint egy nyolcadikos
Dátum: 2009.04.19. 10:32:05
NA MEGOLDÓDODTT A NERUB CSUHA REJTÉLYE.......... VETTEM MÁSIKAT, MERT ITT ELÉG MAGASRÓL "FIGYELNEK" AZ EMBERRE!!!!!!!!
Dátum: 2009.04.15. 01:36:24
kellene lennie de nincs ott.... ezért reklamálok már egy ideje.... de úgy látom nem igazán hallja meg a szavam senki sem...
Dátum: 2009.04.14. 11:23:53
mikor kapok választ arra a kérdésemre, hogy hova a csudába tűnt a kufárnál vásárolt nerub csuhám????? a pénz levonva, de a csuha sehol a tárgyaim között..... hova tűnt? vagy csak én vakultam meg?
Dátum: 2009.04.12. 20:29:14
hol a csuhám????
Dátum: 2009.04.11. 21:51:31
most vettem egy nerub csuhát és nem rakta be a listámba, viszont az árát levonta.... hova tűnt?
Dátum: 2009.02.26. 19:27:49
Volt egy kérdés, a TE IS FIAM BRUTUSZ-os.
Az volt a kérdés hogy mit jelent az E tu brute...... hát az szerintem semmit sem, mert az eredeti az et tu brute..... a kérdésből lemaradt a "T" betűűűűűűű..... gondoltam beugratós kérdés.....de mint kiderült csak simán elírt és nem ellenőrzött..... vagy nem jól gondolom????
Én is kiváncsi lennék rá, hogy egyáltalán ellenőrzi valaki a helyes válaszokat? Most mentem neki kettőnek is.... a föld leghosszabb folyója..... szerintem az Amazonas....de fel sem volt sorolva..... aztán hol bujkált Yoda mester..... hát szerintem a Dagobah az egy rendszer volt és nem bolygó....de lehet, hogy rosszul tudom..... mindkettőt
Oldal: 1