Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szasza Joe

Oldal: 1
Tisztelt JV!

Üzenetet kaptam, minősíthetetlen a hangvétele, nem is akartam vele foglalkozni. A szövetség fórumába is beraktam és ott is felháborodást keltett.
Az üzenetnek előzménye nem volt, háborúban állunk, részemről semmi sértő írás nem ment neki.
Nem tudom mit tehetnék, kérném a játékvezető lépjen belátása szerint.
Ez a stílust nem szeretném tolerálni!!!!
(ominózus esetben nem verettem le magam!?!?, levertek.....)

"Küldő:
Wildfish
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Tegnap, 21:45:47
Ekkora egy fostalicska vagy,hogy levereted magad az epikusal,nehogy megtámadjanak?!
te szar senkiházi kis nyomorék.
vegyél egy löttyöt azt álld a támadást!
te kis gyp-s

MorgonC
Dátum: 2009.07.15. 13:49:17
Ebben meg is egyezik a véleményünk. Én sem azt javasoltam, hogy a nagyokat és a jól játszó, összehangolt szövetségeket büntessük!! Csak a farmolókat, pl. mint a portyázásnál, nem épületekkel, hanem alapból 3. sorozatos támadás -25%LE 4. -35%. valami hasonló.??
Dátum: 2009.07.15. 13:41:04
Értem Én a béke csarnoka szerintem pont nem erről szól, amit írtam.
Azzal a gyenge szövetségek lettek beszabályozva, nem a farmerek.....még nekik kell kiépíteniük védelmet. Nem is beszélve arról, mi van, ha háború csarnokát akarna építeni?
Elfogadom, ez a játék a farmereknek áll, exponenciálisan levadásznak mindenkit, de a végén szerintem felborul a játékegyensúly, ellehetetlenült kiürült régen életképes szövetségek százai maradnak magukra......ez is egy játékélmény.....
Dátum: 2009.07.15. 12:09:01
Hi!

Olvastam a fórumokat, nem vagyok egyedül az elvadult háborús őrület utálatával!!

Nem tudom miért nem lehet "szegény" farmolós MEGA szövetségeket kicsit beszabályozni!!??
Portyázni sem tudok egymás után 30-at minuszokat is kapok rá, (fáradtság)!!!???
Nem lehetne rákényszeríteni a farmer csapatokat, hogy ne két hetente nézzenek be ugyan oda?? Van rengeteg szövetség, keressenek maguknak másikat....
Legyen nekik lehetőségük annyiszor támadni, amennyit csak akarnak, de jó lenne, ha nem érné meg annyira nekik. Figyelhetné a program az egymás elleni háborúkat, akit állandó jelleggel körbetámadnak, ne tudjanak annyi LE-t szerezni, mint alapban. Több ezer szövetség van már, nem hiszem el,hogy a farmoláson kívül lehet még mással is magyarázni a kiválasztott gyengébb szövetségek folyamatos körbeverését!!
Figyelni lehetne a nem full prémiumcuccos, tápszövetségeken kívüli játékosokra is....

MorgonC
Dátum: 2009.03.25. 22:50:34
Kedves Miklós!

Kiléptem egy szövetségből és beléptem egy másik szövetségbe, mert volt ott már ismerős és szerettem volna egy nem kezdő csapathoz tartozni. Akkor jó ez a játék, ha nem egyedül játszik az ember, hanem más aktív játékosokkal!!, másokkal együtt!!! Tőlük lehet tanulni, kérdezni is. Ez legalább annyira jó része a játéknak, mint a harcok stb.
Karakterem MorgonC most 14.szintű, de elég nagy kihívással kerültem szembe!
Nem gondoltam, hogy annyi LE-t kell betöltenem a lélekkútba, amekkora MOST!!! Nem lett ez kissé elméretezve?
Van egy számláló, ami szépen számol visszafelé, most 72100-nál tart!!!! Miért kell ennyit beletenni, hogy használhassam a csapat építményeket? Ezzel büntetik azt aki később kezdte el a játékot? Ezek szerint csak egyszerre kezdett játékosok léphetnek be egy csapatba, aki később jönne oda, az már annyit kell, hogy a lélekkútba betegyen, hogy semmi másra nem tud rakni LE-t.
Gondolom, akkor is így jártam volna, ha 30.szintű vagyok és nem sokat építettem volna még máshova!
Egy ekkora 100KLE körüli csapathoz miért nehezítik meg ennyire a belépést? Miért nem lehetnek ott alacsonyabb és magasabb szintű karakterek egyenlő feltételekkel? Így pont a kicsik nem kapnak semmi segítséget, nem használhatnak építményeket, sem azok bónuszait, az aránytalanul sok LE betétele miatt sokáig csak tengődnek ott. A mai napig 30.334LE-t építettem, töltöttem a kútba!!!
Nem akarom én ingyen a belépést!! Nincsen egy kompromisszum lehetőség? gyengített épület bónuszok, vagy valami mód, hogy addig is kapjak valamit, amíg be nem tettem ezt a rengeteg LE-t?
Értem én azt is, hogy egy ekkora szövetség sokkal nagyobb segítséget adhat, mint egy pici, v. közepes, ahol még nincsen ennyi épület felhúzva. Nem lehet ezen valamit változtatni?
Köszönettel: MorgonC
Oldal: 1