Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ddyy

Jo otlet mondom, mert kicsi a bonusz rajtuk meglehetost. Csak mar az elnevezesen is vigyorgok. Annyira egyszeru ez a jatek mar, h udito lenne valami olyan ami a hasonlo funkciot hasonloan hivja. Mondjuk az iranyitott kaland elegge hulyen hangzik ha belegondolsz.
Ez könnyen lehet, de annyival kiegészíteném, hogy ezek a "vadászatok" bónuszokat nélkülöznek. Irányított kalandozás jó ötlet, valamint kellene egy új medál, mely platina szinten megadná mindazt a bónuszt amit a HT és egyéb cuccok kiadnak

Irányított kalandozás, ehh cseszdmeg
Dátum: 2013.07.18. 01:29:35
Idézet: Kisapo - 2013.07.17. 20:56:32
Sok lökött kamrahuszár egy rakáson! Bár gyanítom még nem szólt hozzá mindőtök, de látszik mennyire idegesek lettetek már csak a lehetőség felvetésétől is hogy elveszítitek. Jó szórakozás volt, köszönöm


Nos nem éppen az ideg volt az ami miatt rángani látszott egyesek arca. Ezt nevetésnek hívják.

Az összeesküvés-elméletek addig azok amíg elméletek. A ténységgé válással egyszerűen megszűnik annak lenni. De ahhoz h ez megtörténjen váljon azzá!
Lehet el sem hiszed de bizton tudom, hogy vannak, akik hisznek neked mert ők a nyitott szemmel járók. Messzire vezet ez, te csak a felszínt kapargattad meg. Egy elmélet szül sok másikat ám. Például írd össze egy-két hónapig az épületek számát és az építések számát a szövetségeknél. Nyilvános adat. Tessék, csináld. Meg fogsz lepődni az eredményen, de lehet nem is mert számíthatsz arra amit látni fogsz. S fura mód mind olyan szövik akik szerinted is pacsiba vannak Miklóssal. Érdekessss... Itt amúgy van némi tévedés, mert Don Miklósnak kicsit más a szerepe a történetben, kicsit sötétebb.
Vagy ott a másik: Megnézte-e valamelyikőtök is egyáltalán milyen "könnyítő" szkripteket használtok? Ilyen-olyan módosító, kvízszript ésatöbbi. Fogadjunk h nem. Letöltitek mert jó és ezt mondják mások is, s bele nem gondoltok abba, hogy mi információ csúszik ki a saját oktalanságotok miatt biztonságos szerverekre, ahol összeáll az általad említett portyaszrkipt. Miklós pedig hagyja, de vajon miért? Hmm? Ugye-ugye. Ugyancsak érdekes.
No meg a bajnoki. Gondolom magyarázni sem kell, miből lettek a tizen-huszon-harmincon medálok. S például észrevetted-e, h ha nem tartozol a felső sleppbe, akkor valahogy nálad érvényesülnek az esetleges mínuszok, de náluk hmmm fura, de nem.
Mint ahogy a másik kedvenc a kvízolimpia. Ha mentegetnéd a világod eredményeit te is, feltűnne, hogy van olyan aki megjelenik a listán egyszer, majd valahogy hirtelen sok medál lesz a tulajdonában. Pikkpakk. Ez a beavatási szertartás része. Erről majd máskor. Ugyanitt a másik: 180 másodperc alatt kitölteni 50 kérdést hiba nélkül. Észrevetted már? Normális? Nem.
S ezek még mind-mind csak a felszín. Komoly összegek cserélnek gazdát néha komolytalannak tűnő dolgok miatt.

Örülök h borítod a bilit. Te csinálod jól, a többiek sárosak és mind szembe vezetnek az autópályán. De követőkre ne várj nyilvánosan. Félnek, félünk. A korrupció mocskos, gátlástalan világa ez. Már ismernek... S lehet az állatodat is bántani fogják... Ezek ilyenek. Mind... Végzeturak, végzetúrnők. Szakadár köpködők!

Járj nyitott szemmel és menj a találkozókra is. Ott ha figyelsz, megtalálod a válaszokat és azokat is akik tudják mit kell tenned.
Éljen a Júdea Népe Front!

_______________
Ennek a posztnak a megírásához kénytelen voltam valaki más nevét használni. Ddyy, ha olvasod, bocsi nem szándékos, véletlenszerűen nyomtam rád. Kárpótlásul írtam be neked pár végzetmedált, az úgysem logolják Baratyék*. Amúgy a helyedben most tulajdonságot fejlesztenék (át is raktam rá a specializációt arra amit mindenképp tolj fel. Minimum a duplájára), a szakijaid már elég jók.

*(Baraty, no igen. Csupa szív ember, s még csak nem is sejti mennyire kihasználják... de ez egy másik történet.)
Dátum: 2013.07.17. 13:58:41
Igaza van. Én hetente 6 őskő védelmi pénzt fizetek azért Don Miklósnak, hogy a dolgaim rendben menjenek, ne raboljanak le ésatöbbi. Ideje fellázadni! Igaza van!
Dátum: 2013.07.01. 14:47:14
Ezt úgy kell, hogy a találkozó előtt élesítve lesz pár nappal, hogy az élő fórumon már ez ne lehessen téma csak úgy, hogy emiatt kicsit csúszik más.
Ez beválós taktika szokott lenni.
Dátum: 2013.06.26. 15:49:17
sosebánd. Monitor és bill nélkül a gép üzemel, pl Minecraft szervernek kiváló Mem vagy proc nélkül kockaszobadísz.
Dátum: 2013.06.26. 15:27:41
az a legszebb az egészben h mindenkinek igaza van. Azt ne kérd viszont számon, h nem sorolta fel az összeset, jobb az így. S azt is vedd figyelmbe, h átlagembernek szól a kérdés. Úgy meg igaz.


A rabbit felkeresi Kohn. Elmondja, hogy vitája van Grünnel, s a rabbit kéri, hogy tegyen igazságot köztük. Elmeséli az esetet. A rabbi szó nélkül végighallgatja, s azt mondja:
- Neked van igazad!
Kohn boldogan távozik. Ám félóra múlva megjelenik Grün is. Elmondja, hogy vitája támadt Kohnnal, kéri, hogy a rabbi mondja meg, melyiküknek van igaza. Előadja az esetet. A rabbi türelmesen meghallgatja, s a végén azt mondja:
- Neked van igazad!
Grün is elégedetten távozik. Ám a bóher, aki mindezeknek fültanúja volt, nem állja meg szó nélkül:
- Bölcs rabbi, te Kohnnak is igazat adtál, Grünnek is igazat adtál, pedig két vitatkozó közül csak az egyiknek lehet igaza!
A rabbi végigsimogatja hosszú szakállát, s azt mondja:
- Tudod mit? Neked is igazad van!

Dátum: 2013.06.26. 15:14:31
Túlbonyolítod, de tényleg. Amellett h az is igaz amit mondasz. Ez nem diplomavédés.
A"fő alkatrészek" pedig specialitásra utalnak, arra, amik nélkül nem üzemképes a gép. Vonatkoztass már el a perifériáktól.
S tudom, a legfontosabb pont az egészben az áramkábel, anélkül senki sehová.
Idézet: Miklós - 2013.06.26. 12:43:56

Balumaci: az ultraimplantokat már korlátoztuk, a végzet medálról is lehet szó csak mennyi legyen az annyi.


A végzetmedál ugyan nem épp táp, de ezt nem érzem korlátoznivalónak. Nem túl sok ugyan, de amibe kerül az sem egy egetrengető dolog.
Nekem spec nem gáz ha jön még.
nekem a kezdetek óta nem működik nem hiányolom.
Dátum: 2013.06.26. 13:39:59
Idézet: Máté96 - 2013.06.26. 11:07:42
Mik a számítógép fő részei?

Egér, billentyűzet
Hangszóró, dvd-író
Gépház, monitor
Processzor, alaplap, memória, videokártya


Ez nem helytálló, akár a Neumann elveken működő gépet, akár a számítógép általános modelljét nézzük. Egyrészt nem értem mi alapján rendezte a kérdező a válaszokat, az első 3 periféria, mármint a gépház kivételével, a negyedik meg ugye a belsőségek, de ha a monitor, akkor a videokártya is nélkülözhető...
Szóval a számítógép alapvetően rendelkezik input perifériákkal, ALU és CU-vel, operatív memóriával, háttértárral és output perifériákkal
Persze ha nagyon speciális géped van meg tudod oldani a monitor és billentyűzet (és háttértár) hiányát, de ezek azért elég fontos részek.


Nem tudom ki írta, de az én olvasatomban ez így néz ki:

egér-bill nélkül működik? Igen, s van ilyen felhasználási terület
hangszóró, dvd-író nélkül működik? Igen, s van ilyen felhasználási terület
gépház, monitor nélkül működik? Igen, s van ilyen felhasználási terület
proc, alaplap, memória, videókártya nélkül működik? Nem.

Amivel egyetértek az az, h a vidkártya rohadtul nem kellene oda.
Dátum: 2013.06.23. 16:54:06
Egyetertek, valoban nem sok. Igazabol az lep meg h sorban erkezett. Kevesellem a keket.
Dátum: 2013.06.23. 16:30:37
Nahat! Sosetudtam
Koszi.

Akkor se semmi amit produkalt.
Dátum: 2013.06.23. 16:20:28
Kryva a következőt nyerte: 2 Kisebb térkapu stimulátor
Kryva a következőt nyerte: Lélekkút generátor
Kryva a következőt nyerte: Kvíz medál, 175 TP
Kryva a következőt nyerte: Epikus kincsesláda, 175 TP
Kryva a következőt nyerte: Lélekkút generátor
Kryva a következőt nyerte: Epikus kincsesláda, 175 TP
Kryva a következőt nyerte: Relikviakupon
Kryva a következőt nyerte: Mananyelő, 175 TP

Ez amit látok csak 821 pechpont mínuszban illetve ha beváltja a ládákat akkor nem. Bár a két kisebbet nem is láttam még a listán, így az nem tudom mennyi.

Éseztígyhogy?

S rögtön nevet is váltott, mert a v3-on ilyen karater nincs
Dátum: 2013.06.23. 10:16:43
Ja, mert ugy volt, h direkt felverjuk az inspirator arat es utana meg a penztarcadat is elvesszuk.
Csak sajnos kozben jott Maci...
Dátum: 2013.06.23. 10:10:42
Nagyot tevedsz, kellett. Az h nem licitaltam annak volt koszonheto, h megvartam meddig mentek s ha ott acsorgott volna, ahol meg elerem toltam volna. Feleslegesen minek integessek?
Dátum: 2013.06.23. 10:04:54
Nem ertelek. Kellett neked? Kellett. Kellett nekunk? Kellett. Annyit ajanlottal amennyivel le tudtal nyomni minket? Igen. Tied lett? Igen. Most miert zizeregsz, foleg h te magad mondtad elottunk, h ha mas nem is lesz elerheto legalabb felvered az arat. Sikerult? Igen.
Mindenesetre gracc hozza. A kovetkezore mar jobb eselyekkel indulok.
Dátum: 2013.06.21. 00:03:19
Idézet: Zoole - 2013.06.20. 23:55:50
Nem is fogom az eszedbe juttatni mert a végén még nekiállsz rám pazarolni a szubplazmáid hogy te is kellemes emlékeket őrizhess rólam egyszer


Nos ezen par sorodnak koszonhetoen hnaptol szerintem sok uj latogatod lesz. Ha mar kellemesnek iteled magad.
Dátum: 2013.06.19. 14:25:17
Tudom, erre példa tudok én is lenni a múltkori 2. helyemmel (100. szint alatt voltam), s a mostani negyedikkel (itt azt buktam, h 10 perces epikütésen voltam az ideális 5 perccel szemben). S példa Mola is, aki ugyanezt játszotta el csak fordítva.
De ez még akkor is édeskevés ahhoz hogy pl itt a V3-on Rodriguezt utolérjük.

Ez egy akadálypálya és lényegében gyorsasági teszt is egyben. Az h valaki megcsinálja az nem azt jelenti h ő a legjobb, csak azt h ügyes és hajlandó áldozni rá. Akármilyen szinten is áll. Természetesen ez Rodriguezre nem vonatkozik, neki alapból jár már
Dátum: 2013.06.19. 14:10:02
Idézet: Lújzi04 - 2013.06.19. 13:21:21
Én is örültem volna némi változtatásnak. De így legalább azok a karakterek tudtak készülni, akik esetleg az előző BU alatt még alacsony szintűek voltak ahhoz, hogy be tudják fejezni. Lehet most sikerült nekik és ők biztos örülnek neki.

Egyszerűen nem lehet összehasonlítani és versenyeztetni egy 40-60-as karaktert egy 100+-os karakterrel.


Ez igaz, de a BU event nem az alacsonyabb szintűeknek szól, hiszen itt azt keresik aki a szerveren a legjobb. Az pedig biztos nem az alacsony kategóriából kerül ki.

Idézet: Miklós - 2012.10.18. 15:10:05

Az eddigi összes eseményben minden nyeremény megszerezhető volt, szinttől függetlenül, itt sajnos nem így lesz. Ez egy kompromisszum: ezt az eseményt úgy terveztük, hogy a magasabb szintű karaktereknek több feladatot és több kihívást kínáljon. Ha a piramisban csak és kizárólag olyan feladatok lennének, amelyeket egy 3. szintű karakter is meg tud oldani, akkor az egész nagyságrendekkel gyengébb játékélményt kínálna. Azonban a piramis egy alcsonyabb szintű karakter számára is nagyon jó jutalmakat fog adni a szintjéhez képest, és mivel kb. fél évente ismétlődni fog, aki most nem tud eljutni a csúcsig, annak legalább meglesz a cél, hogy mit kell elérni 6 hónap alatt a karakterével.

Egyébként az én becslésem (de ez lehet nagyon pontatlan is): 1-2. szint: bárkinek teljesíthető. 3-5. szint: legalább 25-30. szint kell hozzá. 6-7. szint:min. 45-50. szint szükséges. Ez csak becslés, a feladatok túlnyomó többsége nem szintfüggő (és a szintfüggő feladatok letudhatók dekrétummal), de kér olyan dolgokat, amit csak bizonyos játékidővel tudsz elérni.