Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - D.E.

Oldal: 1
Dátum: 2009.11.24. 18:07:59
Sárkánytojások
mászás
csata
szerencse
csapdaészleles
gyógyital
Dátum: 2009.11.18. 15:00:31
Idézet: Mortimer - 2009.11.18. 10:27:57
Szerintem senki nem tiltakozna egy össznépi inspirátor ellen. A top örülne, mert páran feljönnének hozzájuk, és nem csak ugyanaz a tucatnyi ember ütné egymást, a középréteg is vidámkodhatna, mert dönthet, hogy fel akar menni, vagy marad ott ahol van.


Teljesen egyetértek.
Dátum: 2009.11.04. 22:44:16
308. kaland
Építkezés
erő
építés
egészség
harc
Vége

Kicsit rövid, de "valósághű" a szövegezése, illeszkedik a játékhoz.
Dátum: 2009.11.04. 22:40:49
338. kaland
Manófalva tornája
iq
vastagbőr
erő
erő
meggyőzőkészség
szerencse
Vége

Szerintem maga a fogalmazás jó, de az egész nem egy kvázi minden életformát kiírtó világégés utáni képbe illeszkedő.
Pl. a röhögő rigók, a kikövezett út, meg a manóktól hemzsegő falu, a salátamaradékos szakállról nem is beszélve.
A stílussal sincs semmi baj, tényleg élvezhető, de bennem inkább egy békés zölden pompázó világ képét kelti.
Dátum: 2009.11.04. 09:16:14
242. kaland
A béke követe
mászás
LE
gyógyital
idomítás
csata
meggyőzőkészség
VÉGE
Dátum: 2009.11.01. 21:02:04
Tényleg jobb lenne ha a konyhában maradnál, neked is, nekünk is jobb lenne, én is szeretek ott lenni.
Olyan vitába szólsz bele, amit úgy néz ki nem értesz, és olyan részt ragadsz ki, ami sokadrangú, majd szépen felfújod, ezzel próbálod lejáratni a másikat, és ami a legszomorúbb, hogy még ráadasul azt is hiszed, hogy jópofa vagy.
Valóban kezdhette volna úgy, hogy köszöni az eddigieket, de nem ártana utánaszámolni.
Amit viszont te csinálsz, na az a szavaidat idézve, gyomorforgató.
Dátum: 2009.09.16. 21:40:10
Idézet: McPaul - 2009.09.15. 18:30:52
Idézet: Miklós - 2009.09.12. 18:04:08
.
.
.
Mindenesetre a jövő hét elején csinálok egy összehasonlitást, hogy a V1-en használt rendszer és a V3-on használt között mekkora az eltérés a V3 karakterei számára.


En is erdeklodnek, mi lett a V3 sorsa? Valtozik valami, vagy marad ez az igazsagtalan allapot?


Légy oly szíves egy választ közölni velünk.
Dátum: 2009.09.12. 17:51:42
Idézet: Moderator - 2009.09.12. 17:43:01
A jatekvezetes azt igerte, h nem szivatas. Meg azt, h az event elejen mar fixaltak a jutalmakat. Meg azt, h nem lesz tap.
Mar elertetek, h kaptatok tapot, kaptatok kompenzaciot, kaptatok jatekelmenyt, kaptatok attetelesen forintot is (kiegett osko). Mit akartok meg? Meddig megy meg Miklosek puhitasa? Mikor lesz eleg?
Nem kaptal az erofeszitesednek aranyos jutalmat? Kaptal! Kar szamolgatni, jopar olyan eventen reszt vettem mar, aminel a jatekvezeto hasrautes szeruen jutalmazott. Itt kepletekrol van szo, amit en Miklos helyeben abszolut nem tarnek a jatekosok ele, mert NEM TARTOZIK RAJUK!
A jatekos jatszon, ha jutalmat kap akkor oruljon neki, ha nem tetszik, akkor meg sirjon, es ertekelje ujra a dolgokat.
Az, h Ti szamolgattok, h kinek erte meg, es kinek nem, ezt nem kellene a jatek fejlesztoinek az orra ala dorgolni. Ha fele ennyit nem kaptatok volna, akkor sem panaszkodhatnatok...


Mar banom hogy egyaltalan figyelembe vettek, hogy irtal...

Ez a jatek arrol szol, hogy a meglevo eroforrasaidat a leheto legjobban hasznald fel annak erdekeben, hogy minel tobb LE-t termelj.
Nem er osszehasonlitani a "Kinevet a vegen"-nel, ahol a papad egy csokival jutalmazott ha nyertel...

Jelen esetben ha az aki nem csinalt semmit, tobb LE-t szerezz ugyanannyi ido alatt, mint a manozok eseteben a nagy jutalmakbol szamithato LE erteke, akkor nem jutalom volt, hanem reszkompenzacio.
Ha tul bonyolult fogalmakat hasznalok, szolj, es leegyszerusitem majd valahogy.
Dátum: 2009.08.16. 17:18:42
Ez egész egyszerűen szánalmas!
Oldal: 1