Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Verebgabi

Oldal: 1
Dátum: 2013.09.09. 00:47:57
Szia! A végzet templomban a támadj 3x akivel háborúban vagy, küldit nem vette teljesítettnek a program, pedig a Kristály sövivel háborúban állunk és egy pár győzelmem volt ellenük. Megnéznéd? Köszi
Dátum: 2010.01.30. 15:04:12
hány hét van egy évben?
54
52
51
56

Jó lenne, ha törölnétek a kérdést, mert pl. ebben az évben 53 hét van. A kérdés feltevése így pontatlan.
Dátum: 2009.05.23. 09:21:18
Szerintem meg pont a nagy egyenjogúság a társadalom elöregedéséért a felelős. Senki sem meri kimondani azt az igen nagy problémát, hogy a nők legalább 80%-a elfelejtette a nagy harc közepette, hogy a NŐ képes megszülni egy gyermeket még mindig. A nagy harc során a karrierépítés, a minél több diploma megszerzése , az Én megmutatom, hogy érek annyit mint egy férfi, vagy még többet, elfelejtik, elfelejtették a NŐK, hogy mit jelent valójában nőnek, anyának lenni.
Sajnos ebben a nagy harcban a társadalmi szerepek felcserélődnek. A nők egyre jobban el férfiasodnak, a férfiak pedig el nőiesednek. Ami szerintem igen nagy probléma, mert a természet valószínűleg nem véletlenül rendeződött úgy ahogy rendeződött. Csak persze mi okos emberek ezt is szeretnénk átmódosítani. A jóléti társadalom pedig igen nagyban hozzájárul az új ideológiák, az új értékrendek kialakításához. A hagyományok, a régi kultúrák eltiprásához. Szerintem már nem a soviniszta férfiakról, hanem a soviniszta nőkről kell tanulmányt írni.

A fenti sorokat 3 gyermekes elvált nőként írtam, úgyhogy a karrierem nagy építése közepette én is megfeledkeztem sok mindenről, mert a nagy egyenjogúság elvakított. Az életem adta új lehetőségben a nagymamám tanítására szeretném felhívni a figyelmet: Az okos nő nem fekszik le haraggal, még akkor sem ha neki volt igaza. Az okos nő mindig úgy irányítja a család életét, hogy a férfi, családfő tekintélyét sose csorbítja és az akaratát úgy érvényesíti, mintha az a férj (pár, élettárs) döntése lenne. Amíg a világon több neműség van, addig nem lesz egyenjogúság.
Dátum: 2009.02.27. 12:07:19
Elgondolkodott már valaki azon, hogy ne legyen engedélyezve a játékosok részére a kérdés feltevés? Vagy talán megoldódnának az anomáliák, ha egy független csapat bírálná el a feltett kérdéseket és nem a játékosok.
Akkor viszont nem lenne min dühöngenie az embernek nem lenne min ámulnunk, hogy létezik ilyen kvíz kérdés és esetleg nem lenne min időnként nagyot nevetni


Nagy dilemma úgy gondolom
Dátum: 2009.02.26. 21:14:20
Mivel minden kicsikét is elgondolkodtatóbb kérdés túl speciális a végzetúr játékosainak, ezért ezt kérdezem: A "madár" szó 2. betűje micsoda?

Bárki is írta ezt a kvíz kérdést, csak gratulálni tudok a részére. Minden csodálatom és hódolatom az ÖVÉ.
Nagyon remélem, hogy ez menni fog mindenkinek, megerőltetés nélkül. Nagyon kíváncsi lennék arra, hogy mennyi rossz válasz fog rá érkezni. Annyi biztos, hogy megkapta a jó kérdés értékelést, mert 5 perccel ezelőtt megkaptam kérdésnek. A gyermekeim régen hallottak ekkorát nevetni.

Íme itt a szemfüles kérdés és válasz arra az üzenetre, hogy tegyünk fel buta kérdéseket.
Egyébként ki és milyen alapon értékeli jónak vagy rossznak a feltett kérdést? Amint megfigyeltem időnként ugyebár a kérdések mellé ki kell töltenünk az értékelést. Több hibás válaszú kérdés átsiklott már az ilyen jellegű értékeléseknél. Azt viszont kétlem, hogy jó lenne, ha a játékosok butábbnál butább kérdéseket tennének fel. csak azért, hogy a feltett kérdés ezáltal legyen jó és elfogadva a többiek által.
Dátum: 2009.02.21. 23:21:55
Nem vettem a szívemre. Véleményt alkottam. Köszönöm az írásokhoz az útbaigazítást.
Dátum: 2009.02.21. 23:00:40
Byzon! Ez a megszólítás a Te részedre. Méltán kedvelnek téged és rajonganak érted a srácok. Nagyon jók az írásaid. Nekem a kérdésem, csak egy. Hol lehet az elejétől elolvasni összefüggésben az egészet, mert akár hányszor rákeresek mindig más történetet hoz be a gép. Az írásaid nekem is a kedvenceim lesznek, a fórumozás már nem annyira.
Dátum: 2009.02.21. 22:54:19
Kb 20 napja játszom ezzel a játékkal. Ma délelőtt a neten kerestem a kvíz kérdésekkel kapcsolatos dolgokat. Azon keresztül néztem fel erre a fórumra és olvastam el a nem tudom mikor keletkezett fórumos üzeneteket. Most este, hogy felnéztem ide és több időt szántam az olvasásra, meg kíváncsi voltam, igazából mi is történik errefelé, meglepődve tapasztaltam, hogy egy véletlen folytán Én lettem az "egyes számú közellenség". Gondoltam, ha megkésve is, de reagálok a történetre, már csak az önérzetem miatt is. Bár nem hiszem, hogy ez olyan sokat számítana így a világhálón keresztül és fantom nevek mögé bújt embereknél. Ezt csak azért írtam ki, hogy aki esetleg nem érti, megértse, hogy mi is történt.
Dátum: 2009.02.21. 21:52:19
Mielőtt nagyon háborognátok és megfojtanátok: 1. ma léptem először fel a fórumra 2. azt sem tudtam mi az Incubus naplója. 3. ha tudtam volna, hogy Ő az Isten errefelé, véletlenül, sem rondítok a naplójába. 4. azt sem tudtam, hogy belerondítok, mert épp a kvíz kérdések anomáliájára próbáltam választ keresni. 5. Az Incubus naplója tényleg nagyon jó és érdekes történetekből áll.
ÍRÓJA TALPIG KARAKÁN EGYÉNISÉG ÉS NAGYON KULTURÁLT EMBER. Ami a leglényegesebb nem állt nekem és ismeretlenül nem írt olyan kijelentéseket rólam egy nyilvános topicban mint egyesek!!!
Talán nem kéne véleményt mondani és állást foglalni mindjárt egy dologról aminek a hátterét nem ismeritek. Egyébként meg egy fejem van és véletlenül kezdtem el játszani ezzel a játékkal. Most tanulom a topicoc és fórumok világában az eligazodást. Még szerencse, hogy nekem nem ezen kellett felnőnöm!!!
Oldal: 1