Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tomreptile

Oldal: 12345
Dátum: 2009.03.08. 09:57:20
Nekem is kiadja,csakhogy ha van olyan fül,hogy nincs ilyen akkor Te mit kattintasz?Mert gyakorlatilag nincs ilyen.Vagy holnaptól ne szenvedjünk semmi helyesírással,hanem írjunk mindent fonetikusan...Nyúton törvényeit,Sekszpír műveit,stb...
Dátum: 2009.03.08. 08:23:07
Mi az anstekker?
Miután rákattintottan a "nincs ilyen!"válaszra ezt kaptam:Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Kitűző tű!(kárpitozásban használt)
Aki annak idején jó kérdésnek értékelte,annak csak gratulálni tudok!Mivel olyan tudásbázissal rendelkezik ami páratlan a Földön!A Google hozzá sem tud szagolni,de Te barátom megmondtad mi az...
Ha van egy kis időd,bepötyöghetnéd az AIDS ellenszereként felfedezett gyógyszer formuláját is,biztos nem okoz problémát...
Kérem a vezetőséget,töröljék azonnal ezt a kérdést és azt a majmot is aki értékelte!Köszönöm!!!
Dátum: 2009.03.07. 23:27:27
Sziasztok!Beleszaladtam egy kérdésbe." iszik-e a koala vizet? " A válaszlehetőségekben egy nem és 3 igen volt,különböző kiegészítésekkel.Kicsit utána jártam a témának,mert nem egyértelmű.Nekem nincs szakirányú tudásom a témában,de aki csak szimplán híradót néz,biztosan találkozott a közelmúltban az ausztrál erdőtüzekkel kapcsolatban a világot körbejárt fényképpel,amin egy tűzoltó az ásványvizes palackból itatja a koalát.Természetesen rossz választ adtam és ezután rákerestem az interneten.Bár a koala a helyiek nyelvén azt jelenti "nem ivó",mégis több oldal írja,hogy ez így nem teljesen igaz.Kérlek töröljétek!!!Köszönöm!!!
Sziasztok!Beleszaladtam egy kérdésbe." iszik-e a koala vizet? " A válaszlehetőségekben egy nem és 3 igen volt,különböző kiegészítésekkel.Kicsit utána jártam a témának,mert nem egyértelmű.Nekem nincs szakirányú tudásom a témában,de aki csak szimplán híradót néz,biztosan találkozott a közelmúltban az ausztrál erdőtüzekkel kapcsolatban a világot körbejárt fényképről,amin egy tűzoltó az ásványvizes palackból itatja a koalát.Természetesen rossz választ adtam és ezután rákerestem az interneten.Bár a koala a helyiek nyelvén azt jelenti "nem ivó",mégis több oldal írja,hogy ez így nem teljesen igaz.Kérlek töröljétek!!!Köszönöm!!!
Dátum: 2009.02.27. 19:57:54
Amit mindenekelőtt ki kellene javítani,az a hordák tulajdonságainak érvényesülése a játékban.A játék elején a smaragd hordát választottam,mert a leírás szerint nagyobb varázstudással rendelkezik.Na gyerekek,nem egyszer,de nem is kétszer fordult már elő,hogy úgy győzött le,egy nálam magasabb szintű,de tulajdonságösszegben és felszerelésben lényegesen gyengébb végzetúr,hogy a csatában ő sebzett meg 3szor akkora varázssebzéssel,mint én őt.A többi harckörben nem tudtunk egymáshoz érni és így ő nyerte a portyát.A félreértések elkerülése végett értem a játék "dobókocka elv" működését,de az felbosszant,hogy pont az állítólagos erősségemben győznek le.Ha van egy rosszul sikerült varázslatom és utána levágna közelharcban azt mondom oké.De akkor ne beszéljünk hordákról,mert ez esetben a smaragdhorda nem ér egy kalap .... sem!!!
Oldal: 12345