Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Oculis

Oldal: 1
Dátum: 2014.09.22. 23:33:59
Nem prémes karival is lehet versenyezni, csak meg kell találni a saját súlycsoportot és nem irreális elvárásokat támasztani. És hozzátenném, a prém nem pótolja a játéktudást. Lehet hogy valakinek erősebb, táposabb karaktere van, de ha nem talál fogást rajtad, mit ér vele? Ez is egy fajta sikerélmény. Ahhoz hogy jó eredményeket érj el, nem kell fizetned. Akár eventeket is nyerhetsz úgy, hogy egy vasat sem fizetsz. Nagyon érdekes pl a mostani Szövetségi Bajnokság event. Meg lehet nézni sok világon, hol vannak a top szövik, illetve azok a szövetségek, ahol sok szint top karakter van. Erre rá merem mondani, hogy jobban mutatja a játéktudást, mintsem hogy ki mennyit fizet.
Én is megtehetném hogy havonta veszek 30 őskövet, nem vágna földhöz anyagilag. De ez is egy fajta kihívás.
Valóban, ez egy nem titkoltan őskő orientált játék. A kezdetektől fogva. Zavaróbb amikor egy kezdetben f2p játékot alakítanak át ilyenné. Sajnos olyanhoz is volt már szerencsém, azt abba is hagytam.

A másik oldal, hogy sokan a társaság miatt játszanak. Mert egy olyan közösséget/szövetséget ismertek meg, amiért megéri rendszeresen belépni a játékba. És szerencsére a játék nem csak a fizetésre, de az összefogásra/kooperációra is ösztönöz.
Dátum: 2014.09.22. 22:51:47
Azért van különbség aközött, hogy pl. azért költök számítógépre, mert full grafikán szeretném játszani a legújabb játékot és aközött, hogy megveszem az elérhető legdrágább gépet, csak mert van rá pénzem és menőzhetek vele.

A pay4win modell meg csak az utóbbi években lett divat, a régi játékokat egyszer megvetted és annyit játszottál velük, amennyit akartál. Itt elsősorban a 4-5 évnél öregebb játékokra gondolok, pl ha neten CS-ztél, Bf-eztél, Age of Empire-eztél, azért akkor is csak egyszer kellett fizetned, ha egyébként több pénzt is áldoztál volna rá, egyszerűen nem volt lehetőség, hiszen nem volt ilyen igény. De manapság is vannak olyan játékok (igaz, nagyon kevés) ahol nem vehetsz pénzért tényleges előnyt jelentő dolgokat, max a fejlődésedet gyorsíthatod meg (Mass Effect 3 multi) illetve van ahol a játékban szerezhető váltóért is vehetsz prémium tartalmat (WoT arany lőszer illetve fogyó cikkek).

A poén kedvéért: az előbb láttam egy karit, 8. szinten, ki volt írva az adatlapjára hogy őskő nélkül. Minden felszerelése ősköves volt, plusz mindegyikbe ott figyelt egy fókuszkristály. Biztos Piramisba szerezte őket, meg visszavitte az üres "sörösüvegeket".
Dátum: 2014.09.22. 22:23:40
Pedig a lopás szakértelem pont ezért van
És a játék arra való, hogy a pénzünkkel villogjunk?
Dátum: 2014.09.22. 22:11:21
Nálam a három egy kalap alá esik. Sem piára, sem dohányra, sem f2p játékra nem költök Egyébként is felesleges lenne, mert még ha jó játékos is vagy, a Miklós random miatt akkor is csillagászati összegeket kéne a játékba ölni, hogy magasabb szinten életképes karaktered legyen. (biztos van akinek sikerül, de azért kíváncsi lennék egy prém/nem prém top kari arányra)
Dátum: 2014.09.22. 21:40:05
Szerintem sokkal betegebb az, hogy van aki még dicsekszik is azzal, hogy max őskövet vert el az event alatt. Én is szeretnék csak úgy eltapsikolni 25k pezót egy hét alatt.
Dátum: 2014.09.18. 12:01:03
A kút töltése a szüreti eventnél miért nem számít építésnek?
Dátum: 2013.01.19. 04:33:44
Az alábbiak közül melyik nem kikötőváros?
Hamburg
Portsmouth
Marseille
Le Havre

Első körben szeretnék gratulálni annak aki ezt jó kérdésnek ítélte, második körben meg aki feltette, az legközelebb kicsit jobban nézzen utána, mielőtt hülyeséget ír! A Wiki szerint Hamburg (ami a kérdés feltevője és a kérdést helyesnek ítélő ember szerint sem kikötőváros) Európa harmadik (!!!) legnagyobb forgalmú kikötővárosa (volt szerencsém saját szememmel is látni).
Dátum: 2009.11.28. 16:46:36
Ez a kvízolimpiám termése:

Ki írta a Zabhegyező című könyvet?
J. D. Salinger
Kertész Imre
Móricz zsigmond
Agatha Christie

zsigmond??? Én kérek elnézést!!!

Hogy hívták a sárkányt a Talkien A Hobbit című könyvében?
Fafnír
Smaug
Radagast
Süsü

Ezt az író nevében is kikérem magamnak! Talkien??? Hogy is működik ez a szűrés dolog???
Dátum: 2009.11.28. 16:42:46
Idézet: Kyra0926 - 2009.11.28. 15:03:33
ne haragudj ezt most komolyan gondolod. isten lássa lelkem nem akarok megbántani senkit. de figyu tedd már fel ezt a kérdést egy naon közeli barátodnak akoben megbízol KI FOG RÖHÖGNI ÉS ELVISZ A LEGELSŐ DILIHÁZBA KÖNYÖRGÖM.
"Galaxis útikalauz stopposoknak".
am kösz h megmutattad mert 40 perc múlva megyek a Holdra és nem árt ha ezt tudom.
Te jó ég no comment


Erről is lehetne vitatkozni. Én ezt is túl speciális kérdésnek ítélném (figyelembe véve hogy eddíg mik kaptam ilyen minősítést), de azért ezt a könyvet nem csak űrhajósoknak írták!
Oldal: 1