Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zoltanszon

Dátum: 2009.02.13. 11:33:44
Az a baj, hogy itt két dolgot nem lehet egyszerre. Jól építkezni és a küldetésekre koncentrálni. De ismervén, hogy mennyit tudok/fogok játszani azt hiszem, maradok az építésnél...
Dátum: 2009.02.13. 11:30:32
Én mondjuk a kedvesem kutyáját "hódítottam el". És tegnap és barátnőm kislányát is (két éves kis tündér-hercegnő). Nem tehetek róla, hogy ilyen hatással vagyok a nőkre.
Dátum: 2009.02.13. 11:17:07
Mi nem kell a paprikás krumpliba?

káposzta
krumpli
hagyma
valamilyen húsféle
Ízlések és pofonok. Felénk se káposztát, se húst nem tesznek bele.

Mi a közismert neve Simon Templar-nak,a népszerü sorozathősnek ?

Trükkhős
Angyal
Béla
Vágtázó
Remélem az illető olvassa a fórumot, most mégcsak a helyesírással küldtem vissza, tessék szépen gondolkodni értelmes válaszokon.

Melyik London híres folyója?

Tisza
Nílus
Duna
Temze
Ehh. Ez az a kategória, amire jobb válaszokat nem lehetne adni, szóval inkább nem kéne firtatni...
Hmmm. Nem is tudom, ki írta, hogy "Kérlek, gyere, írj be a fórumokra valamit konkrétumok nélkül (lehetőleg vádaskodj), aztán ne törődj a válasszal!"
Szippantos erre a tipikus példa
Dátum: 2009.02.13. 10:45:32
Melyik nem illeszkedik a sorba?

Bajkál
Amur
Jenyiszej
Léna
Kekukktojás

Mit talált fel a Nobel díj alapítója?

generátor
elektromágnes
dinamit
távíró
Mostan én sem rag semmi.

Ki a főszereplő a kaptár filmekben?

James Cameron
Sandra Bulock
Julie Gordon
Milla Jovovich
A Kaptár, mint filmcím nagybetű.

Ki írta a " Thomas Mann üdvözlése" című verset?

Arany János
József Attila
Kosztolányi Dezső
Tóth Árpád
Fölösleges szóköz.

Mi az a feketeleves?

feketekávé
sötétség leple
szurokfű
Fekete Pákó
Mi is a rövidítése? EKH! Hülye válaszok, nincs közte az, hogy "kellemetlen esemény" amire a legtöbben használják, stb.

Ki nyerte az NBA-ben a 2007-2008-es bajnokságot?

Boston Celtics
Cleveland Cavaliers
Houston Rockets
Los Angeles Lakers
Ahha.
Dátum: 2009.02.13. 09:11:53
Ave mindenkinek!

Nyugat felé mi éri meg a legjobban, mint fejlődési irányzat? Mert lassan ott tartok...
De kérdezhetném úgy is, hogy mi (ki) hiányzik a városból. Vagy mi
Dátum: 2009.02.13. 08:36:14
Milyen sportnak az egyik legjobbja Nagy László?

labdarúgás
kézilabda
kosárlabda
jégkorong
Szerencsére a Nagy László nem túl gyakori név, ezért esélytelen, hogy pl. a felénk "favorizált és ismert" jégkorongban nem fog feltűnni.

Mi történik a mimóza levelével, ha megérintjük?

elporlad
beszól, hogy ne piszkáld
bokán rúg
összecsukódik
Kár a két közbülső válaszért.

A reklám szerint mivel él tovább a mosógép?

Somattal
Persillel
Calgonnal
Ariellel
Ne nyissunk most vitát erről, meg a környezeti károkról (eutrofizációt okoz, parasztosan mondva "ettű lësz ződ a víz"), meg arról, hogy ha egy mosógép életkorát a Calgon 10-ről 15 évre hosszabítja ilyen árak mellett jobban megéri nem vásárolni, szerintem elég az is, hogy reklám.

A maradék 15 rossz kérdés nem ért annyit, hogy kopjon a billentyűzet.

És a masik 20as (mind elfogadva):

Ki nem volt tagja a Kelly Family zenekarnak?

Paddy Kelly
Angelo Kelly
Maite Kelly
Grace Kelly
Nnah, most, ha nem tudom, azért még ember vagyok?

Milyen ízű a Bounty csoki?

Rumos
Epres
Kókuszos
Diós
Én szeretem, de nem vagyok benne teljesen biztos, hogy nincs rumos ízesítés. Meg még reklám is.

Melyik településen nincs híd?

Mohács
Szeged
Komárom
Esztergom
Ha most szőröznék, azt mondanám, hogy Komáromban és Esztergomban sincs, mert ezek a városok nem a Duna két partján terülnek el. Hacsak nem számítjuk a vasúti felüljárókat, de olyan meg lehet, Mohácson is van.

Milyen napon volt az első Végzetúr találkozó?

szombat
csütörtök
péntek
vasárnap
Kitotózható, de akkor is...
Dátum: 2009.02.12. 23:18:18
Elnézést a vádért ebben az esetben. A látottak alapján ítéltem. Legközelebb több kétséget táplálok a fórum iránt.
Dátum: 2009.02.12. 22:48:41
Idézet: Roseprincess - 2009.02.12. 21:36:47
Idézet: Kagemusha - 2009.02.12. 19:46:03
Idézet: Roseprincess - 2009.02.12. 19:07:24
Melyik szerencsétlen volt aki feltette ezt a kérdést, had küldjek a fejére egy dollyo chagi-t!!!

Te Rózsahercegnô... magyarázd már el nekem, tudatlan parasztnak, hogy "a'mmegmijaza dojjocsagi, he?"


Az egy TeaKwonDo-s rúgás, köríves rúgás leginkább fejre. Igen látványos, igen csak nem kerülnék az útjába ha valaki igazán megküldi.
Pláne, ha az illető keresztneve Chuck

Idézet: Csonti_himihumi - 2009.02.12. 18:11:32

mod és egyben off: ez miféle újítás, h vastag betűvel ír, amikor simára van állítva?
Egyszerű, valaki nem zárta le a félkövér írást. Ez az egész utána írt szöveget befolyásolta. Most azt hiszem kivételesen Lanmandragorannál csúszott be ez a hiba...

Idézet: Kagemusha - 2009.02.12. 19:09:35
Idézet: ArkAngyal75 - 2009.02.12. 18:00:02
Lehet, hogy a Diablóban láttam... nemtom. De most olyat is látok, hogy succuba vagy succubus az egyes szám, succubi vagy succubae a többes. Na ezt kiveséztük. Fontos volt ennyi helyet neki szentelni, életbevágó tudásrész ez.

Lehet, hogy ezért rám zúdul a hölgyjátékosok haragja, de túl magas labda, le kell csapni! Szóval:
Fontos hát! Amennyi csajszi játszik itt, nem mindegy, hogy hívjuk ôket!
Kagemusha, le a kalappal batorságod előtt. Én nem mertem volna csak így jobbra-balra démonozni... Egyébként Wiki szerint a succubus egyszerű női boszorkány latinul. Az incubus a férfi. Nem mindig a fantasy világából származnak az eredeti elnevezések...


Idézet: Xander - 2009.02.12. 19:34:34
Most kaptam ezt a kérdést:

Ki az a politikus, aki miután kiderült, hogy hazudott és csalt, valamint ezt később ő maga is elismerte mindmáig (2009) ott ül a parlamentben?
Jan Slota
Gyurcsány Ferenc
George W. Bush
Orbán Viktor

Elég sok hülye kérdés van már a játékban, de azérta politikát ilyen szinten nem kellene belkeverni.
Azonnal törölnit javasoltam erre a kérdésre, mert szerintem ez nem ebbe a játékba való, sőt egy játékba sem való a politika

Xander
Továbbá akármennyire is nem szeretjük (főleg mi, akik sorsáról itt a Felvidéken dönt), Slota keresztneve attól még Ján marad.
Dátum: 2009.02.12. 15:54:55
Idézet: Kagemusha - 2009.02.12. 15:40:33
Ki az első, levegőnél nehezebb repülőgép feltalálója?
Thomas Alva Edison
Puskás Tivadar
Orville Wright
Bíró László

Ketten voltak és vitatott!
A Wright fivérek, Orville Wright (1871. augusztus 19. – 1948. január 30.) és Wilbur Wright (1867. április 16. – 1912. május 30.) nevét elsősorban az első, gyakorlatban működő repülőgép megtervezésével és megépítésével kapcsolatban, és az első irányítható, motorral hajtott, levegőnél nehezebb eszközzel való repülés kapcsán ismerhetjük, sok más repülési mérföldkő mellett. Ennek ellenére a kezdetektől egészen napjainkig vitatja néhány ember és ország, hogy valóban ők építették az első repülőgépet.
A Wright fivérek az első motorral ellátott gépet tervezték. A legkorábbi levegőnél nehezebb repülőgéptervrajz még a XVI. századból maradt ránk Michelangelo Buonarroti tollából, ceruzájából.
Dátum: 2009.02.12. 15:45:54
Az eredményt majd légyszives közöljétek! Köszönjük
Dátum: 2009.02.12. 15:21:45
Én ezt még nem tapasztaltam, de én csak egy kis tacskó 24. szintű vagyok. Az ilyeneket azt hiszem Baraty kezeli, irjatok Neki, ha jól látom, most online.
Mindemellett jo, hogy szóltok, én most fogok szintet lépni.
Dátum: 2009.02.12. 14:50:10
Pedig nagyon olybá fest.
Nem lehet, hogy egyszer portyázás után léptél szintet? Mármint úgy, hogy Téged támadtak, és nem voltál gépnél.
Dátum: 2009.02.12. 14:32:05
Hány őskövet tudunk venni 900 Ft - ért?

25
30
35
20
Utána kellett néznem mire visszaléptem, már valaki valószínűleg elfogadta. Hiányzik onnét az, hogy sms-ben. Az kicsit drágább

Melyik nem Chuck Norris-os tény?

Chuck Norris elszámolt végtelenig - kétszer.
Nem létezik a globális felmelegedés, csak Chuck Norris fázott, és feltekerte a napot.
Chuck Norris miatt mosolyog a Mona Lisa.
Chuck Norris megadta magát amikor egyszerre 10 ninja támadta.
Poénnak jó, de amúgy...
Mindenesetre nem irigyellek Hatsepsut
Dátum: 2009.02.12. 13:54:41
Mi az együttes teljes neve AC/?

/DC
/DG
/DB
/DN
Szóval AC//DC? meg amúgy is...

Melyik a Windows legújab operációs rendszere?

XP home
XP professional
NT
Vista
Még igen, de hamarosan jön a következő remekmű

Ki találta fel a telefont?

Alexander Graham Bell
John Taylor Phone
Thomas Alva Edison
Otto Von Tele
Ezt tudtam, hogy nem jó, de hogy wikit idézzem (ott jobban van megfogalmazva):
Legtöbben úgy tudják, hogy Alexander Graham Bell találta fel, majd építette meg az elsőt telefont 1876-ban, az amerikai Massachusetts államban. Rajtuk kívül voltak még sokan mások, akik rendkívül fontosak voltak a telefon kifejlesztésében. Az alapokat Morse találmánya, a távíró fektette le, ez volt ugyanis az első, elektromos jeleket továbbító hálózat.1854-ben egy francia távíró, Charles Borseul felvetette annak lehetőségét, hogy hangot is lehetne valahogy a hálózaton továbbítani. Ebben az időszakban kísérletezett még a már említetteken kívül Johann Philipp Reis és Elisha Gray.Az Amerikában élő Bell egy olasz feltaláló, Antonio Meucci nyomdokain indult el. Gyakorlatilag amit Meucci 1874-ben anyagi nehézségek miatt nem tudott szabadalmaztatni, azt két évvel később Bell megtette. Ennek ellenére Antonio Meuccio hírnevét öregbíti, hogy 2002-ben az Egyesült Államok képviselőháza nyilatkozatot fogadott el, melyben az olasz tudóst ismeri el a telefon feltalálójaként. Végül Alexander Graham Bell és az ő csapata építette meg a telefont, ami végül 1876 után Bostonból kiindulva meghódította a világot.


Mi a Miniszter Gyurcsány kereszt neve?

Norbi
Ferenc
Pál
Kati
miniszter (márcsak azért is, mert a szó eredeti jelentése ugye szolga) kisbetű keresztneve egybeírandó, és jelenleg nem miniszter, hanem miniszterelnök, ráadásul, ha a következő ciklusban nem nyernek (amire azért eleggé nagy esély van) akkor egyik sem lesz.
Dátum: 2009.02.12. 13:25:14
Ki kell, hogy ábrándítsalak. Csakhogy példát hozzak. Mond Neked valamit az, hogy sahnszi agyaghadsereg? Azok máz nélküli agyagszobor, terrakották.
Dátum: 2009.02.12. 12:34:10
A mátrix című filmben, hogy hívták az emberek föld altti városát?

Nyékládháza
Lion
Dion
Zion
Kár azért az elsőért. Lehetett volna mondjuk Sion.

Más néven mi a cefre?

népi hangszer
borpárlat
román étel
erjedő gyümölcs
A cefre másnéven burcsák. Legalábbis felénk. A kérdés helyesen: "Mit jelent a cefre szó?", "Mi a cefre szó jelentése?". Viszont dícséretére legyen mondva, nem azt írta, hogy "Mi a cefre????????????"
Kellett Neked elszólnod magad
Dátum: 2009.02.12. 12:03:37
De ha már itt tartunk, akkor a Google cég is nagybetűvel van írva tudtommal
Dátum: 2009.02.12. 11:09:49
Én Veled vagyok!