Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zoltanszon

Dátum: 2009.02.17. 14:41:39
Kocos, egész eddig nem értettem a hozzászólásod. Nem hiányzik belőle az, hogy szorozzuk össze ezeket a számokat? Egyébként aláírom, "Jár a taps!" (c) Hofi
Dátum: 2009.02.17. 14:33:48
Van egy olyan szakértelem (9.), hogy sebgyógyítás.
Sebesült állataidat elláthatod, sebeiket meggyógyíhatod. Az, hogy egy gyógyítás hány életpontot gyógyít az állatodon a szakértelmed függvényében nő. A gyógyítás fél órát vesz igénybe, ami alatt az állatod nem harcol veled.
Ez azért is fontos szakértelem, mert állataid életpontja magától nem nő vissza, csak így tudod növelni.
A gyógyulás mértéke kiszámolható a következő képlettel: y=(x-1)*2 ahol az y a gyógyított ÉP és x a szakértelem szintje
Dátum: 2009.02.17. 14:07:55
Az alabbiak kozul melyik oszthato 3-al?

1011
233
103
101
Ha bent is marad, nem így kellene. De amennyi hiba van benne, egyszerűbb törölni. Nem kár érte kategória.

Magyarország miből mennyi érmet nyert a 2008-as olimpián?

3 Arany, 6 Ezüst, 2 Bronz
3 Arany, 6 Ezüst, 3 Bronz
3 Arany, 5 Ezüst, 2 Bronz
3 Arany, 5 Ezüst, 3 Bronz
A történelmi példán tanulva, még változhat.

Mekkora a legnagyobb prímszám?

Kb. 9,8 millió jegyű
Nincs legnagyobb
Még nem tudták meghatározni, de a kutatások folynak
4 053 946 számjegyet tartalmaz
A kédrező szerint nincs. Bár szerintem is így van, azért nem kéne ilyen határozottan kijelenteni, ha tudja, bizonyítsa be...

Dolgozni csak pontosan, szépen, ... úgy érdemes (József A.).

ahogy a csillag megy az égen
ahogy a nád suhog a szélben
ahogy a csiga megy a réten
ahogy a fény csillog a jégen
A kérdéssel nincs bajom. Nagyon szép, és még ilyet. De azt azért megkérdezném, ki tudja, hogy szól az előtte levő két sor?

Hogy hívják David Gemmell legendás hősét?

Melnibonéi Elric
Legendás Druss
Tier nan Gorduin
Boromir
Legendás hőst gondoltam Legendás Drussnak hívnak. Talált.
És bónuszként egy hangszóró.

[OFF]Idézet: Lanmandragoran - 2009.02.17. 13:29:33
Biztosan tudom, hogy ciripet és Craslorgot lehet szidni, ők is kiveszik a részüket a kérdések selejtezéséből, meg még van jópár aktív résztvevője a Kvíz topicnak is. Hál istennek, mert nem szeretek csuklani sem én, sem édesanyám.
Nekem is van még pár tippem, ki segít Hatsepsutnak.

Idézet: Zoltanszon - 2009.02.17. 13:09:49
A másik feléért én vagyok, engem lehet utálni. Jjah, és édesanyámat Cecíliának hivják, de ne tessék szidni, mert arra harapok.
Egyébként
Nnah és _oda_ hiányzott ez:
[/OFF]
Dátum: 2009.02.17. 13:18:22
Idézet: Roseprincess - 2009.02.17. 13:10:01
Melyik USA állam olvasható K.I.T.T. rendszámán?
Florida
California
Dallas
Washington

Mikor kicsi voltam imádtam ezt a sorozatot, de, hogy még erre is emlékezzek...
California Knight a rendszám. Ne kérdezd, honnét és miért tudom...
Idézet: Lanmandragoran - 2009.02.17. 12:53:13
Jóvanna, szeretem járatni a lepcsest, de mentségemre szóljon, ebből a majd 2k-ból több mint a fele csak kvíztopic.
És itt a lényeg. Nekem úgy a 75% van a kvízzel kapcsolatban, ha nem több.

És megtisztelő a kvízadmini titulus, de ne mondj ilyeneket ilyen összefüggésben, mert még elhiszik, hogy engem kell utálni a visszadobott kérdésekért.

Pedig csak egy részükért vagyok én a felelős!
A másik feléért én vagyok, engem lehet utálni. Jjah, és édesanyámat Cecíliának hivják, de ne tessék szidni, mert arra harapok.
Egyébként csak azért emlegettelek Téged direktbe és konkrétan, mert nagyhirtelen Te jutottál eszembe.

Piciklont pedig szeretettel köszöntöm, mint ellenpéldát az általam emlegetett kevés hozzászólással rendelkező, megis mindenkivel vitatkozó és mindent mindenkinél jobban tudó, _úgyisnekemvanigazamtimeghülyékvagytok_ típusú emberekre.
Én speciel tudom, de csak onnét, hogy az Apám születésnapján történt (én születésnapomon kihalt az Árpád-ház)
Egyébként szeretem, mikor az illető kérdésfeltevő 3 hozzászólással nekiáll vitatkozni a 400-500 (esetenként majd 2000, ugye Lanmandragoran) hozzászólással rendelkező kvízadminokkal. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem lehet igaza, vagyhogy az mindent elmond, ki hányszor ragadott billentyűzetet (mint mindenki, én is voltam kezdő), de ezek az emberek általában most fedezik fel, hogy létezik fórum, és fogalmuk sincs, miről is beszelgetünk mi itt. Természetesen tisztelet annak a nagyon kevés kivételnek.
Dátum: 2009.02.17. 12:28:27
Én azért kivételt tennék, ha NEM van így irva a "Melyik NEM..." típusú kérdéseknél.

Szerk. Ok, látom, már megbeszéltétek
Dátum: 2009.02.17. 12:20:07
Idézet: Keldzso - 2009.02.17. 12:08:08
sziasztok szertném megtudni hogy mi a baj az utoljára feltett kérdésemmel, én nem találok benne hibát viszont az elég nagy hiba ,hogy azt a kérdést elfogatátok hogy a veszprémi mkb kosárlabda csapatban mi volt cosma mez száma.
ugyebár az nem kosár hanem kézilabda csapat. várom válaszotok. üdv keldzso
Ahhoz kéne tudni mi is volt a kérdés
Idézet: Atreus - 2009.02.11. 22:35:01
Valamint, az ilyen jellegű hozzászólásokat kéretik ide írni:
Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Panaszok + kvíz -> Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?

Köszönjük szépen!
Dátum: 2009.02.17. 12:11:27
Nagy levegő, kifúj, lássuk azt a 20 kérdést...
Ki nem játszik a Kis Butha című filmben?

Antoni LaPaglia
Chris Isaak
Bridget Fonda
Keanu Reeves
Butha?

Milyen írói álnéven ír fantasy regényeket Gáspár András?

Jan van den Boomen
John J. Sherwood,
Wayne Chapman
David Gemmell
Minek az a vessző?

Mi a foglalkozása Gus Hansennek

Profi póker játékos
Profi jégkorongozó
Profi biliárd játékos
Zenész
Ha véletlenül nem érberedek fel fél kettőkor arra, hogy még megy a tv, akkor nem láttam volna a pókerközvetítést az RTL-ről. Így most van +10% LE spec.

Mennyi 100 négyzetgyöke?

50
100
1000
10
hmmm...

Mi az az antant ?

nadrágtartó
vulkán
katonai szövetség
egy élőlény
Ha csak a 15 karakter miatt van ott az a szóköz a kérdőjel előtt, akkor inkább "Mit nevezünk..." "Mi volt az..." stb.

Kaptam 3 értékelhető kérdést, az első kettő szép volt, jó volt, és csupa öröm, erre ez következett:
Melyik nem autotipus?

opel
lenovo
subaru
maserati
Anyuuuuuuuuuuu
Dátum: 2009.02.17. 11:45:27
Khetty, köszönöm. Adtál egy-két jó ötletet. És mostmár reszkessetek ellenfelek
Először arra gondoltam, hogy ott lehet a baj, hogy a csoport neve nem A csoport, hanem Top Division, nem tudom ponotsan lefordítani. Ugyanis látezik olyan, hogy Division IA, Division IIA.
Jobban belegondolva és utánanézve egy alapvető dologról elfeledkeztünk. Van ugyanis női, U20, U18, és női U18 kategória, amiről nem esik szó a kérdésben.
forrás: http://www.iihf.com/home-of-hockey/championships.html
Dátum: 2009.02.17. 11:18:02
Ha tippelnem kéne akkor azt mondnám, hogy az első körben kapsz mindjárt egy brutálisabb ütést, amit aztán nem tudsz behozni. A smaragd hordának van némi bónusza a varázslatokra, konkrétan:
+10% sebzés varázslattal (de minimum +1)
a varázslataik nagyobb eséllyel találnak
minden varázslatot eggyel alacsonyabb szinten tanulhatnak meg
több varázspontjuk van

Ha nem így van, akkor szólj
Az ilyen véletlenül átkerült túl speciális kérdések esnek ki 25%-os szűrőn. Arra van. Többek közt.
Dátum: 2009.02.16. 21:48:25
Hát, ha a Te szavaidat használjuk, akkor én is idepofátlankodtam. De nem tartom annak. Aztán lehet, hogy nagyon tévedek...
Dátum: 2009.02.16. 21:43:38
Aaaa, már a 3. küldetésnél vagyok
Dátum: 2009.02.16. 21:10:30
persze a hülyegyerek először regisztrál, aztán játszik, és csak utána néz körbe... Mentem regisztrálni a magyar szerverre
Dátum: 2009.02.16. 20:38:10
Akkor viszont csak rákérdezek, hogy merre is van az a város a v3-n, hogy lassan elinduljak arra felé (in case of...)
Dátum: 2009.02.16. 20:25:39
Szép estét!
Egy kérdés a west-hez. Ha belépsz egy városba, és ott esetleg építkezni akarsz, akkor ott kell lenni a közelben ("fizikailag" is be kell menni a városba)? Mondjuk ez a leglogikusabb, de hát ugye láttam én már karón varjút, és csodát a neten.
Rossz, mert a 75% nem tudta rá a választ. Vagy én fogtam fel rosszul? Mert ebben az esetben először elfogadták a kérdést, aztán kiesett a szűrőn, mert kevesen tudték rá a választ. A lélekenergia járna érte így is. Egyébként szerintem ez a kérdés nagyon rendben van, esetleg tedd fel újra.