Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zoltanszon

Dátum: 2009.02.20. 13:24:51
És az milyen megoldás lenne, hogy Ők nem a szint * 15 LE hanem pl szint * 5 LE-t kapnának?
Dátum: 2009.02.20. 11:28:02
Idézet: Kagemusha - 2009.02.20. 11:13:55

Melyik nem keleti autó?
Skoda
Ford
Warthburg
Trabant

Wartburg
Ha nagyon kötözködni akarnék, a Trabant és a Wartburg is Magyarországtól nyugatra készült...
Ha nagyon kötözködni akarnék, akkor a Skoda is nyugatra készül (Mladá Boleslav)
Dátum: 2009.02.20. 10:56:15
Ez a nevem ott is. El van fogadva :d
Dátum: 2009.02.20. 10:53:00
Most írok Xelosnak :-)
Ajánlom figyelmedbe Craslorg aláírását. Annak is az utolsó sorát.
Dátum: 2009.02.20. 10:35:11
De jól tudtad, most épp azon igyekszem, hogy a 8. sizntet elérjem. Eloszor a .net-re regisztráltam, ott gyorsabban ment, mert a 6. munkán talaltam egy fekete bakancsot, ami most a .hu-n hiányzik.
Dátum: 2009.02.20. 10:14:34
Akkor csak nalunk fog hullani a hó?
Dátum: 2009.02.20. 10:08:50
Szép hajnalt!
Nienna nagyon jókedved van.
Dátum: 2009.02.20. 09:37:12
Idézet: csati777 - 2009.02.20. 09:23:23
Mik az Uruk-hai harcosok?
Orkok és lidércek keveréke*

Legfeljebb a filmben. A könyvben nem magyarázzák el az eredetüket, de Peter Jacksonnak megint okosabbnak kellett lennie...
Nem tudom miért, de úgy tudtam, hogy orkok és emberek keveréke... Mintha nővérem említette volna, Ő meg nagy Tolkien rajongó. Persze lehet, rosszul emlékszem...

Szerk:
Ez meg csak úgy elrettentésként
Melyik programozási nyelvben van teknőc?

Turbo Pascal
C++
Algol
Comenius Logo
Mondjuk tudtam a választ, mert találkoztam vele, de csak említésként hallottam róla, még mikor gimiben tanítottam (egyik kolléganő mesélte, hogy létezik ilyen).

melyik számokkal irjuk le sms-ben hogy abba?

1221
2332
2222
1111
Ezt meg csírájában el kéne folytani. Én megtettem az első lépést...
Dátum: 2009.02.20. 09:32:01
Üdv mindegykinek
Hányszor védte meg a Magyar férfi vizilabda válogatott az olimpiai címét?

4
3
1
2
Tudtam (vagyis csak sejtettem), hogy elrontja. A magyar férfi vízilabda válogatott összesen 9szer lett olimpiai bajnok. 1932 Los Angeles, 1936 Berlin (első címvédés), 1952 Helsinki, 1956 Melbourne (második címvédés), 1964 Tokió, 1976 Montreal, 2000 Sydney, 2004 Athén (harmadik címvédés), 2008 Peking (negyedik címvédés). Egyébként érdekesség, hogy a '36-ost követő 48-as Londoni olimpian a magyar válogatott a második lett, miközben az aranyérmes Olaszoktól 3szor kapott ki 4:3ra (akkor még végig körmérkörzések voltak), pedig csak az utolsót kellett volna megnyerni. Igaz, a régi mondás is azt tartja, hogy "Ha na nagyanyámnak t.ke volna, Ő lenne a nagyapám".


ArkAngyal75 8883. hozzászólás - Tegnap, 18:32:25
ki nem játszott szuperhőst filmben eddig?

Ben affleck
Hugh Jackman
George Clooney
Tommy Lee Johnes
Relatív. Mint kétarc, szerintem zseniális volt. És akinek gondja van ezzel, és azt mondja, a szupergonosz az nem szuperhős, annak ajánlom figyelmébe a Wanted c. művet. Nna nem a Brangelina féle szörnyűséget, hanem az eredeti képregényt. Plusz helyesírás - Ki, Affleck


Viszok009 8897. hozzászólás - Tegnap, 20:30:02
Ki írta a Necronomicont?

H.P.Lovecraft
Stephen King
Pénzes Bethen
Michael Jackson

Jackson,valaki nagyon a kedvében volt.
Ráadásul a helyes válasz nincs is ott. A Necronomicon valóban Lovecraft műveiben tűnik fel, de csak említésként, soha nem írta meg. Ő úgy emlegeti, mint az őrült arab, Abdul Alhazred könyve
Gyors válaszok:
Petyus75: Egyszerű. Túl egyszerű kérdést tettél fel.

Augur: szerintem az értékelő nem tudott dönteni a túl speciális illetve az érdektelen között, ezért inkább nem mondott semmit. A hozzáállásod viszont kifejezetten pozitív. Azt, hogy milyen irányba indulj el nálam tapasztaltabb kérdésírók megmondják. Inkább Piciklont kérdezd erről.

És ha már WRC. Akármennyire is ismerem és szeretem, én sem engedtem volna tovább (mondjuk én speciálissal). Mondjuk a világ jobban ismeri Sebastien Loeb nevét. Ha úgy nézzük, Ő a rallye Schumaherje. Annyi kulönbséggel, hogyha a Forma1-ben jelenne meg egy tehén egy 90 fokos kanyar után cca 20 méterrel egy sáros, 2 méter széles úton, nem valószínű, hogy a száguldó cirkusz bármelyi pilótája kikerülné...
Dátum: 2009.02.19. 20:56:42
Latex Angel Ez jó....
Dátum: 2009.02.19. 17:42:19
Azt hittem külföld is.
Egyébként az Általad leírt Sandokanon (de nem a szerelmes részeken - (c) Litkay) nevelkedett nénikékre az egyik ismerősöm előszeretettel használta a vérnyugdíjas kifejezést.

Asszem megyek, beleolvasok Incubus naplójába, tetszik a stílus.
Dátum: 2009.02.19. 17:32:51
Üdv Tenéked!

Hétfőn, mikor megjegyeztem, mennyit beszéltetek az alatt a 2 nap alatt, azt mondtad, hogy Neked néha 5 napot kell behozni. De ha most megnézed, akkor ez alatt cca másfél óra alatt annyi hsz jött, mint míg nem voltál itt. Merre jártál?
Idézet: Csaba112 - 2009.02.19. 17:00:27
Hányszoros Rally-világbajnokként vonult vissza Marcus Grönholm?

nem nyert vb-t
2-szeres
4-szeres
5-szörös

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.


Miért igényel ez lexikális tudást?
Kiemelem a Rád vonatkozó részt
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Ha így vesszük, akkor '81-s születésemmel és a sorozat 5 évadjával rám igaz mindkettő
Köszönöm. Épp most akartam utánakeresni (Munka közben ez nem megy túl gyorsan).
Hiába, az ember arra emlekszik, mit látott a tv-ben több mint 20 éve, de arra, hogy hova tette a tollát, vagyhogy fel kell tölteni a vizet... Asszem öregszem

[OFF]
Ebben történt, hogy a táraság legjobb sofőre balesetet szenved, mert kikerült egy macskát, mire elhangzott egy számomra azóta szállóigévé vált mondat Danny DeVito szájából utalva arra, hogy akkor már inkább egy öregasszony lett volna ott a macska helyett:
"Azt legalább megértem. Nem helyeslem, de megértem."
[/OFF]
Szándékosan nem írtam ki a Taxi-t, mert létezik egy sorozat is Taxi címmel, ha jól emlékszem. Mintha 80-s évek New Yorkjában játszódna...
Dátum: 2009.02.19. 15:01:41
Speciel az én órámon 13.06, 14.12kor stb. is vízszintesen állnak a mutatók, csak úgy kell elforgatni...
Így ismerve a értékelési rendszert, szerintem a Barátok közt és a Jóban rosszban volt a gond. Eleve Courtney Coxot emlegetni ezekkel kapcsolatban hülyeség, másodsorban nem viláhgírűek.
Sok esetben a "A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak." értékelés a primitív válaszokra van értve egyéb lehetőségek híjján