Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zoltanszon

Dátum: 2009.10.13. 07:42:37
Apám szavait idézve:
Ha más beugrik a kútba, akkor Te is megteszed?

Nem mellesleg, Ad1. Ez még változhat (ha túl jól vagy túl rosszul dolgozik az illető)
Ad2. Azt hiszem március óta nem ajánlott kérdéskör a labdarúgás (de lehet, hogy február, most nem tudom hirtelenjében)
Ad3. Az előtt is feltehette valaki (szerény véleményem szerint csak 99%, hogy megtalálható az adatbázisban)
Ezeknek a fényében inkább örülj, hogy csak helyesírással kaptad vissza, így írhatsz helyette másikat.
Dátum: 2009.10.13. 07:27:23
Idézet: JeLo - 2009.10.12. 18:28:02
Lehetne egy gomb, amivel ignorálom a kvízt de megkapom a +10% LE-t
Hehhe ez jó...
Én az ingyen sörre szavazok...
Ezt Te sem gondoltad komolyan ugye...
Egyébként, ha valamelyik kérdéssel baj van, akkor azt a Kvíz4. topikba írd meg.
Köszönjük.
Dátum: 2009.10.12. 09:13:27
Jovo heten is jo lesz meg?
Nézd, én tudom az egész Halotti beszédet a Halotti beszéd és könyörgésből, de megnem mondom Neked, hogy hány sorból áll.
Pedig még Izland is Európához tartozik, sőt, Dánia révén még Grönland is.
Az a kifejezés, hogy nem tartozik a kontinenshez (nem Európáról van szó, hanem kontinensről) nagyjából azzal egyezik meg, hogy az Egyesült királyságot Szigetországnak is nevezik.

Mellesleg nem tudom, tudod-e de Nagy-Brittania tagja az EU-nak (meg Írország is, most fogadták el a Lisszaboni szerződést)...

Amugy való igaz, a kérdés rossz, de csak amiatt, hogy az Anglia kifejezés helyett az Egyesült királyság használandó inkább.
Dátum: 2009.10.09. 13:23:06
Idézet: NUNI PENG - 2009.10.09. 12:42:45
Lehet-e februárban ötször vasárnap?

Februárban maximum csak négyszer lehet vasárnap néha háromszor
Igen, ha szökőév van
Igen, ha február elseje is vasárnapra esik
Csak akkor, ha február elseje vasárnapra esik és szökőév van

A 2. és a 4. válasz is igaz. Ez egy tipikus eldöntendő kérdés amire van Igen és Nem válasz. 3. relatíve épkézláb választ talán még össze lehet hozni, de ha sikerül egy negyedik is, akkor le a kalappal. Ha van valami ötleted kérdésre, akkor privátban írd meg, lehet, össze udunk dobni valamit belőle. Néha csak a téma kell, a többi jön magától. Az egyik (szerintem) legjobb kérdésem egy itteni beszelgetésből született, miután megemlítettük, hogy a Mars vörös.

Idézet: Stilgar - 2009.10.09. 12:22:50
Mit jelent a negyedik dimenzió?

realisztikus megjelenités
távoli objektum közeli megjelenitése
a valós időt jellemzi a 4d <--------!!!!!!!!!!!!ezt gondolta valaki jó válasznak!!!!!!!!!!!!!!!
tükör látás

Ez azért több mint szánalmas!!!!
Vagy csak babát várnak, és tudvalevő, hogy a házasság, kisbaba (esetenként temetés) előtt álló emberekről csak annyi pénzt gombolnak le, amit lehet ----> amint lesz egy emberben annyi kreativitás, kitalálja, hogy mi legyen az 5D ultrahang neve, az ifjú párok sorban fognak állni a váróterem előtt, hogy a kisbaba arcát ne csak 4Dben, hanem egy 20 000 Ft hozzáadásával 5Dben láthassák (ha jól tudom, akkor a 4D a valósidejű 3D ábrázolás).
Dátum: 2009.10.09. 11:24:13
.
Ha leírnád a kérdésed a válaszokkal és az értékeléssel együtt a Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? topikba, szerintem érdemben is tudnánk rá válaszolni.

Ne felejtsd el elolvasni cirip topiknyitó hozzászólását.
Írd be a kérdésed a Nem fogadták el a kérdésem, miért topikba. Lehet, kapsz rá általad is elfogadható választ.

Egyébként ki az a Linus mester?
A vessző után minimum szóköz.
Azonkívül nem ártana teljes neveket kiírni, és ne csak a megoldásnál legyen két zeneszerző, mert egy idegesebb admin esetleg azonnal törölnit ad rá a helyes válasz megjelöléséért

Szerintem
Hogy ne kelljen keresni, itt az a bizonyos aláírás
|
|
|
|
V
Dátum: 2009.10.08. 08:01:55
Idézet: Impopo - 2009.10.08. 07:55:18
Egy gyors kérdés: ha a szövettség alapítója kilép a szövetségből, akkor az automatikusan feloszlik, vagy marad minden, és csak a tagok kapják vissza a szavazatukat?
Marad minden, a szavazatokat leszamitva.
Dátum: 2009.10.08. 07:55:30
Szia!

Rákattintasz az ellséges szövetségre, taglista, és válogatsz
Ha megvan, rákattintasz a karakterre, ha előjön az adatlapja akkor...
És itt már Rád bízom, hogy megtaláld az Eredmények és tettek alatt levő Megtámadom gombot.
Dátum: 2009.10.08. 07:29:35
A székely elutazik a rokonokhoz látogatóba és a fiára bízza a gazdaságot
arra az idõre, amíg távol lesz. Ahogy visszatér, a fia már várja a lovas
kocsival a vasútállomáson. Elindulnak haza és beszélgetni kezdenek. Azt
mondja az öreg:
- Minden rendben volt, fiam?
- Igen apám.
- Semmi baj nem történt?
- Semmi apám.
Az öreget nem hagyja nyugodni a dolog, és tovább faggatózik:
- De tényleg semmi baj sem történt?
- Hát... Eltört a villa nyele.
- Eltört a villa nyele? Hogyan tört el a villa nyele?
- Hát, mikor vittem a kutyát elásni...
- Miért, megdöglött a kutya?
- Igen.
- Hogy történt?
- Letaposták a lovak és a tehenek...
- Letaposták? Hogy-hogy letaposták?
- Megriadtak amikor kigyulladt az istálló.
- Kigyulladt az istálló !? Mitõl gyulladt volna ki az istálló !?
- Hát apám, átfújta a szél a zsarátnokot a nagyházról...
- Hát az is leégett!?
- Igen, de a macska a hibás.
- Már hogy lenne a macska a hibás?
- Felborította a gyertyákat, amikor ravataloztuk a nagymamát.
- Meghalt a nagymama??!
- Akkor ütötte meg a guta, Isten nyugosztalja, amikor édesanyám
megszökött a postással...
- Megszökött a postással?! Hát akkor minden rendben van, fiam.
- Hát ezt mondtam én is...
Dátum: 2009.10.07. 15:00:05
Nem lehetne átugrani ezt a kérdést? Mármint kivenni, és átugrani.
Én felvidéki vagyok, nálunk ez most kicsit érzékeny dolog, minthogy a Pozsonyra lehessen azt írni, hogy Pozsony, és ne kelljen Bratislavázni.

Megj. Szépen összegyűltünk.
Dátum: 2009.10.07. 09:57:45
Idézet: Vodkaslecso - 2009.10.07. 09:31:49
nem belga egyuttes, hanem Belga egyuttes
Sőt, igazából Bëlga
Idézet: Rokamoka - 2009.10.06. 19:03:58
Egyébként én is amondó vagyok, hogy nem éri meg a ráfordított időt, a dupla LE elég szerény jutalmazás...
Másfelől azért, hogy nem írsz kérdést, csak annyit teszel hogy 100 jó válasz után felveszed a "jutalmad" másodszor is (először a plusz 10%-kal) akkor az elég sok. Nem tudom, tudsz-e róla, de ez a lehetőség csak később lett bevezetve, ergo nem a jó kérdéséert kapsz dupla LE-t, hanem a lemondásért felet.

Szerk: Craslorg és a legrosszabb klónja, CaveMan, szabadságon vanak, vagy csak nincs kedvük írni?
Félreértettél, azt akartam jelezni, hogy ez már jó ideje bent van a rendszerben. Ez az egyike azon kérdéseknek, amiket még boldog-boldogtalan értékelt. Meg is látszik.
Írd be a gyorskeresőbe, hogy madarak képviselik, és olvassgass.
Hát igen, nem mindegy, hogy Pirinyó behemót és a jó fiú, vagy A pirinyó, a behemót és a jófiú