Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zoltanszon

Dátum: 2009.03.10. 11:40:02
Meg a stobahőmérséklet egy eléggé érdekes állapot.
Idézet: Mat_ - 2009.03.10. 11:02:25
Melyik megyében található Barcs?

Somogy
Fejér
Veszprém
Zala

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

ez vicc, mivel csomó ilyen kérdés van az adatbázisban! bezzeg a naruto, kakukktojás, és hasonló állatságok, helyesírási hibákkal teli azok jók...
Ismételten egy bezzeg indoklás. Akkor egy indoklás részemről is:
Miklós írta, te is elolvashatod a Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Panaszok + kvíz -> A kvíz értékelésének rendszeréről topikban, félkövérrel van szedve.
- Melyik megyében található XY település? - Erre a kérdésre Rossz kérdés - érdektelen lexikális tudást fogsz kapni. Ha valami nagyobb város az XY, akkor pedig Rossz kérdés - már szerepelt lesz az értékelés.

És nem, az általad felsoroltak egyike sem jó (úgyismint naruto, kakukktojás, és hasonló állatságok, helyesírási hibákkal teli). Ha ilyennel találkozol, kérlek jelezd a Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Panaszok + kvíz -> Kvíz 3. topikban.

Köszönjük
Dátum: 2009.03.10. 09:50:52
Szépet és jót Tenéked is
Dátum: 2009.03.10. 09:31:46
Idézet: Kissolyom - 2009.03.09. 11:36:25
A tagolás pedig nem jó, mert nem csak a Madách-ban döntötte meg, hanem a magyarországi összes színházi rekordot.


Így elfogadta (ezek szerint a döntött volt az), remélem, hogy mások is elfogadják ha már így megszenvedtem érte

1983-ban mutatták be először. Azóta is nagy sikerrel játsszák a Madách Színházban. Több színházi rekordot tudhat magáénak. Melyik musicalről van szó?

Macskák
Hegedűs a háztetőn
A padlás
Vámpírok Bálja

És köszönöm a segítséget
Most kaptam meg. Én elfogadtam. Remélem a többiek is. Gratula hozzá.

Milyen álat van a végzetúrban?


kacsa
cibálo magszim
farkas
Erre csak simán rossz kérdést mondtam. Részin a hibák miatt, részint azért, mert az tünde (vagy elfnek van a legendákban írva?) először úgy emlékszem lóhátról beszélget velem. Továbbá lehet, hogy a 62. szinten megjelenik egy farkas is.

De érezhető pozitívum, hogy a jó - rossz kérdések aránya megfordulni látszik. Már inkább ilyenek fordulnak elő, mint pl.

Ki a hangja Süsünek?

Kautzky Armand
Csőre Gábor
Bodrogi Gyula
Haumann Péter
szerk. duplikátum
Úgy imádom a "Bezzeg a..." típusú indoklásokat...
Szerintem ezzel a régóta várt fejlesztéssel, többet tudok majd dolgozni, nem kell mindig a fórumot lesni egy-két ilyen hozzászólás indoklásáért... Köszönöm Miklós, hogy megmaradt a munkám.
Dátum: 2009.03.09. 16:39:54
Idézet: Nicaeus - 2009.03.09. 14:53:21
hány foga van 2 egézsséges felnőtt embernek?

46
64
40
54

És mi van akkor, HA egészséges, csak kivették, !kiverték! a fogát, úgy mint...


Szerintem nem csak az "nem EGÉSZséges" aki pl baciktól beteg, hanem akinek testi hibája, hiányossága van (a kicsi mell nem ilyen ), ergo nem egész.
Ki lehet röhögni, de nekem egy rövid ideig 33 volt. Ugyanis az egyik örlő nem ki hanem félrenyomta tejfogam... Akkor innentől a 65 is jó válasz?
Dátum: 2009.03.09. 13:42:22
Jo utat és óvatosan azzal a sok sőrével az úton (Apám azt szokta mondani, hogy csak azokat kerüld el, akik úgy vezetnek, mint Te )
Dátum: 2009.03.09. 09:44:28
D4vid ez most jó, vagy rossz?
Dátum: 2009.03.09. 09:43:39
Szép hajnalt minden kedves (és a hétfő miatt kedvetlen) koránkelőnek.

Kicsit elkésve csatlakozom a nőnapot kívánókhoz. Nálam a gazdasági világválság és a bankos számítógépek műszakváltása miatt csak egy ilyen rózsára futotta

@---}---

de ezt szívből adom minden kedve hölgynek, ki eme fórum ösvényein is koptatja harcban edzett mokasszinjait.
Dátum: 2009.03.07. 13:32:30
Üdv!

Csak egy mondat erejéig ugrottam be, mert Kedvesem mopsza nyaggat, hogy jásztam vele, és tapasztalat, hogy jobban teszem, ha megteszem. Különben körbepisil. Bosszúból.

Szóval csak annyit akartam modani, hogy a netes felsorolásból kimaradt egy pont:
18. Ha hajnali fél kettőkor felébredsz, úton a WC felé még megnézed nem jött-e új emailed. Visszafelé is.
Dátum: 2009.03.06. 14:50:54
Elbeszéltek egymás mellet. Jerrylee az idomítás szakértelemrőkl beszél, egyelőre az 2. szinten van, de tudná tenni 6.ra is akár, de azt majd később, mert "pácélra gyűjtök, a lélekkufár már félre is tette nekem"
Dátum: 2009.03.06. 14:48:29
Szia!

Úgy látszik, váltjuk egymást. Lassan indulnom kék pestre. További kellemes hétvégét mindenkinek.
Dátum: 2009.03.06. 14:21:37
Rossz hírem van, 30 perc 1. szintű idomítással alatt nem tudod teljesen beidomítani.
És igen, meg lehet ölni egy ilyen állatot (van is egy ilyen küldetés a későbbiekben) pontosabban ájulttá lehet verni.
Dátum: 2009.03.06. 14:04:33
Eszembe jutott még valami. Nem a rubin horába tartozik az illető? Mert annak a bónuszai:
+5% sebzés (de minimum +1)
ütései nagyobb eséllyel találnak
Dátum: 2009.03.06. 13:55:33
Nem tudom, de nem vett részt. Legalábbis a csataleírásban nem szerepel. Nem küldted el gyógyítani, gyakorolni, stb.? Ne haragudj a feltételezésért, de velem is megesett egy ilyen után, hogy elfelejtettem harcba hívni.
Dátum: 2009.03.06. 13:46:10
Egy ilyen kérdés, hogy nincsenek véletlenül xxx-nek fókuszkrisztályai? Egyelőre ezt tudnám kitalálni, mint okot. Ezt leszámítva szerintem is sok a különbség, pláne, hogy mind körben jobb volt.
Egyébként Neked is feltűnt, hogy állatod nem vett részt a csatában?
Dátum: 2009.03.06. 13:17:48
Leginkább sehogy. A mentor arra volt, hogy megtanuld az alapokat, amire kaptál egy bónusz őskövet. Ha kérdésed van, akkor ajánlom a gyorskeresőt a jobb felső sarokban, ha ott nem jutsz eredmányre, akkor a http://vegzetur.wikidot.com/, de ha még ez sem segít, akkor itt vagyunk mi, és lehet kérdezni.
Dátum: 2009.03.06. 13:14:36
Az én voltam a
Mikor és hol halt meg, (tűnt el) Petőfi Sándor?

1711 Szatmár
1956 Budapest
1848 Pákozd
1849 Arad
kérdéssel, és szerintem egyezünk ki egy döntetlenben.
Egyébként nálam Petőfi azért dobatta le az agyamról az ékszíjat, mert cca 4.től azt szajkózzák, hogy Segesvár, amit a diák cca 0,003 mp alatt azonosít Seggesvárral. Ha ezt nem képes valaki megjegyezni...
De mondom, tiéd se rossz.
U.i. Azóta találtam már nem egyet, aminek a kérdezőjét benevezném egy statiszta szerepre a Rambo 4. részének újraforgatására, amit kockáról kockára ugyanúgy forgatnának csak éles töltényekkel.
Dátum: 2009.03.06. 13:05:33
Mindenki kedvenc néger rabszolgából átvedlett kéjdémona, aki kamion sofőrnek álcázza magát mikorra várható?