Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zoltanszon

Dátum: 2009.03.13. 13:30:01
Mert egy keményfejű franc, és állítólag nem érdekli, de idegeskedik azért miatta.
Byzon, nem vagy te bak véletlenül? Azokra mondják, hogy ennyire makacsok, bár én különösebben nem hiszek benne.
Dátum: 2009.03.13. 13:21:23
Idézet: Viszok009 - 2009.03.13. 13:09:20
Melyik a legbiztonságosabb közlekedési eszköz?

vonat
autó
busz
repülő
ez a helyes!!

Ezt ki dönti el?
A statisztika... Halálos áldozat / összes utazó illetve a baleset / utazás
Dátum: 2009.03.13. 13:19:09
Még mindig ne vetkőzzünk? 28. szintet asszem már eléred...
Dátum: 2009.03.13. 12:47:20
[OFF]
Dan Ariely 2008ban megkapta az orvostudományi Ig Nobel-díjat azon vizsgálatért, amelynek eredménye szerint a drága placebo sokkal hatékonyabb az olcsó placebónál.
[/OFF]
Dátum: 2009.03.13. 12:37:25
Az se normális (a szo pozitív értelmében), aki ezzel tölti az idejét.
Dátum: 2009.03.13. 12:10:54
Köti az ebet a ......

Karóhoz
Villanyoszlophoz
Fához
Kutyához
Én is kötöm, hogy tessék kvízkérdést feltenni

Hol található Lesotho?

Botswana
Angola
Dél Afrikai Közt.
Zambia
Hhee? A Lesothói Királyság Dél-Afrikában, a Dél-afrikai Köztársaság területébe ágyazva található. De külön állam. Az egy másik dolog, hogy csak a Dél-afrikai Köztársasággal határos.
Idézet: Driver41 - 2009.03.13. 10:38:20
Mi a boszorkányok kedvelt közlekedési eszköze a népmesék szerint?
autóbusz
kerékpár
-seprű
partfis
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek...
... hopp, itt álljunk meg. Hogy is folytatódik az a szöveg?
illetve rosszak voltak.
És itt most ezen van a hangsúly, minthogy ezt nem úgy kell értelmezni, hogy a "Milyen színű az alma?" kérdésre a kéket adod helyes válasznak, hanem van egy helyes válasz, a többi meg túl primitív. (hasonló lenne a "Ki vezette a honfoglaló törzseket?" kérdés ilyen válaszokkal, mint Árpád, Michail Gorbacsov, Thomas Alva Edison, én)
Értsd meg, hogy nem támadunk, hanem segítünk, hogy hol volt a hiba, és mit kell elkerülnöd az eljövendőkben.
Dátum: 2009.03.13. 10:04:49
Idézet: Szly - 2009.03.12. 17:20:48
Hány hét az emberi terhesség?

40
42
38
50

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!

Gyerekek azt kell mondanom ez siralmas. 75% nem tudta? Emberek játszák ezt a játékot egyáltalán? Vagy esetleg majd mindenki hasonult már a karakterével?
Ezen én nem is csodálkozom. Az a baj, hogy mindenkinek az van a fejébe verve, hogy 9 hónap és egy hónap 4 hét. Nnah most ugye egyik sem igaz. A körülbelül 280 napos terhességi idő nem 9 hónap, és csak egy hónap tart 4 hétig, ez is csak az esetek 75,25% százalékában igaz.

És itt a saját termés:
A Platóntól származó ,,Ki őrzi az őrzőket?" idézetet, még melyik képregény (illetve film) használja szlogenként?

Batman
Spiderman (Pókember)
Terminátor
Watchmen (Az őrzők)
Szerintem azon kevesek egyike vagyok, akik a filmet is szerették (és nem mellesleg itt a képregény a táskámban), de sajna erre nem lehet jó kérdést mondani a túl szájbarágós válaszok miatt. Nekem legalábbis nagyon szúrja a szemem az a Watchmen (Az őrzők). Sajnálom, de tényleg.

Melyik nem csokoládé?

Sony
Milka
Nestle
Boci
A Nestle sem, a Nestlé már egy kicsit hamarabb. Meg amúgy is primitív.

Mit csinál az autó kerekével a gumis, amikor súlyokat szerel rá?

Azért csinálja, hogy szebb legyen.
Eltakarja vele a rozsdafoltokat.
Centírozza.
Centrírozza.
Remélem nemcsak nekem sántít a megfogalmazás.

Milyen állat az Ornithorhynchus anatinus?

elefánt
kutya
kacsacsőrű emlős
leopárd
Komolyan mondom, fél év múlva jelentkezem az állatorvosira. De rögtön a 9. szemeszterbe.

Hogyan kerülhet az ember szervezetébe TETANUSZ baktérium?

elfertöződött sebbel
csepfertőzéssel
romlott étellel
csak genetikai hajlam esetén
Halkan is megértem.

Aki á-t mond, mondjon ... is.

dé-t
cé-t
té-t
bé-t
És itt segítsetek. Mivel lehet ezt visszaküldeni? Kéne valamilyen indok...

2009-ben 82 évesen elhunyt Bacsó Péter. Az alábbiak közül melyik filmet NEM ő rendezte?

Szerelmes bicilisták
Hamvadó cigerattvég
Egy erkölcsös éjszaka
Édes Anna
Végre egy normálisan feltett kérdés. Van még remény. Szóval tessék megmondani, hogy az itt aktívan fórumozó tizenpár ember közül ki írta?

És a végére ismételten egy kérdés, amit mér nehéz felülmúlni (gondolom én hülye ).
Mia jele a KÉMIÁBAN a Kálciumnak?

Cl
Pr
H
Fl
De lehet, hogy én tévedtem: Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Otp
Cras, ne keverd. Én jöttem reklamálva, bár nem hőzöngve, csak érdeklődő jelleggel

Dzseff: Ha még visszajössz elolvasni, akkor én az 1620-hoz hozzátennék még 100-150 évet. De a kérdés alapjában véve jó.
Dátum: 2009.03.13. 08:39:38
'estét mindenkinek!
Dátum: 2009.03.12. 18:21:57
Nekem csak akkor jott ossze, mikor nem az volt aktiv. Egyebkent 33-t tenyleg nem tudok utni, de most epp szinteket kell lepegetnem az allatkakkal...

Azt, meg hogy van egy erre tratogatott allatkad tudom, minthogy vettem a batoragot, es elolvastam az adatlapodon a bemuatkozast

Szerk. Byzon , nezd meg a postat.

U.i. Elnezest mindenkitol de most a szokasosnal faradtabb vagyok, es ekzet nelkul lenyegesen gyorabban es egyszerubben tudok irni.
Dátum: 2009.03.12. 17:55:49
Csatlakozom.
27. szinten vagyok, meg nagyon gyenge a vedekezesem. Cserebe csak a kedves allatkadat szretnem majd egyszer leverni. Szolj, hogy mikor "oltozzek"

Egyebkent feltunk valakinek, hogy most, hogy Byzon itt van, 2 ora alatt annyi hsz lett, mint nelkule 2 nap alatt?
Dátum: 2009.03.12. 14:21:28
Nem bántó szándékkal mondtam, elnézést, ha úgy hangzott. Azt akartam jelezni mindoszesen, hogy nekünk fizikából tanították. Csak néha elfeledkezem, hogy nekem heti 7 orában tartottak fizikát, és ebből érettségiztem (konkrétan ebből a tételből, azért van eme magabiztosság a tétel számát is illetőleg).
A kérdésre visszatérve szerintem is hozzátartozik, hogy az alap zenei hang, azaz az egyvonalas A hangnak mekkora a frekvenciája, Arra már nem kérdeznék rá, hogy mekkora a szorzó két hang között, mert az már tényleg speciális lenne.

Mégegyszer elnézést.
Dátum: 2009.03.12. 13:21:48
Idézet: Roseprincess - 2009.03.12. 13:11:32
Értem... Hát énekórán sajnos ez kimaradt a tananyagból...
És fizika óránl? 21. érettségi tétel, Mechanikai rezgések és hullámok.
Egyébként a régen a vezetékes telefonok alaptónusa (mikoron felemelted a kagylót a villáról, csak úgy belehallgattál) is erre volt hangolva, most nem tudom.
Dátum: 2009.03.12. 13:12:39
Szép estét Telk.
Dátum: 2009.03.12. 12:04:23
Áááááááááááááááááááááááááááá. BUMMMMMMMMMMMMMMM!
Leesett...
Dátum: 2009.03.12. 11:25:27
Jól számoltál egy apró eltéréssel. A dupla kisszállós szerintem itt azt jelenti, hogy egy duplával kell kiszallni.
ergo a 8 tripla 20 után egy egyest dob az illető, és egy dupla 10-t
Dátum: 2009.03.12. 10:25:01
Kié a Microsoft?

Britney Spears
Neumann János
Marily Manson
Bill Gates
Primitív válaszok.

A Csillagkapu című mozifilmben ki alakította O'Neill ezredest?

Mel Gibson
Richard Dean Anderson
Tom Selleck
Kurt Russel
Kíváncsi lennék, hányan ugranak be Richard Dean Anderson nevének. Ha a kérdés írója olvassa fórumot lesz oly kedves megosztani velem a jó/rossz válaszok arányát?

Idézet: Bekas - 2009.03.12. 10:16:02
Mia híres énekes teljes neve?Michael ......
Jackson
Black
Jonathan
Chirs

A "Mi a" 2 szó, kérdőjel után szóköz, 3 pont elég, pontok elé nem kell szóköz. De amúgyis túlságosan primitív a kérdés, kukába vele.
Erre különben már felfigyeltem, hogy nagyon sokan csinálják/csináljuk ezt. Vagyis felsoroljuk az összes hibát, amit ki kéne javítani, aztán a végére az van odaírva, hogy "Törölni". Ennyit felesleges munkaról.
Dátum: 2009.03.12. 10:08:14
Azért egy farkastinórut sem ennék meg. Részemről maradhatna...

De ez kiverte a biztosítékot.
Hány versszakos a magyar himnusz ?

1
8
69
végtelen
Mikor átfuttottam a kérdést először már szerepelttel akartam visszaküldeni. Aztán helyesírással. Végül majdnem egy azonnal törölni lett...

Túl gyorsan kattintottam a mehet gombra.

Melik eseményt jelölt a II. világháborúban a "D" nap?

Az afrikai partraszállást
Az európai partraszállást
A moszkvai csatát
Szicilia megszállását
Már volt és helyesírás. És az afrikai partaszállás előtt is úgy számoltak vissza, hogy D mínusz 2 nap, D mínusz egy nap, H mínusz 13 óra.
Dátum: 2009.03.12. 09:34:26
Jó reggelt Neked is

Megj. Sosem hittem volna, hogy az ásítás smiley-n keresztül is terjed.