Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zoltanszon

Kicsit lejjebb viszont invitál arra, hogy használd a Vajon elfogadják ezt a kvízkérdést, ha felteszem topikot, ahol megelőzhető a baj.

Az általad beídézett rész leginkább azokra vonatkoznak, akik idejönnek hőbörögni, meg követelőzni, hogy igenis adjuk meg Nekik azt az LE-t, amit elvesztettek (mármint mi játékosok), meghogy Ők csak egy kérdéset akarnak feltenni. És különben is milyen jogon dobjuk ki (mi játékosok) az Ő fantasztikus Menyi 2szer 2ttő? (Nincs is ilyen, néha öt, 4!!!, 1265483321) kérdését. Mindezt Write only módban.

Nagyjáből Ők fedik le azt a réteget is, akik miatt lett alapítva a Bezzeg Béla emlékérem.

Ami Téged illet, legalább az akaratot látom (a tapasztalat később jön). Ha nem akarod feladni, és eszedbe jut vmi téma, akkor kb. vázold fel, mi is lesz a kérdés, kérdezd meg a fejlebb említett topikban. Ha rendben van a téma, akkor lehet agyalni a válaszokon, és ha van valami alapverzió, akkor arra is rá lehet kérdezni, hogy rendben van-e. Persze az első kérdezést ki lehet hagyni.

Mondom, ne add fel!
Ha ezt most fogadták el, akkor vagy felalomban volt az Admin, vagy nem figyelt.

De ami a legvalószínűbb, hogy lassú net mellett kétszer kattintott, és így a Te kérdésed előtt szereplő értékelést kapta ez is.
Akárhogyis, Végzeturas kérdések sem jók. De ha már a wikidotot látogatod, akkor a felső sorban van egy olyan fül, hogy kérdezés. Ott megnézheted, mik az ajánlott/kerülendő témák.

U.i. Elnézést kérek az előző "kicsit" cinikus stílusomért.
Tegyük fel, hogy jogosan vagy felháborodva.
De, akkor megkérdem Tőled, hogy mire jó a Kreatív affinitás, Manakonstrukció, Szívósság vagy a Másodlagos varázslat. Esetleg azt, hogy mit veszel, ha a Második Manifesztációért fizetsz. (Varázslatot, Fegyvert, Pajzsot vagy Páncélt) Jjah, hogy ez 46. szint? Bocs.

Nnah ezért nem fogadnak el kérdést a Végzetúrból, csak olyat, amit egy első szintű, most regisztrált (első vadászat, ill. portya előtt álló) karakter is tudhat.
Az meg már mind szerepelt.
Sírás ON nálam is.

Valaki 45. szint környékén a V1-n?
Idézet: Doszy55 - 2009.10.19. 21:36:24
Hogy őszinte legyek,sok kérdést tettem már fel és szinte a 97% rossz volt.Nem értem miért szemétkednek egyesek azzal hogy direkt rossznak értékelik a kérdést.Nagyon sok panasz van erre mint mindenki láthatja ugye,hol nem lexikális tudásra nem alkalmas vagy mi..hát már bocs nehogy mi legyünk arról is hogy sok az elmebeteg,aki nem tud egy egyszerű kérdést, helyesírási hibás(igen é hol?nem kéne esetleg bejelölni a hibát?áhh..ugyan miket is tud kérni az ember igaz?(=
Nahát,ennyit erről:) Inkább nem is teszek már fel kérdést hanem lemondok LE--giáért.Más is eszt teszi.Nem kell csodálkozni.engem ár nem érdekel az egész,legyenek boldogok jó szórakozást bárki is értékeli a kérdéseket:)
Nah pás..

"nem kéne esetleg bejelölni a hibát?" Így teljesüljön minden kívánságod. Hibák aláhúzva, kiemelve, stb.
Ahol alá van húzva, ott valami hiba van (szóköz vagy vessző hiánya, stb.) Ahol valami ki is van emelve, ott valami más hiba is volt (pl. mondateleji nagybetű). Mindazonáltal még két megjegyzés: lemondok LE--giáért. Én inkább a következőt ajánlanám: lemondok a LE-ért. Vagy írd ki teljesen. És a másik: mint mindenki láthatja ugye,hol nem lexikális tudásra nem alkalmas vagy mi.. Tudom, hogy én csak egy csekélyértelmű medvebocs vagyok, de ezt nem teljesen értettem.
Még valami, ha a kérdéseid 97%-t nem fogadták el, nem lehet, hogy a Te kérdéseidben van a hiba? Tudok ugyanis olyanokról, akik 120 (igen, jól olvasod, százhúsz) elfogadott kérdés felett járnak. Tudom, tudom, Ők az admin haverjai, rokonai, barátai, üzletfelei.

Vagy csak tudnak kérdezni...
Dátum: 2009.10.19. 07:42:23
Köszöni szépen, jól.
És ha most lesüllyednék a szintedre, akkor azt is hozzátenném, hogy "És a Tiéd? Vagy nem szoktatok az ágyban beszélgetni?" De minthogy én a fény, a béke és a szeretet gyermeke vagyok, ezért meg sem fordul a fejemben, hogy ilyet tegyek.
Dátum: 2009.10.15. 13:35:34
Idézet: Trakk - 2009.10.15. 13:14:33

Milyen állat Bob és Bobek?
Ezt most tudnom kéne??
Nem kell, de egy nagyon aranyos Csehszlovák meséről van szó (ha jól emlékszem) a '80as évekből. A mese elején egy cilinderből ugrottak elő. Többre tartom, mint Pikachu-t
Szintén honnan tudjam?
És a jó válasz a 3510i, ami gyakorlatilag ugyanaz, mint a 3510.
De az az "i" betű már azt jelentette, hogy színes. Mondamellett tényleg rossz kérdés. Ez. De Bob és Bobek mellett kiállok.

Idézet: Atreus - 2009.10.15. 12:38:22
A mitologia szerint Mi volt a "Gungir"?
evőeszköz
nemtom
kutya
minden célba beletaláló lándzsa

Kérdés jó lenne, csak az a "nemtom" ne lenne benne.
Illetve, ha a lándzsa helyesen, Gungnirnak lenne írva, meg ha legalább körülbelül egyforma válaszok lennének... Így elb.... egy kérdést...
Hol található a "Sóhalyok Hídja"?
Miláno
Firenze
Bologna
Velence

A Sóhalyok Hídja sehol, de a Sóhajok hídja már annál inkább.
Meg ragozni sem ártana megtanulnia...
Dátum: 2009.10.15. 12:35:16
Ven egy Vajon elfogadják ezt a kvízkérdést, ha felteszem? topik. Ha van bármilyen ötleted, kérdezz ott, szívesen segítenek/segítünk.
És hogy megjöjjön az ihlet, olvasgasd az aláírásomban levő linket, illetve a Baromi ötletes kérdéseket.
Dátum: 2009.10.15. 08:44:19
Csaknemnyughatik a szentem. Sőt, mostmár reklámoz is...
Gyors privattal üzenettel Hatsepsutnak megelőzhető a gond.
Dátum: 2009.10.14. 11:08:21
Idézet: JégSárkány - 2009.10.14. 10:53:04
Ja belehet valahol állitani a forum nézetett hogy az új hozzászolások az elején legyenek és ne a 68. ik helyen ?
Igen:
Profil (fent), Profil információ (bal oldalon) Hozzászólások megjelenítése időrendben visszafelé (cca középen) Pipa neki

Jjah, és egy jótanács. Ha kvízkérdést szeretnél felteni, a kérdőjel elé ne tegyél szóközt, mert az helyesírási hibának számít.
Idézet: Zakar - 2009.10.14. 09:24:07
Hol nem rendeztek eddig olimpiát?
Mármint meddig? Nem írtál oda dátumot. És adja Isten, hogy még sokáig Végzeturazzunk, és megérjük a Kairói olimpiát.
Bár ismerve az ottani körülményeket, én Végzetúr nélkül is örülnék neki (a budapestinek szerintem nagyobb esélye van...)
Dátum: 2009.10.14. 09:12:50
Ehh, túl öreg vagyok. Minket a gimiben a fizikatanárunk teljesen meglepett vele... Azt hittem, ez nem ennyire egyértelmű.

Szerk:
raadasul meg az osztalykirandulasokat is ugy szerveztek, hogy ha jol emlekszem nem is egyszer jartunk uvegfujo uzemben.
Irigyellek érte.
Idézet: Norveeg - 2009.10.14. 08:56:52
Melyik esemény közben játszódik a Szabó Magda: Abigél című műve?
1956-os forradalom
I. világháború
1848-as szabadság harc
II. világháború
Szerintem jó, de így azért talán jobb lenne...
Dátum: 2009.10.14. 09:02:19
Idézet: Vodkaslecso - 2009.10.14. 08:49:14
Idézet: Crowwing - 2009.10.14. 08:16:17
Milyen halmazállapotú az üveg?

igen, ez bizony konnyu
Nem mondanám egyértelműnek azt, hogy az üveg folyékony halmazállapotú.
Dátum: 2009.10.14. 08:45:13
Kár érte. De tényleg

Tudom, hogy ez nem vigasztal, de kiesett volna a 25%-n szerintem a 22. helyes válasz után.
A helyedben, mikor összejön a 100 helyes válasz, akkor újra próbálkoznék vele, de hogy addig se foglalja le senki, jelezd a Vajon elfogadják a kérdésemet topikban...
Nem megzavarta, inkább feldühítette.

És nem, Jackson sem jó válasz.

Olvasd csak össze a kiemelt részt...
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Aztán, ha már itt tartunk, akkor légyszives vess egy pillantást az aláírásomban szereplő linkre.
Dátum: 2009.10.13. 12:04:41
Az a fura, hogy a wikidoton nem szerepel a neve, pedig tudom, hogy van...
Dátum: 2009.10.13. 11:58:35
Idézet: Adamek - 2009.10.13. 11:44:37
Azt szeretném megkérdezni, hogy miért fordulhat az elő sok esetben, hogy pl.:elmegyek 4x vadászni, de csak 1 kérdésre ad lehetőséget válaszolni!?
Nem szoktad leállítani a megkezdett vadászatokat? Ugyanis, ha megválaszolt teszem azt 20 kérdést, akkor azt a rendszer eltárolja. Ha a 15. vadászat után leállítod, a dolgot, akkor 5 kérdéssel úgymond plusszban vagy. Ha ez után 4 vadászatot indítasz el, egyáltalán nem kell válaszolni, ha 6-t akkor is csak egy kérdésre.
Arról nem is beszélve, ha használod a gyorsítód...


Idézet: Warfoki - 2009.10.13. 11:30:14
Ötös szintű karakteremmel nagyjából egy hete elakadtam a "Veszíts el egy portyázásból 100 LE-t!" küldetésnél.
Esetleg próbáld meg lebeszélni valakivel (Én is 2k fölött vesztettem, mire összejött...)
De ha túl büszke vagy hozzá, akkor keress olyas valakit, akinek nagy a nyert/vesztett LE és portya aránya. Az valószínűleg vadászó karakter.
Dátum: 2009.10.13. 09:53:52
Megmondom őszintén, most elbizonytalanítottál. Abban biztos vagyok, hogy az a jól ismert szöveg, ami a film elején "elindul felfelé" az úgy kezdődik, hogy Episode IV. De, hogy tartalmazza-e azt, hogy New Hope...
Abban viszont biztos vagyok, hogy azért kezdte el a 4. résszel, mert nem volt meg a technológia mindahhoz, amit Ő le akart forgatni, ami a fejében volt.
De persze lehet javítani.