Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zoltanszon

Nem a Banglades(h) miatt lett rossz, hanem mert a legsűrűbben lakott ország Monaco
lásd itt
Dátum: 2009.06.18. 13:31:19
Jó nagyot
Idézet: Viharsarok - 2009.06.18. 12:38:35
"Vagy járt a keletinél, ahol az indiánok pánsípjában lassú a rezonancia."
Az indiánok nálatok is románul beszéltek?Nálunk Békéscsabán is zenélnek,de a végén románul szólalnak meg
Nálunk szerencsére nincsenek, csak bucsukor (nem véletlen az ékezethiány), "falunap" jönnek. Románul meg nem tudok. Dehát nem is a pokolba készülök...
Köszönöm Igyekszik az ember...
Tudod, hogy van ez... A protekció, az protekció...

Miklósnak, azóta is gondjai vannak a leüléssel, mióta megkértem ugyan, engedje meg, hogy havi négy kérdést értékelhessek.

De aztán végülis Craslorg intézte el nekem. Valami törésről, meg hekkről beszélt, de nem nagyon értettem, hogy jön a hal, meg törés a kvízhez. De biztos egy félbetört hekkel kellet lefizetni a Beho képviselőit.
Nem alázni akartunk, mint jeleztük mindketten, nincs közünk az értékeléshez. Megpróbáltunk Neked magyarázatot adni, hogy miért kaptad azt amit, és hogy hogyan gondolkodhatott az a 20 ember, aki megkapta, vagy az admin.
Utána meg én megpróbáltam adni egy-ket ötletet, hogy hogyan lehetne olyan kérdést írni, amibe nem tudnak belekötni.
A stílus meg adta magát. Nem kérdezni jöttél, hanem leb@szni mindenkit, aki tehet erről.
Nem vetted észre, hogy CaveMan kötözködik?

Egyébként nem én értékeltem, de de tényleg nem egyértelmű. Ha másért nem, ha azért, mert az "alulművelt vidéki suttyó" esetleg szokott hallgatni jazzt, és hallott már nagyon mélyen szóló trombitát. Vagy járt a keletinél, ahol az indiánok pánsípjában lassú a rezonancia.
Javagyhogy Te arra voltál kiváncsi, hogy melyik hanszer tudja a legmélyebb hangot kiadni, avagy melyik basszushangszer?
Akkor azt kellett volna megkérdezni. vagy ehhez a kérdéshez más hangszereket írni. (triangulum, szoprán furulya, kasztanyett)
Dátum: 2009.06.18. 09:42:31
Milyen tárgy miatt balhézik Bruce Willis a Ponyvaregényben a barátnőjével?

nadrág
pipa
pisztoly
karóra
Ugyan kis gondolkodással kitaláltam, deee: Hhe?
Ha jól tudom, nem volt 12 évig hivatalban. azt hiszem, halála elnökségének 10. vagy 11. evében következett be.

De a lényegen nem változtat, erről ennyit.
Idézet: Dr_Faktor - 2009.06.18. 09:33:11
én csak aztlátom hogy a másik topikban a mértnem fogadták el a kérdésemben...ettöl sokkal érdekesebb dolgok előfordulnak amiket fapofával dobnak vissza és akkor itt meg aztolvasom hogy ez a jófajta kvízkérdés...hát ez azé nálam már súúrolja a lol kategoriát =)
Szó se róla rengeteg jó kérdés van, amit például a "Nincs ilyen" válaszokkal rontanak el.
Csak aztán nehogy igaz legyen a Stallone féle Pusztítónak. Volt már rá példa, hogy a népszerűség miatt kivételt tettek egy emberrel az elnökséget illetőleg...

P.s. Megvan a következő kvízkérdés:

Ki volt egyedüliként háromszor megválasztva az Egyesült Államok elnökének?

Mit szóltok? Volt már?
Dátum: 2009.06.18. 09:24:06
Idézet: Ihateangel - 2009.06.18. 09:17:33
Ki kéne javítani azt a sz(a)rvast, mert szerintem a kérdés maga jó.

A korrektor ezerszer dobott vissza engem is nem megengedett szóhasználat, miatt.
Ez kb. az Microfos szint.
Szarvas város is, vad is , igy nem engedi!!
Nem a kérdező hibája :-P
Tudom, Hatsepsutnak szólt a megjegyzés, remélhetőleg utóléri magát a fórumon a javításokat illetőleg.
Várj még. Ha idődből kitelik, akkor egy olyan fél - egy óra alatt szerintem összejön az a 3-4 komment, amivel fogod tudni, hogy állsz.
És köszönjük a hozzáállást.
Dátum: 2009.06.18. 09:09:04
Beho random. Én még nem találtam egyetlen nyakláncot sem.
Én átengedném. Így. Ha mindenhova ki lenne írva, hogy Amerikai Egyesült Államok az (legalábbis nekem) túl sok lenne...
Dátum: 2009.06.18. 08:26:33
Cras az enyémet nyugodtan hackelheted. Én innentől kezdve csak óriásokat kérek. Fene essen bele az esetleges küldetésekbe
Ha csendesen de én is itt vagyok.

cirip nyaral? Akkor azért van ennyi hülye kérdés ami pofára kell kiszórni?

Idézet: Kelcas - 2009.06.17. 19:32:29
Küldjétek vissza, nem láttam a gondolatjeleknél lévő aláhúzást.
Kelcas én a helyedben hagynám a gondolatjeleket, és vesszővel írnám:
Melyik Arany-ballada szól egy férjgyilkos, a későbbiekben aztán a bűntudat miatt megőrült asszonyról?
Dátum: 2009.06.18. 08:07:38
Melyik a legnagyobb (legmagasabb marmagasságú) sz(a)rvas féle?

rén
jávor
szika
dám
Ki kéne javítani azt a sz(a)rvast, mert szerintem a kérdés maga jó.

Anyáád szeret?

Nem
Igen
Csak a családipótlék miatt tart
Nemtudom
Komolyan mondom, hiányzott már egy ilyen. Meg is köszöntem egy azonnal törölnivel. Lehet anyázni, de Ooooolllyan jól esett

Tinódi Lantos ...?

Sebestyén
Károly
Mihály
Előd
A kérdés jó...
... lenne, ha lenne kérdés valójában. De legalább nem "Egyiksem", "Valami más" meg ilyen válaszok vannak.
Akár csak a Now You Lose Old Nippon. De a New York - Londonról még nem hallottam.
Melyik időszakban játszódik a Sorstalanság című köny cselekménye?

II. világháború
I. kersztes hadjárat
II. kersztes hadjárat
I. világháború
Már csak azért megérdemli, mert nem a filmet, hanem a könyvet emlegette...