Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zoltanszon

Idézet: Dzsordzso - 2009.08.10. 14:28:01
Melyik magyar rendező magyar filmje kapott Oscar-díjat legjobb film kategóriában (nem animációs)?

Mesphisto
Ridl ezredes
Kontroll
Iszka utazása


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Ezt miért?
Nem látok egyetlen rendezői nevet sem, holott arra kérdezel rá.
Nem hagytam ki:
Idézet: Zoltanszon - 2009.08.06. 12:34:51
...eldöntendő kérdést írtál, amire nem lehet 4 értelmes választ írni...

Idézet: Leviatan - 2009.08.06. 14:18:27
Sziasztok szeretném megkérdezni mért nem jó ez a kérdés?

Hogy hívják a Penge c. filmben a főhős segítőjét?

Deacon Frost
Abraham Whistler
Quinn
Trek Tomy


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Köszönöm
Röviden azért, mert speciális. A Penge akárhogyis nézzük, egy egyszerű akció-horror, amiből itt bőven elég tudni azt, hogy volt. Esetleg még Snipes neve beleférne, de már az is a határon mozog (túl sok hasonló szerepel)
Idézet: Faust0ne - 2009.08.06. 12:12:59
portyázás során szimulálhatsz-e harcot olyan végzetúrral amelyikkel egy szövetségben vagytok?

igen
nem-
a végzetúr szintjétől függ
nincs szimuláció portyázásnál


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!....................én csak azt kérdeném ho miért?......MIÉÉÉRT???
Most mondjam azt, hogy ahány sor, annyi hiba?

Mondatkezdés általában nagybetű, amelyikkel elé vessző illik, eldöntendő kérdést írtál, amire nem lehet 4 értelmes választ írni, lásd a 3. és a 4.:
a végzetúr szintjétől függ - Azaz, van, amikor igen, és van amikor nem (első két válasz)
nincs szimuláció portyázásnál - Ha nincs szimuláció, akkor miről is beszélünk? Ne írj olyan válaszlehetőséget, ami magát a kérdést tagadja (mint pl a nincs ilyen, nem lehet, stb.)
Ha elfogadsz egy jótanácsot, akkor elolvasod az aláírásomban szereplő linket, és próbálsz minden részletre odafigyelni. Ha van valami ötleted és biztosra akarsz menni, akkor először tedd fel a Vajon elfogadják a kérdésemet topikban, vagyunk páran, akik szívesen segítünk.
Dátum: 2009.08.06. 12:23:22
Idézet: Pietrus - 2009.08.06. 11:06:10
Mennyi az elektron tömege a proton és a neutron tömegéhez képest??
elhanyagolhatóan kicsi,1/1840
semekkora,nincs is ilyen
nagyobb
hatszor akkora
Tagadó válasz. Azonkívül, tegyük fel, hogy hatszoros a tömege, akkor a 3. és 4. válasz is jó lenne.
Ráadásul mégcsak nincs is ott jó válasz. Igen, szándékosan maradt ki a határozott névelő, mert a proton és a neutron tömege nem azonos. A proton tömege 1,672*10^-27 kg, vagyis 1836,15 szorosa az elektron tömegének, míg a neutron 1,674*10^-27 kg ami 1838,68szoros elektrontömegnek felel meg.

Az értékek nem pontosak, de 10 tizedesjegynél átláthatatlanná válna az egész.
Dátum: 2009.08.06. 08:52:18
Idézet: Awenhai - 2009.08.06. 08:40:48
Biztos, hogy szerepel jobban, ez törölhető...
...és az összes másik verzió is speciális felkiáltással
Idézet: Szonja74 - 2009.08.05. 18:19:32
Melyik állat a Hortobágy jellegzetes állata?

magyar szürke marha
kóbor kutya
mezei nyúl
gólya


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Hol a helyesírási hiba???????????
Továbbá:
Egyedül a helyes válasz 3 szavas. Ugyan nem helyesírás, de a stilisztikába bőven belefér. Ha felteszel egy kérdést, akkor ugyelj arra, hogy mindegyik válasz körülbelül egyforma hosszu legyen. Pl.
szürke marha
mezei nyúl
fekete gólya
vörös vércse
Idézet: Lanmandragoran - 2009.08.05. 15:40:29
Naa! Ki tudod te azt logikázni! Csak kicsit gondold át amit annó töriből tanultál a városállamokról
Köszönöm a segítséget.

[OFF]
Egyébként a történelmet szeretem, de inkább a történetek maradnak meg, (hogy kivel az mikor esett meg az már kevésbé). Mindenesetre ezt azt hiszem, nem fogom elfelejteni.
[/OFF]
Az. És mi a válasz?
Dátum: 2009.08.05. 11:34:47
Ki Kronosz görög isten római megfelelője?

Jupiter
Mars
Szaturnusz
Juno
Kronosz titán (volt), nem isten.

Egészítsd ki .........Kapitánya (Zente Ferenc).

Tenkes
Király
Császár
Hajó
A Tenkes kapitánya, 3 pont is elég lenne, hiányzik az, hogy filmsorozat, és amúgy is...
Egyszerűbb talán törölni.

Hogy hívják másnéven a szánitéct?

doki
felcsér
orvos
mentő
Felcsér... Hmmm. A madárhatározóban az Alposzáta mellet van ugye? Felcser lesz az...
Ha nem fogadták el, akkor már most sincs bent a rendszerben.
az 50% úgy lehet mégis, hogy még mielőtt a kvízadmin kiértékelte volna, valaki más is megkapta, aki valószínűleg nem tudta a választ. így 1 jó és 1 rossz válasz után 50% a helyes válaszok száma.
Idézet: Cpt._Avagyte - 2009.08.04. 22:11:21
Melyik nem Eminem lemeze?

Relapse
The Eminem Show
The Slim Shady LP
Thug Life
Tegnap már írtam egy ehhez hasonló analógiát: Ha meg tudod válaszolni utánajárás nélkül, részemről a Te kérdésed is rendben lesz:

Melyik nem Dream Theater album:
Octavarium
Somewhere in Time
Awake
Scenes from a Memory
Persze azt hiszem, nagyon konnyűre sikeredett, hisz "egy 5 odikes megtudná oldani", hogy a Somewhere in Time az Iron Maiden-nek tulajdonítható.

Remélem látod, mi a hiba a kérdéseddel.

Szerk.: stilisztika
Ha erre valászolsz anélkül, hogy utánanéznél, akkor részemről rendben lesz a kérdésed:

Hogy hívják Holden Caulfield húgát?
Abigail
Phoebe
Susanne
Juliette
És most itt nyugodtan meg lehet kövezni, mert egy napon mertem említeni a Zabhegyezőt a Harry Potterrel könyvekkel.
Ott a pont. Nagy is és piros is.

De azért az "és" után szerintem az az "a" nem kellene.
Dátum: 2009.08.04. 11:09:57
Idézet: Teknoc - 2009.08.04. 11:02:47
Ki volt az Usa előző elnöke?
George Washington Bush
Hillary Clinton
Gyurcsány Ferenc
Barack Obama

Ha türelmesek vagyunk akkor pár év és Obama. Ebben a formában nem maradhat a kérdés. Törölni vagy javítani kéne.
Meg mit keres ott Gyurcsány? Már ezért megérdemli a törlést.

Más:
Melyik nem téli szín?

fekete
piros
kék
szürke
Emlékszem, mikor kiskoromban havazás utcán mentem iskolába. Az út már fekete volt az autók miatt, az ég szürkés-kék, a csipkebogyók a járda mellett pirosak. Nost akkor melyik nem téli szín? És miért a piros az? Vagy mi.
Dátum: 2009.08.04. 07:39:44
Idézet: Picur10 - 2009.08.03. 22:55:11
Mikor rohanták le a japánok Pearl Harbort?
1945 május 23
1939 szeptember 1
1941. december 7
1943 április 6
Egyedül a jó megoldás dátuma van majdnem helyesen írva, a többi teljesen rossz. Szándékos megjelölés?
Valamint nem rohanta le. Az szárazföldi csapatok bevetését is jelentette volna, de "csak" csapást mértek rá, de a hadviselési technikákat anyahajók, pót-tankos repülőgépek, (sekélyvizes) torpedók, és időzített bombák bevetésével teljesen megváltoztatták.
Dátum: 2009.08.03. 14:37:00
Idézet: Vandaemon - 2009.08.03. 14:14:49
Én falramászok attól hogy a feltett kvíz kérdéseimet, rossznak értékelik egyesek.

Pl. Mivel ragasztanak fát? Enyvvel. ...

Szerintem aki ezzel szívat másokat ki kéne zárni, vagy valami szankció
A kérdéseddel fordulj a Nem fogadták el a kérdésemet, miért? topikba. Kultúráltan. Az egész kérdést a értékeléssel együtt.

Milanfun007 ez Rád is vonatkozik.
Dátum: 2009.08.03. 13:52:33
Idézet: Nyanya - 2009.08.03. 13:37:11
Idézet: Driver41 - 2009.08.03. 13:33:16

Milyen sorrendben vannak a billentyük a zongorán?
c d é f g a h
é c d a f g h
c é f g a h d
f g c é h d a

...szerintem speciális, nem általános műveltség.


Speciális? szerintem nem az... Cé-dé-é-eff-gé-á-há-cé! csak egy picit bele kell gondolni
Szerintem, meg cé-cisz-dé-disz-e-f-fisz-g-gisz-a-aisz-h sorban vannak a billentyűk egymás után a zongorán.
Akkor bocsi, én tudtam rosszul.
Nincs gond, előfordul nagyobb cégeknél is
Büntiből megnézem az István a királyt
Nagyon helyes, bár nem derül ki belőle.
és nyakoncsapom apám, mert ez az ő kérdése volt. XD
Inkább csak nézz utána 3szor
Mert nem a testvére volt.

Koppány Géza fejedelem rokonának, Tar Zerindnek a fia volt
Dátum: 2009.07.23. 10:02:11
azt megtalaltam, es ha jol latom, finn polkarol van szo, de most nem nagyon ugrik be...