Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zoltanszon

Dátum: 2009.01.27. 20:55:05
Üdv!

Minden szintlépéskor 1%-t tudsz leküzdeni a fertőzésből, ez szint x 300LE-be fog Neked kerülni
Dátum: 2009.01.27. 18:57:02
Hányadikán indult a végzetúr?
2006 december 05
2008 szeptember 22
2008 szeptember 06
1998 február 08
NC
Dátum: 2009.01.27. 18:27:44
De legalább 20.. Elöl kettő, hátul kettő, jobb-bal oldalon kettő-kettő, a két átlón kettő-kettő, a négy sarkon egy-egy és fent ugyan nincs egy sem, de lent van még négy...

Elnézést
Dátum: 2009.01.27. 17:41:41
Nem tesz semmit cirip. Senki sem tökéletes...
Dátum: 2009.01.27. 16:02:23
Akkor kapunk vagy hatvan-hatvan kérdést, hogy hol játszik most, és "Ki a csapatkapitánya a Real Madridnak??"
Dátum: 2009.01.27. 15:01:34
Szia!
Ugyanazért, amiért Hitlerét sem. A tiltott szavak listája a kvízre és a név-adatbázisra ugyanaz, és így előzték meg azt, hogy (Gesztit idézve) "Sok mini Sztálin, sok icipici Hitler..." futéroljon közöttünk.
Dátum: 2009.01.27. 13:34:08
Igazad van, egy aprócska részletet felejtettem el megemlíteni. Biológiából kettesem volt, és kémiából sem én voltam a legfényesebb csillag az osztályban...
Dátum: 2009.01.27. 13:11:02
Az alábbiak közül melyik NEM mértékegység?

méter
tonna
amper
metán
No comment

Milyen kerület nincs Budapesten?

VI.
III.
XXX.
XII.
Remélem, most nem ez lesz a divat. Bár, ha rajtam múlik...

A maradék kapott értékelendő kérdés 90% miatt szegény Édesanyám nagyon sokat fog csuklani, de a Semmilyen, Nincs ilyen, Sohase volt nekem helyesírási hiba...

Idézet: Lanmandragoran - 2009.01.27. 12:39:52
Melyik a testben termelődő neurohormon, mely a boldogságérzettel áll kapcsolatban, és hiánya szorongást okoz?
riboflavin
dopamin
adrenalin
inzulin

Kicsit spec érzésem szerint
Nem tudom... Az utolsó kettőt rögtön ki tudnám zárni, a maradékból meg nem tudom miért, a dopamin volt a szimpatikus. Utánanéztem, igazam volt
Talán mert, ismerve Téged,nem rossz kérdés lett, hanem azonnal törölni
Nem nézném ki Belőled, hogy egy ilyen stílusú felkérést az orális fixáció irányába pozitívan vélemenyeznél az adódó alkalmat rögtön kihasználva.
Dátum: 2009.01.27. 11:07:57
Hány nagy bolygó kering a mi napunk körűl a Plútóval együtt?

nincs is bolygó a világon
1
10
9
Volt, igénytelen válasz (TV-nek híjvák?) stb. Ráadásul mi számít nagybolygónak (Bocs, nagy bolygónak)? És miért tartozik oda a Plútó?

Mekkora bónuszt kaphatsz ha jól válaszolsz?

10%
50%
20%
5%
Ez most komoly? Nem lehett volna kicsit másként fogalmazni ezt a sokszor feltett kérdést? Bár teszem hozzá, hogy ez még mindig az egyik legjobb verzió, csak az hiányzik, hogy mire és hol...

Melyik állat nem erszényes?

tasmán ördög
koala
kengurú
szurikáta
A kérdés nagyon jó, csak az a helyesírás... Kenguru
Dátum: 2009.01.26. 23:35:44
Ugyancsak wiki, kicsit máshol.
Vigyázat! Tekintve, hogy egyes matematikai tárgyú írások a természetes számok közé sorolják a nullát, mások nem, így minden esetben figyelmet kell fordítanunk arra, hogy utánanézzünk, az adott kontextusban a szerzők melyik konvenciót alkalmazzák.

http://hu.wikipedia.org/wiki/Term%C3%A9szetes_sz%C3%A1mok

Idézet: Darkshade - 2009.01.26. 17:18:28
Melyik a hét első napja?
hétfő
szombat
vasárnap
péntek

Primitív.
Angolszász vidéken vasárnappal, Izraelben szombat este (a Sabbath ugye péntek sötétedéssel kezdődik), az arab világban pedig a szombat neve első nap, a vasarnapé második nap stb. Csak úgy okulásként...
Két év múlva megkapod a saját kérdésed, és azt fogod mondani, hogy a sok hülye felteszi a kérdéseket, és azt sem tudja mit csinál, mert a helyes válasz nincs közte...
És még valami. Válogasd meg a stílusod és a szavaid. Nem otthon vagy
Mit lehet erre mondani?
Nem én (mi) értékeltem(tük)
Pontosan értettem, mire gondolsz, arra írtam választ
Idézet: Ajgatsz - 2009.01.26. 15:39:40
Jah és regényekhez kapcsolódó meg csak az ami kötelező olvasmány.
Hozzátennem azt, hogy
Vagy általános műveltség valmilyen szinten (Kinek a főhőse Fülig Jimmy?)
Én a 21. szinten nem tudom... Tudom, szégyen a fejemre
Dátum: 2009.01.26. 14:52:35
Mint peldául?
Egyébként aki három szép választ kitalál, az szerintem veszi a fáradságot, és kitalál egy negyediket is.
Mint mondottam volt én személy szerint a foton nyugalmi tömegére sem azt írnám, hogy nincs neki, hanem, hogy 0 g
Dátum: 2009.01.26. 14:37:42
Nem tudom 100%ra, de ha találgatnom kéne, akkor arra bizonyos "hajrá magyar virtus" részre tenném a voksom.

Más
Összesen mennyi kérdést lehet feltenni a kvíz menüpontban?

100 válaszonként 1-t
Akármyennit
Nem is lehet kérdést feltenni
100 válaszonként 10-et

A galetkik (itt végzeturak) melyik magyar kártyajátékban szerepelnek?

Káosz galaktika
Csak be akarsz csapni, nincs is ilyen!
Magyar kártya
Hatalom Kártyái Kártyajáték
El kéne gondolkozni, és rendszeresíteni a kéne a reakciót az ilyen felesleges nincs is ilyen... válaszlehetőségekre. Lassan ott tartunk, hogy a "Ki volt Attila?" kérdésre a négy válasz az lesz, hogy "Hun; Nincs is ilyen, Az annyira ki vóót; Nem tudom".
És hiába veszi valaki szigorúan az ilyen válaszokat, ha másik 2 ember átenged egyet-egyet, utána (valamilyen szinten jogosan) az lesz a válasza a kidobott kérdés írójának, hogy "Hisz a másik 10 000 ilyen válasz meg bent maradt..."
Szóval kérdésem: Mindenki beleegyezik abba, hogy az ilyen kérdések (pontosabban válaszok) helyesírási hibával kerüljenek vissza?
Dátum: 2009.01.26. 13:35:52
Tudtommal József Attiláé sem teljes 100%
Dátum: 2009.01.26. 12:06:41
Örülök, hogy már itt is a veszekedés jött előtérbe, hajrá magyar virtus.

Ezt először helyesírással akartam visszaküldeni, de aztán meggondoltam magam... Hogy miért, legyen titok...
Mi a fő városa az Egyesült Államoknak?

London
California
Budapest
Boston
A választ nem árulom el, mert kifutottam az időből.

Hány literes egy gönci hordó?

104
155
136*
92
Wiki szerint (tudom, nem megbízható, de azért mégis):
gönci hordó (egész és fél: XVII. század elejéig 352,5 l és 176,25 l; XVII. század további részében 201,44 l és 100,72 l; XVIII. század-tól csak egyféle: 151,07 l; 1807-től 147,73 l); 1 gönci hordó 2,5 akó.


Következő:
Mikor a ..... a fejembe száll,akkor a kocsma a fejére áll.

bor
konyak
házipálinka
vodka
Ha már muszáj idézni, akkor nem lehetne inkább a "Darumadár fenn az égen..."-ből (Ha valaki nem tudja, hogy szól a nóta, akkor ajánlom figyelmébe a Gül Babát)?

Szerk: Nem Gau84-nek szántam válaszra, félrekattintottam.