Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Xinx

Oldal: 12345
Dátum: 2019.09.20. 01:19:56
Én megkérdeztem Baraty-t, szeptember 10-én válaszolt.
"István,
Légyszíves segíts már, hogy melyik szakértelem véd jobban a kihívás tornyában az állatsebződés ellen!
Vastagbőr-állatvédelem?"

"Hali!
Ezt így sajnos nem tudom megmondani, a legjobban akkor véd, ha van mindkettő. "

Értem, de melyik mekkora mértékben? Konkrétumokat nem kaptunk, az új szakértelem bevezetése után sem. Miklós a legutóbbi VU találkozón azt mondta, hogy az állatvédelem nem csak az SZB-ben, hanem mindenhol működni fog. Van mindkettő csak a mértékét nem tudjuk kiszámolni.

Ami a születésnapi akcióval kapcsolatos lenne. Évek óta kérem, hogy a gyógy-, varázsital gyorsgombot állítsátok be 4 őskőre. Semmi nem változott.
Nem scriptelek, de kattintáscsökkentésről volt szó is legutóbb. Vagy bukok naponta 1 őskövet, vagy veszem a fáradtságot és minimum 6 kattintás mire megvettem a gyógyitalt, varázsitalt. Feltételezem, hogy aki VT-zik, ilyenkor betáraz ezekből, aki nem annak is jobban megéri jelenleg. Ekkora erőfeszítésbe kerülne akár manuálisan is átállítani a programot?
Felhozhatnám a prémium tagságot, az event csomit, a Beholder szemét (amit még megértek). A legendás felszereléseknél érdekes módon meg lehetett csinálni a csökkentést, italoknál amik kezdetek óta ott vannak már nem. Prémium tagságot sem vált ki átlag játékos 10 évre, a VT-ben is kaphat ilyen feladatot. Ezen inkább nyerne a Beho, mint vesztene ha akciós lenne...

A találkozón sajnos nem volt ott a kemény mag, sokakat hiányoltam, biztosan több fejlesztési javaslattal álltunk volna elő.
Én megtehetem, hogy naponta a fent említett kattintásokat megteszem, de akinek nincs akkora sávszélessége mint nekem lásd. kamionos kollégát, külföldi alacsony sávszélességű játékosokat nem vagyok benne biztos.
Dátum: 2019.09.11. 12:55:07
V2 játékosok!
Akinek segítség kell forduljon nyugodtan hozzám. Általában 1 féle öltözetet állítok be amikor nem vagyok, de kérésre átvedlek bármilyen elem ellen.
Dátum: 2019.09.09. 15:58:26
Esküszöm este gondoltam arra, be fogja e dobni a program ezt az opciót.

Első körben az állatsebzés potméterét tekerném le!
El lett mondva, le lett írva, erre a válasz egy új szakértelem bevezetése volt.

Tanácsot kérve: vastag bőr, vagy állatvédelem? Ha állatvédelem, jó lenne tudni egy arányt szint/sebzés, mennyit véd le?

Ahogy a kufárok-csatájában is megírtam a JV-nek, semmi élvezet nincs, ha a számláló a játékosok elleni győzelmeket számolja csak a statisztikában, nekem meg csak kristály ellenfeleim voltak. Mivel nem farmolok álltam is át a legtöbb győzelmet elérő csapatba.
A kihívás tornyánál nem elég a kombózás a felszerelésekkel, nem lesz érdekem minél feljebb haladni ha elérem azt a szintet amikor sorban döglenek ki az állataim.
Ha tudom, hogy x szintig úgy tudok eljutni, hogy húznom kell 3-4 ezret az állatvédelmen, megint nem erőltetem, inkább a kritikusokat, vagy a tulajdonságokat húzom.
Biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az egyetlen aki a k állatsebződés miatt nem erőlteti az eventet sokáig.
Dátum: 2019.09.03. 15:36:12
Köszönöm (A hozzászólásokat, más hálózatról tolom, azért érekelt a tapasztalatotok.) Úgy látom már betölt.
Köszönjük Miklós!
Dátum: 2019.09.03. 13:01:55
Másnak sem jön be a Végzetúr, vagy csak nekem? /www.vegzetur.hu szerver IP-címe nem található/
Dátum: 2019.07.23. 02:44:38
Korábbi befizetési akciónál nem vettél több csomagot?
Ez eddig úgy működött, hogy ha több csomagot vettél és nem ajándékoztad el, akkor a következő befizetési akciónál újra lehetőséged nyílt küldeni magadnak, vagy másnak.
Személyes tapasztalat.
Szerintem nem bug, hanem jó dolog.
Sokan nem jöttek el sajnos. (Marcsa, Lan, Unr34l…….)
Fel is vetettük, hogy valakinek a kertjében is megrendezhetnénk a találkozót. Sörsátrat állítani, grillezni. A Kondor Béla művelődési ház nem rossz, csak kiesik sokaknak, de kinek mi esik ki...

Nagy volt az érdeklődés a szívósság arany övére. (V1 Darth 5000. V2 Xinx 20000, V3 6000 körül, Szuperjokernél 20000 dukát emlékeim szerint.)
Sok licit el se ment V3, V4, V5, V6-on.
V6-ról ketten voltunk Balumacival.

Miklós a jokerbe sem engedte berakni az új övet, azt mondta idén így is marad, mert nagy táp és sokat gondolkoztak rajta berakják –e. Természetesen a szívósság övét keresték is, de azt a Retróból ki lehetett szedni.

Az új kódos relikviák közül a gyógyitalosat és varázsitalosakat gyengének tartottam, valamit mondott Baraty, hogy lehet fejleszteni, h.lyeséget nem akarok írni.

A találkozós licit ideje és menete is változhat. Valószínű a korábbi VU fórum és utána licit.

Azt pedzegették, hogy a VU-TF csapatverseny miatt nem jöttek el sokan VU-sok.

Ami a fejlesztéseket illeti, max. 8-an voltunk a teremben.
Script: -Miklós elmondása szerint van, aki nem veszi meg veszi meg a kényelmi funkciót, inkább scripttel "kattintgat", pl. gyógyitalt vásáról.
-Harcoló állatokat lementeni és egy kattintásra visszaállítani, ha pl. alacsony szintűeket „edzel”.
-Gyógyitalnál, varázsitalnál többet tudjál venni, mint 20-at egyszerre.
-Rezisztencia kitolása. (Itt nem volt hozzászólás, így marad a mostani határ.)
-Új event lassan éles. Nagyjából egy éves esemény lesz, ami nincs időhöz kötve. 20 körüli feladat, gyakorlatilag egy komplett Bolygó ura Miklós szavaival élve.
-Kérte valaki, hogy a küldetésekre írja ki a rendszer hány % pluszt kapsz.
-Tönkrement relikviánál AF képesség eladni dukátért, illetve többet érjen (akkor nem voltam ott gondolatban ).
-Egy új állatszakértelem, hogy akinek sok pontja feleslegben el tudja költeni. (ment az agyalás, jó lett volna, ha többen hozzászólnak két konkrétabb dolog merült fel. 1. vagy kalandoknál x százalékkal több lélekgyémántot kaphass. 2. Térkapunál x százalékkal nagyobb esélyed lehessen kincset találni. Akinek van ötlete írhatja a fejlesztésekhez.)
-10 kalandtérképért fix. epikus kaland. Mivel sokaknak rengeteg a kalandtérképe.
-„Felesleges” felhalmozott dolgok beváltása, eladás. (Van akinek a térkapu stimulátor az.)
-Csatlós aréna ellenfélkereső finomítása ill.kényelmi funkcióként adott karakterek csatlósaival harcolni.
-Szerencsekeréknél több dolgot is beállíthass, amit ne dobjon ki.
-Megaesszencia határ kitolásánál Baraty azt mondta, hogy minden Bolygó ura után min. 10-el kitolják.
-Felvetettem új ismételhető küldetéseket. Nem született döntés. pl. harcolj x alkalommal az SZB-ben…
-Mobilbaráttá tenni a játékot pl. rengeteg idő és pénz lenne.
-Kamionos játékostárs még kért kattintáscsökkentést pár dologra, mivel külföldön atomlassú a mobilnet pár országban (itt sem figyeltem őszintén).
-Több csp-pp tárolása AF pontért, vagy relikviáért.
-Sokakat érint főleg a kihívás tornyánál az állatsebződés. Az új állatvédelem szakértelem levédi ezt, mind kihívás tornyában, mind csatában, SZB-ben 80%-ban-Miklós.
-Felmerült a lopás, és Offsboy. Itt nem lett megállapodás. Miklós szerint az SZ-ben "szellemeket" ütsz, tőlük nem lehet lopni kiégett őskövet...

Minden jó volt. Csak kevesen mentünk el.
Köszönjük a sütiket. Ahogy egyik kolléga mondta ne vegyetek pogácsát a büfében, mert bűn rossz.

A végén megemlékeznék Triagia-ról a V1-ről.
Sajnos nemcsak a Végzetúrat hagyta itt, hanem ezt a Világot is. Marcsa mellett sokat segített kvízelni a találkozókon, rendes ember volt. Én most tudtam meg a hírt. Nyugodj békében öreg harcos!
Dátum: 2019.02.06. 01:54:33
Az eventről röviden Ford Fairlane szavaival:

"Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel r. jszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas."
Dátum: 2018.09.25. 13:13:17
Az tény, hogy lejárt a licensz és nem tudsz belépni és normálisan játszani, portyázni.
Azért írtam, hogy ha sürgős... Lerabolnak (elköltöd a LE-t gyorsan), vagy manakonstrukciózól nagyjából ennyit tudsz csinálni.
Oda kellett volna figyelni a https licensz lejáratára.
Nekem is lelövik a netet, ha nem fizetem.

Update: Be lehet lépni.
Dátum: 2018.09.25. 12:42:53
Ha sürgős, menj rá a hibaüzenet alatt a speciálisra. Ott tovább, majd megjelenik egy felirat: Tovább A VILAG2.VEGZETUR.HU WEBHELYRE (NEM BIZTONSÁGOS).
Chrome-on sikerült belépnem. (Opera-n már ahogy írtam.)
Dátum: 2018.09.25. 12:22:57
Operával be tudtam lépni. A keresőmotort Google-ról Bingre állítottam.
Dátum: 2018.09.04. 15:34:32
https://ibb.co/n91hEe

Segítség a kiváltóknak:
-Lélekkút kisütés
-Győzz 30-szor a csatlós arénában!
-Vásárolj 3 csatlósfelszerelést!
-Ölj meg 5 megigézett szörnyet!
-Győzz le 10 végzeturat a Kárhozat (Végzet) vermében
-Költs el 60 barna mytokronitot!

Többi a szokásos.
Dátum: 2018.08.31. 13:19:45
Jó ötlet szerintem.
Idővel jöhetne az EL csoportkör, majd valamikor a Bajnokok ligája.
Dátum: 2018.08.17. 14:48:37
Miklós, én a minieventeknél javasolnék egy kis változtatást.
Két feladat nem szimpatikus nekem (több is, de ez a kettő prioritást élvez)

1. Relikviagyártás.
Aki tudja, kimaxolja a relikviáit, aki meg nem tudja ugyanúgy bukja a feladatot. (A találkozókon is felmerült, hogy vannak hatalmas mennyiségű relikvia birtoklók és vannak, akiknek meg nagyon kellene...)

2. Átok Támadj meg és győzz le ma 4 játékost, aki a vereség után megátkoz!
Fun kategóriának indult, ma már nem látom értelmét. Van mire elszórni az AF pontokat.
A jutalom 1 AF pont jól jön, de nem szívesen csapkodom azt a 2-4 karaktert aki átkozódik, ezzel gondolom nem vagyok egyedül, valószínűleg mindenki őket üti abban a pár napban.

Ki lehetne találni valami alternatívát, mint a Vt-ben, vagy átgondolni a feladatokat, lecserélni.
Dátum: 2017.10.01. 12:51:20
Meg lett hosszabbítva, akkor rakják vissza a jutalom oldalt.
Gondolom se Félx , se én, se más nem akar 100 x szőlőn ülni egy évig. A desszert, hogy még mindig lehet venni szüreti csomagot.
Dátum: 2017.09.10. 13:09:43
Akkor nem csak nálam problémás a helyzet.
Gyere helikopterrel.
Ütős belépő lenne.
A tombolán megnyerheted a visszautat.
Enyhén diszkriminálónak érzem, hogy csak a V1 játékosok licitálhatnak az alábbiakra:

9. Inspirátor. Több csp-t kapsz, attól függően, mennyire vagy lemaradva az elsőtől (de nem használhatsz VFet mellette).

10. Joker1. Nyertese a fenti listából választhat egy tetszőleges tételt.

11. Joker2. Nyertese a fenti lista alapján választhat egy tárgyat, kivéve azt a kettőt, amiért a legtöbb dukátot fizették (ha ugyanazért a tárgyért fizették mindkét legnagyobb licitet, értelemszerűen a következő legtöbb dukátért elvitt tárgy lesz a másik tiltott tétel).

Természetesen arányaiban a V1-en a legnagyobb a létszám, és a dukát aránya, de nem hinném, hogy az a 10 perc amivel meghosszabbodna az aukció olyan nagy gondot okozna neked Miklós, biztosan lenne más világokon is jelentkező a tételekre.

Lannal egyet kell, hogy értsek, szomorú látni, ahogy egy relikvia megy a kukába, nem viszi el senki.
Jó példa az Alternatív szimbólum, ami szép összegekért megy el az AH-ban. Az utolsó találkozón ha jól emlékszem a csatlósfűszerre lehetett rámenni mégegyszer, és lám, lett érdeklődő szép számmal. Van SwarczY hozzászólásában is igazság, de ha megnézzük nem a Szívósság öve lesz az a relikvia, amire senki sem fog licitálni az előbbi meg nem akkora kraftot adó cucc.

A befizetési akciónál nekem verempálca helyett templomi jobban jönne, verempálcából van egy rakás, a többi tétel is elég morbid módon lett összerakva, ősi aranypénzt behalmoz egy maxos befizető, a 3-szorosát, mint ami jelenleg nekem van.

Offs, a te karaktered alap tárgyakkal is laposra ver mindenkit.

Ami az aukciós illeti, ott volt a személyis dolog.
Legyen egy adatbázis, aki megy az AH-ban nyomjon egy pipát, egyeztessünk karakternévvel előtte (mi játékosok is meg tudnánk csinálni nehogy leizzadj Miklós), aztán hajrá, ha ez kell.
Gyakorlatilag már mindenki ismer arcról mindenkit.

Sajnos évek óta egyre jobban csökken a jelenlévő játékosok száma. 50 VU játékos ha lesz, már soknak mondható.

"Az, hogy ősőkért is lehet venni ősi aranypénzt, csakis egy végső biztonsági megoldás akart lenni.."

Végső megoldás 10 őskőért/db?
Remélem is. 14 öltözetből 4-5-öt aktívan használok. Aztán még legyen prém is..., átszámolni is fáj.

A Láng műv. ház örökre kifújt?
Szokás szerint a világvége...
Agárdi popstrand?
Dátum: 2017.04.25. 03:23:47
Elég érdekes, mint ahogy az event zárása volt.
Ha este 23 után láttam volna neki a feladatoknak, akkor buktam volna egy napi tápot.
Nem mellesleg senki sem írt érdemi választ a felvetésedre.
Oldal: 12345