Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almira

Oldal: 1
Dátum: 2009.08.03. 10:53:10
Wyhetrqaxx citadellája meggyógyult közben, sikerült teljesíteni a küldetést. Köszönöm a segítséget!
Dátum: 2009.08.02. 08:21:53
Kedves pormagozók! Aktív a "Kutasd fel és derítsd fel Wyhetrqaxx citadelláját!" küldetésem és be is léptem a legenda megfelelő fejezetébe, de a link nem működik. Utána tudnátok nézni? Köszönöm!
Dátum: 2009.02.10. 17:18:42
Na az ilyen kérdések írója is elmehet ám valahova...:
Melyik a kakuktojás? (igen, így írta, én csak idézem)
33
12
44
10
Én azonnal törlendőnek értékeltem, de ez nem segített azon, hogy meg kellett válaszolnom és az egyetlen páratlan szám NEM a helyes válasz (hanem a 10 a helyes, de ne kérdezzétek, miért).
Ettől még úgymond nem dől össze a világ, de én éppen a "válaszolj egymás után 30 kvízkérdésre hibátlanul" küldetés közepén tartottam és nem esett jól, hogy ilyen gyagyás kérdések miatt most kezdhetem elölről!
Dátum: 2008.11.29. 23:40:24
Lehet hogy butaságnak tűnik a kérdés, de pontosan mit is csinál a kritikus ütés? Én sem a sebzés mértékében, sem a csata kimenetelében nem láttam egyértelmű hatását.
Dátum: 2008.10.27. 12:32:39
Az egyik általunk megtámadott szövetség azt a taktikát alkalmazza, hogy a szövetségükből hirtelen kilépett minden olyan tag, akit még üthetnénk, viszont maradt 1-2 alacsonyabb szintű karakter, ezért nem szűnt meg a szövetség. A csata így 0:0-ra áll, de ez most így marad 3 napig vagy még tovább? Mi addig nem tudunk másik háborút kezdeni, az meg vicces lenne ha 3 nap után döntetlent hirdetnénk vagy mi kapitulálnánk. Persze ők semmit nem fejlődnek ezalatt, de ez legyen az ő problémájuk, viszont minket végtelen ideig leköthetnek (és ha még 4 szövetség megteszi ugyanezt, csak akkor háborúzhatunk, ha minket támadnak!
Erre be kellene vezetni valamiféle korlátozást, szabályt, például olyat hogy hadüzenet után ne lehessen kirúgni tagot a szövetségből!!
Dátum: 2008.10.27. 11:23:44
SMS-sel vettem volna őskövet és a következő üzenetet kaptam a megadott számról (06-90-642042): "Az ön fizetése sikeres volt, de hiba történt, miközben ezt az eladónak jeleztük. Kérjük forduljon az eladó ügyfélszolgálatához!"
Remélem jó helyre fordultam, tudtok segíteni?
Dátum: 2008.10.08. 10:41:12
Véletlenül (nem elegendő információ birtokában) aktiváltam egy küldetést, amit még csak sokára tudok majd teljesíteni. Ha ezt most eldobom és egy másikat választok, visszakapom még amit eldobtam?
Dátum: 2008.10.01. 08:19:30
Az ajánlásom alapján játszó karakter (Petur) többször is vett őskövet banki átutalással, de csak 5%-ot kaptam rá, nem 10%-ot ahogy a leírásban szerepel. Most akkor melyik érvényes?

Kösz: Almira
Oldal: 1