Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Execwatcher

Oldal: 1
Dátum: 2009.05.17. 21:47:39
Lehet félre értettem ;de saját véleményem ,hogy én személy szerint többre értékelem a katakombákba bújt társaim önfeláldozását mint amit én teszek(kint maradottak egyike vagyok) mert ők vesztenek ezzel (játékélmény,cspk,le) de megteszik azért hogy legyen esélyünk.Ez nem függ össze a ti csatátokkal csak kicsit olyan érzésem volt mintha negatív aspektusban tekintettél volna ránk emiatt.Természetesen tisztelem a fair küzdelmeket és nem kis ámulattal olvastam hogy ilyen kemény csatát vívtok.Előre is gratulálok mind2 csapatnak függetlenül a kimenettől.

Execw
ZIB
Dátum: 2009.02.23. 15:46:34
Rendben akkor most ünnepélyesen elnézést kell kérnem, sok-sok év multával úgy néz ki az emlékeim is megkoptak
Dátum: 2009.02.23. 15:41:44
Milyen kapcsolatban álltak Szonja és Nyikolaj a "Háború és béke"c. regényben?

szerelmespár
barátok
testvérek
nem is szerepelnek benne


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Az ilyen esetekben csak az a szép hogy az a speciális érdeklődésű réteg mindenkit takar aki elmúlt 16 éves ,hisz ez kötelező olvasmány a középiskolákban, de az olyan típusú kérdések hogy Magyarország melyik kontinensen található simán átmegy a rostán.Ha esetleg tévedek és megbántottam valakit elnézést csak ma már a harmadik ilyet kaptam olyan kérdések feltevése miatt amihez esetleg egy fadarab műveltségénél egy kicsit több kellene...Nem baj irok majd én is olyat hogy 2+2 = ? hátha az jó kérdés lesz
Dátum: 2009.02.03. 14:53:41
Jelnleg a dinoszauruszok melyik osztályba soroljuk?

Madarak.
Kétéltüek.
Hüllőszerűek.
Hüllők.

Inkább nem is fűznék hozzá semmit...
Dátum: 2009.02.02. 17:55:44
érdekes:

Hanyadik világban játszol?
Válaszok:
1.
2.
3.
4.

Behuztam az 1.-t mivel ott töltöm szabad perceim erre a helyes megoldás a 3. lett volna.Ennél már csak az lenne a kedvesebb kérdés hogy a kérdezőről kell kitalálnom hanyadik világban játszik.Az életkorát könnyebben tippelem meg..

Kérlek titeket mihamarabb töröljéteke zt a kérdést.
Oldal: 1