Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bumburnyak

Mi a karid neve Miklós?

Köszi a lehető leggyorsabb reagálást!
Érdemben lehet haladni vagy inkább a cselekvésekkel várjuk be Baratyot?
Megy is!
Koszonjuk h felvetted avtelefont vasarnap is. Respekt!!!:)
Kivancsi leszek ezt h fogjak kompenzalni! ?

Amugy tudom mi történt. Olyan kemeny lett a bajnoki, h a resztvevok szetvertek a szervert...
Dátum: 2014.01.31. 18:40:13
Ne haragudj Zoli de totál kivagyok tőled... Nem is teszek hozzá többet semmit. Totálisan fogalmad sincsen milyen a szervezett szövetségi élet! Maradjunk ennyiben.
Dátum: 2014.01.31. 09:08:29
Jól van druszám! Pozitívan állok a dolgokhoz De csak azért mert anno Lord Zero azt mondta ,h ez srác jó fej :D:D
Dátum: 2014.01.31. 08:58:33
v1en nem megy:) Bár most hallottam ,h óriási lopás szaki mellett 1db kiégetett lopott már valaki...

v5... megkockáztatom ,h random és a bug világának igazi keveréke...
Dátum: 2014.01.31. 08:53:40
Nem mindenbe. Miért dicsérjek meg bárkit is? Ha nem lenne gond legalább egy hétig akkor azt mondom okés

"hozzászólás
Profil megtekintéseÜzenet küldése

Re: Végzetúr friss hírek
355. hozzászólás - Tegnap, 16:41:01
- Bekerült a játékba az evolúció. Ha egy 50+ állatnak adsz egy fétist, felemelkedhet csatlóssá, és szintjétől függően növeli a tulajdonságaidat.
- Az állatoknál, a név változtatásnál most már lehetőség van arra is, hogy az állat képét megváltoztasd, 5 őskő árán.
- A portyalistában a kijelzett Tö összegbe most már beleszámoljuk a csatlósoktól és medáloktól kapott tulajdonságbónuszt is (de a tárgyakét továbbra sem).
- Ha megtámadsz és legyőzöl egy Kristály Horda tagot, és van lopásod, van esély rá, hogy kiégett őskövet lopsz tőle.
- Az epikus gyűrűk és nyakláncok hordhatóságára van egy korlát: legfeljebb a karakter szintjénél 90-nel magasabb szintű tárgyat, de legfeljebb a karakter szintjénél kétszerte nagyobb szintű tárgyat vehet fel a karakter. Akinek ilyen tárgya volt korábban bekészítve, lehetőséget kap, hogy a tárgyat kicserélje, ill. az ilyenbe rakott fókuszkristályt visszaadtuk.
Pontszám"

Ez tegnap került ki. Ma még mindig nem működik a portyalistás kijelzés... Kiégettet senki sem tudott még lopni holott van aki 50csata felett ír... PL...
Dátum: 2014.01.31. 08:45:58
Elég hamar sikerült észre venned
Dátum: 2014.01.31. 08:44:10
Taspi, eljuthat ez a dolog oda is ,h ne elvegyenek hanem adjanak más lehetőséget a problémára. Sok megoldás lehet de "vegyük el" aztán adjunk helyette a "sz@rt egyél, finoooom" nem nagyon jó megoldás
Dátum: 2014.01.30. 22:16:07
hmmm. Törlés?

Mód: Tudod ,h viccelek.
Dátum: 2014.01.30. 22:13:38
Nem rég még epik ütő rambó voltál


...megy az idő.
Dátum: 2014.01.30. 20:06:57
Nem lenne "gond" ha közlik a híreknél a végeredményt. Így nem mindenkinek volt világos. Ráadásul bugos is lett. Feledésbe merült. Sokak buktak olyan tárgyat amit használtak és nem volt másik helyette, persze ide ír meg mindenhová. Ráadásul arról sem lett tájékoztatás ,h el lesz véve ami volt, nem is szabály miatt egyik pillanatról a másikra.
Dátum: 2014.01.30. 19:48:53
Taspi, próbálj meg kicsit elrugaszkodni az omega gyűlöletedtől Ha nálatok is ott tartana az epik te is itt "vernéd az asztalt" ha buknál 3nyaklánc és két gyűrű előnyét.
Dátum: 2014.01.30. 19:44:28
Én speciel simán el tudnék költeni vagy 4000AFet kapásból!
Dátum: 2014.01.30. 14:46:57
Nem ismerheti ez a "kiemelt ütő" szót és az epikus szervezettséget sem hiszen ő Rambóként ül az epik nyakán. Mártír:)

Mód: ...vagy Márti?:)
Dátum: 2014.01.30. 14:23:56
Mikor szólt ez a játék arról ,h megkegyelmezek bárkinek? Tökömet! Kiütöm akit csak tudok és gondolkodom miképpen építhetem erősebbre a karakteremet. Bár szerintem neked minden mindegy...
Dátum: 2014.01.30. 11:01:26
Alacsony szinten még azt mondom ,h igenis sokat számít az a 10-20 TÖ a fontosabb tulajdonságoknál.

Magasabb szinten is jó dolog a +10-20 mivel drágák, de a módosítók elég jók(%sebzés epiknél,visszasebzések,stb) ahoz ,h néha keljen!

Magas szinten is van pár elég szoros csata ahol számítanak ezek az összetevők!

Tuti ,h megoldáson gondolkodnak Mikiék de jó lenne ha jelezné kis piros hsz.ben a vezetőség ,h mi a lópikula lesz.
Dátum: 2014.01.30. 10:53:13
Ennyi idő eltelte után már te is tudhatod ,h mindenki máshogy reagálja le a dolgokat. Azt mondják az IQ hiányos emberek módszerei ezek. Szerintem pedig legtöbben az egészségük miatt adják ki magukból úgy ahogy jön. Ez szerintem egy ilyen levezető hsz volt. Pl engem is nagyon ki tud hozni a sodromból pár dolog amire nagyon szarul reagálok(nem IQ gond miatt hanem idegi feszültségek miatt). Ha valakinek olyan az élethelyzete és a körülmények rabja,nem tud kitörni,... ezekből kifakad. Én is érzem így sokszor.

Nem túl jó morálépítő hsz de a maga módján elmondta amit akart.