Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - JoDan

Oldal: 1
Dátum: 2009.12.29. 17:20:02
Köszi. De akkor hogy lehet, hogy olyan karikat látok ott zárójelben feltüntetve, akikkel csapkodjuk is egymást?

És akkor ki indíthat licitet? Csak a készítők?
Dátum: 2009.12.28. 23:15:34
Haló!

Lehet, hogy már foglalkoztatok vele, mégsem találtam meg arra a választ, hogy hogyan tudok az aukciós házban licitre bocsátani egy tárgyat?

Van erre lehetőség, mert láttam olyan karikat, akikkel csatát is vívtam... (V2)

Mi ennek e feltétele?

Előre is köszi a választ!
Dátum: 2009.06.19. 07:42:31
Nem
Dátum: 2009.06.18. 20:58:51
Elmentem vadászni 50 percre, tehát 10 alkalomra. Csak 8 kérdést kaptam. Nem szakítottam meg előtte a vadászatot, tehát nem volt "bent" 2 megválaszolt kérdésem.

Ezt követően ismét vadásztam 15 percig, 1 kérdést kaptam 3 helyett.

Már csak a +10% és a helyes válaszok aránya (amik után ugye kvíz kérdést lehetne feltenni) miatt is érdekes dolog!

Valaki tudna erre magyarázatot adni, vagy tekintsem úgy, hogy elveszett az éterben...?
Hol lehet megtekinteni a rendszeridőt a Végzetúrban?

az oldal jobb felső sarkában
egyéb menüpont alatt
információk menüpont alatt
az oldal jobb alsó sarkában

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Ez miért rossz?
És a sok ugyan ilyen kérdés ami már fut? Azokkal mi lesz? Azok jók?

Pl.: a "Hány országgal határos Magyarország?" jellegű kérdéssel már 3 verzióban találkoztam, amiből az egyikben rosszul van megjelölve a helyes válasz?

Ezeket mikor fogjátok törölni?

Egyébként igazad van. Kellene a kérdésembe valamilyen időhatározó!
Ki Szeged polgármestere?

dr. Botka László - jó válasz
dr. Torgyán József
Sólyom László
Kiss Pista

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Ezt kb. 2 napja kérdeztem. Ezen mi a nem értelmezhető? Kizárásos alapon is rá lehet jönni a helyes válaszra, ha valaki nem tudja (mert mondjuk nem olvas újságot, nem néz TV-t vagy nem hallgat rádiót)...
Megkaptam a tiltást is. Lehet, hogy 2x küldtem el. Egyébként ennél sokkal durvább kérdések is futnak a rendszeren.
Ha nem emelem ki a választ, akkor jó lett volna?
Meddig tartózkodhat legálisan egy magyar állampolgár Ausztriában mindenféle külön engedély nélkül?

MAX. 90 NAPIG. !!! - Jó válasz (még ki is van emelve)
ameddig csak akar.
180 napig.
1 évig.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Most ezzel mi a baj? Minden magyar állampolgárnak (és nem magyaroknak is) kötelessége lenne tudni. Főleg annak, akik utaznak. Ez ugyan olyan, mintha azt kérdeztem volna, hogy ha autót vezetsz, akkor kell-e magadnál tartanod a jogsit?
Oldal: 1