Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Danilaci

Oldal: 1234
Dátum: 2009.08.26. 14:23:26
Az ezzel a játékkal kapcsolatos összes kérdés speciális egy új játékosnak!
Véleményem szerint az összeset törölni kéne!
Dátum: 2009.08.26. 14:19:41
Rajtad ülök, értékem sok, a napfényben csillogok. Mi az?

tetoválás
gyűrű
kesztyű
műköröm

Micsoda barom találóskérdés! Miért ül rajtam a gyűrű?
Értelmetlen kérdés kérem törölni!
Dátum: 2009.08.26. 08:26:48
Philippe de Lannoy nevét kevesen ismerik, pedig a Hollandiából bevándorló fiatalember az egyik amerikai elnök őse volt. Vajon melyiké?
Kevesen ismerik,mert speciális! Kérem törölni!
Dátum: 2009.08.26. 06:33:35
A Te kutyád nem szerepel a Dzsungel könyvében,ha ott szerepelne nyugodtan feladhatnád a nevét kérdésnek...
Dátum: 2009.08.26. 06:30:49
Az indiánoknak hogy nevezzük a pipájukat?

tövis
muskotájos
béke
mélytüdős

Ez a kérdés így korán reggel egy kicsit meredek! Hát még a válaszok!
Csak azt nem értem,hogyha musktájos,akkor miért nem méjtüdős?
Jó lenne törölni!
Dátum: 2009.08.23. 11:50:10
30 éve nem lett volna speciális, most szerintem is speciális... Mojszejev
oké
Paralelogrammára lett volna a helyes! A kérdés így teljesen magyartalan!
Jó kérdés minősítéssel....
Melyik tulajdonság igaz a paralelogramma?
No comment...
Na azért nem kellene ilyen lekezelően beszélni mindenkivel , egy idő után felmegy az emberben a pumpa , ha ilyen magas lóról beszélnek vele ! Ki az isten vagy T e, hogy ezt megengesd magadnak ? Miért nem lehet normálisan válaszolni az embernek ?
Amit Te nem tudsz az nincs is ?
Annyit csak illene tudni , hogy a fű egyszíkű , a fa kétszíkű !
Hát ezzel nem dicsekednék hatodikos koromban sem , pláne , ha kertészmérnök lennék...
Már bocsánat , de a darazsak igazán speciális állatok , mégha méhekről szólna a kérdésed , arra
legalább 1000 ember tudná a választ... nade darazsak ?
Már ne haragudj, de azt , hogy az egyszikűeknél párhuzamosak a levélerek , a kétszikűeknél nem , olyan nehéz megjegyezni ? Leégne a képemről a bőr , ha ilyen kérdésre nem tudnám a választ ! Magam is láttam a fent említett vetélkedőket és sokszor elszomorodtam embertársaim tudatlanságán ! Már csak azért is megérte volna "jó kérdés"-nek ítélni , hogy aki találkozik ezzel a kérdéssel , legalább második alkalommal tudja rá a választ !
Az imént kaptam egy kérdést : "Hol található Vientián ? " , megjelölöm Laoszt , de a kérdés
feltevője szerint Vietnám a helyes , így rossz válasz minősítést kapok a jó válaszomért !
Laosz fővárosa Vientián ! Aki nem tudta , most megtanulja a rossz választ ...
Sziasztok ! Valami illetékes válaszolna erre ? :-

Melyik növény nem egyszíkű ?

muhar
cirok
lóhere
búza


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Ha jól emlékszem az általános iskola 5. osztályában tanultuk ... És még másik kérdést sem tehetek fel helyette !
Küldd be egy kérdőjellel !!!
Szerintem a kérdés nem rossz , hanem speciális !
Kit érdekelnek ezek a "kilós" filmek ? Főleg mikor a szereposztást kérik számon a normál halandótól ! Sajnos van az adatbázisban több olyan kérdés , amitől égnek áll a hajam ...
Ezeket ki fogadta el ?
Melyik növény nem egyszíkű ?

muhar
cirok
lóhere
búza


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Ha jól emlékszem az általános iskola 5. osztályában tanultuk ... És még másik kérdést sem tehetek fel helyette !
Miért , a Kaptár c. filmet kellene ismerni mindenkinek ?
Miért , a Kaptár c. filmet kellene ismerni mindenkinek ?
Oldal: 1234