Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yasmina

Dátum: 2012.05.19. 15:10:09
Gondolom szívesen gyűjtenéd hozzá az erőforrást
Dátum: 2012.05.19. 14:52:58
Hidd csak el, megérte!

Jómagam előre kikalkuláltam mennyi az a max. erőforrás, amit egy hónap alatt bele tudok tenni az evenbe úgy, hogy mást nem fejlesztek csak Landragórt aprítom.
A körülbelül kiszámolt erőforrást (beépített Le és elhasznált CSP-t) megszoroztam 1,2-vel (azaz 20%-os haszonkulccsal! ) és kijött egy nem kicsi érték. Na ezt szépen elosztogattam a tulajdonságaim között, így előre tudtam, hogy kb. mit kell majd kapjak és, hogy ez megéri-e nekem? (fórumos tipp volt) A számítás szerint kb. 34-35 tul növekedés jött ki, ha teljesítem az előre eltervezettet.
Ez még a hülyének is megérte nemhogy nekem


Az event végén ezt kaptam:
Átvetted a jutalmadat:
+34 Erő, +34 Támadás, +33 Védekezés, +33 Egészség, +33 IQ, +33 Mágia, +33 Taumaturgia, 231 Kiégett őskő, +5 Szerencse

+5 szerencse csak grátisz, ez nálam bő 1 milla Le ajándék

Szóval aki kétkedik, az nyugodtan számoljon utána, de egy megközelítőleg 20%-os haszonnal lehet számolni annak aki tisztességgel nyomta a Landragór elleni harcot.

mod.: és elfelejtettem, hogy közben esett mindenféle relikvia, 60 dukátital, 68 varázsital, kb ennyi gyógyital (megittam így nem tudom mennyi ), 20-nál több gyűrű/nyaklánc.
Dátum: 2012.05.19. 11:45:54
A +portyapont szerzés lehetőségét, még most is érdemes lenne megfontolni.
Az alap értéken felül adna X vadászat +1 portyapontot. Kezdetnek ez is valami és talán nem zavar be nagyon?!
Dátum: 2012.05.19. 08:41:31
A gép szerint sokkal kevesebb az aktív rubin játékos, ezért kaptak olyan töltési szorzót ami gyanítom több tízszerese a gyémánt töltési szorzónál, ezért is lehet ez az anomália. Tölthetnek a gyémántok mint a szorgos hangyák, de az alacsony szorzó miatt esélyük sincs a győzelemre
Simán rossz kérdést kaptam, ami azért érdekes, mert már felhagytam a saját kérdés gyártással és egy elég komoly kvíz oldalról lopom le a kérdéseket, ezt is onnan "plagizáltam"
Ott jó volt itt meg rossz, nem semmi admin-ok vannak itt!

Meghajolok előttük, és a mindentudó kritikus mivoltuk előtt.

Most már tudom miért nem iram az elmúlt fél évben kérdést

mod.: Köszi a választ
Ebben mi volt a hibás?

Ki a szerzője a Sir Gawain és a Zöld lovag c. verses regénynek (14. század)?

Ismeretlen szerző*
Ivanhoe
Francois Villon
William Shakespeare

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ezt nem nehéz összehozni, csak jól kell tudni portyázni a vadászatot meg hanyagolni

Jó PóK karakter képes heteket várni a megfelelő célpontra, nem siet sehova, de ha lecsap akkor nem keveset szakít
Egy példa: V2, 18. szint Te nyerted a csatát. A jutalmad 10475 lélekenergia és 14 TP. és ennél vannak akik többet is összehoztak már.
35. szinten össze lehet hozni az 50ezerLe-s rablás is. Mindig vannak figyelmetlen játékosok, csak keresni kell
Dátum: 2012.05.03. 19:37:28
Ha a statok változtak az már rég késő

Amúgy engem is zavar, hogy nem látom, hogy mi a változás, mondjuk a kvíz,építés, nyert/vesztet Le terén!

Ezt miért kellett kilőni? Nem hiszem, hogy ez sokat dobna a szerver terhelésén! Bár nem vagyok egy programozó, szóval ha mégis akkor nézzétek el nekem a bakit
Dátum: 2012.05.02. 20:31:32
Baraty dolgozik a héten? mert nem lenne rossz, ha válaszolna és javítaná a templomos lélekgyémántos áldozási problémám.

Tényleg történt már valakivel olyan, hogy feláldozta a kért mennyiségű lélekgyémántot a templomban, a küldetés elfogadásra került (ez még gondolom sokakkal megtörtént), majd miután kiléptem a templomból és később újra beléptem csekkolni a többi küldi állapotát, a lélekgyémánt áldozós küldetés újra aktív lett , ami persze nem vicces a tetemes lélekgyémánt miatt
Dátum: 2012.04.29. 19:50:21
V3 és a V2 nálam működik, de a V5 az sajnos nem megy

Ez így igen csak gáz, mert épp elmentem kapálni a karakteremmel és jó lenne, ha a termést nem más takarítaná be helyettem!
Dátum: 2012.04.29. 10:03:31
2. fázis első csata:

A legyőzött sárkány pikkelyei között a következő tárgyat találtad: Féléves bölcsesség kötet.

Ezt a mázlit

mod.: 3. csata

A legyőzött sárkány pikkelyei között a következő tárgyat találtad: A fáradhatatlanság medálja.
Dátum: 2012.04.26. 20:23:11
A 3. fázisban csak az epikus kincsesláda esik a másik kettő már nem.

A dukátitalos kérdést passzolom
Dátum: 2012.04.26. 20:02:02
Közel 4000 kiégett őskövem van és nem igen kapkodok a vásárlásokkal. Persze a mostani akciót kihasználtam, de ezek után egy darabig biztos nem veszek őskövet....
Bár a szerencsekerék és a templom is masszívan viszi az ősköveket és ez növelte az én havi masszív 520HUF kiadásomat, de mindezek nélkül is lehet játszani, eddig is megvoltam nélkülük és sok hátrány nem ér, ha a jövőben lemondok ezekről a luxusokról, főleg ha az én peches szerencsekerék forgatásaimat is figyelembe veszem.....mi a fenének pörgetek és várom a nagy csodát, hogy hátha most esik valami értékes, oszt nem

Persze vannak akik ezt másképp látják és ez így is van jól!
Dátum: 2012.04.26. 19:45:24
Nem lehetne egy olyan lehetőség, hogy a szintben rég kinőtt esetleg feleslegessé vált aukciós relikviákat, valami módon újra dukátokra váltsuk???

Nem korlátlan kalózkodásra gondoltam, hanem éves szinten egy alkalommal lenne lehetősége mindenkinek egy általa már nem hasznos aukciós relikviát mondjuk a fekete piacon eladni.
A tárgyért nem kaphatna vissza több dukátot mint maximum a vételi árának a 75%-a, vagy az aukciós archívumban lévő ilyen tárgyak eladási átlagának megfelelő maximális összeget.

Így talán nem lehetne visszaélni a dologgal, de mindenkinek lehetősége lenne megszabadulni a 20-30 esetleg 50 szinttel ezelőtt szerzett mostanra már haszontalanná vált aukciós tárgyától és mások alacsonyabb szinten akiknek még hasznos lehet könnyebben jutnának hozzá. (lehetne szintkorlátozás is a vevők körére, hogy az alacsonyabb szinten játszók is több komolyabb kincset tudjanak venni)
Dátum: 2012.04.26. 17:54:36
mod.: ki-be lépéssel megoldódott a problémám!

35 sorsjegyből, eddig (maradt 7 sorsjegyem):
4 db Lélekgyémánt csomagocska
Apró térkapu stimulátor
3 db Fehér kristályital
Dukátteremtő varázstekercs
2 db tiszta elixír
12 sisakszilánk
0.2 AF pont
1 db A vadászat itala
1 db Kisebb portyázás itala
3 db A támadás itala
1 zöld kristályital
1 védelem itala
3x 2260Le +11Tp

Azt hiszem elmondhatom, a piszok mázlisták közé tartozok, mert 28 pörgetésből nem sikerült egy piros sőt még egy kéket se kipörgetnem, és az ultra táp cuccok sem hullottak valami sűrűn
Dátum: 2012.04.21. 20:11:42
És mi van a vadászatnál lévő +10%-al illetve a kvíz medálokkal?!

Nem írja, hogy még hány helyes válaszunk van. Ennek ellenére ezeket is számításba veszik majd???
Dátum: 2012.04.21. 00:27:20
Szóval azt mondod,hogy sok LE beletolás kevés csata mellett lenne az ésszerű a V5-ön???
Dátum: 2012.04.19. 13:28:00
Bérlet 18.-ra esett, de 31 csatából egy állatbefogás sem sikerült, ez kicsit aggaszt!
Dátum: 2012.04.17. 14:06:14
Idézet: Kocos - 2012.04.17. 13:51:54
Idézet: Kivert kutya - 2012.04.17. 13:28:11
Vásárolj új sisakot-Csak őskőért éri meg venni,


Van osko mentes sityak.



Értelmezz Kocos utána írogass választ

Azt írta őskőért éri meg venni, nem azt, hogy nincs másik!!!
Röviden azt akarta kifejezni, hogy a beleölt szilánk és LGY költség miatt nem éri megvenni a kb azonos árú 1/10 erősségű őskő nélküli sisakot, de ha neked megéri, hajrá vegyél belőle sokat
Dátum: 2012.04.17. 13:25:44
Idézet: Viszok009 - 2012.04.17. 13:21:14

-Vásárolj 20 db gradulátumot!


ez kakukktojás, mert eladható, így nincs költsége