Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sam Winchester

Oldal: 1
Dátum: 2012.03.19. 20:10:43
Sziasztok,Sam vagyok.Valamikor ezer éve beállítottam,hogy nem akarok Kristály Hordához tartozó Végzeturakkal harcolni.Most szeretném ezt megszüntetni,de nem találom a módját.A portyázásnál gondoltam,hogy keresem,de semmi rá utaló jelet nem találtam,hogy vissza tudnám vonni e régi kijelentésemet.Segítség?!
Dátum: 2010.02.18. 11:30:00
OK,megpróbálom,köszönöm
Dátum: 2010.02.18. 05:04:51
Kérlek benneteket,segítsetek nekem.Tegnap írtam,hogy rendeltem őskövet és nem jött meg azóta sem.Lehet,sőt biztosan én vagyon analfabéta,de nem tudom elküldeni az üzenetemet,az info@vegzetur.hu címre.Nem tudom,mi lehet az oka,rendesen megírtam,és amikor a küldésre megyek,nem csinál semmit.Ha vállalná valaki,hogy segít,akkor bemásolnám ide az üzenetemet,és megtennétek,hogy továbbítjátok?
Dátum: 2010.02.17. 12:42:26
Köszönöm.
Dátum: 2010.02.17. 12:02:38
Sziasztok.
Azért írok ide,mert nem találtam megfelelő topicot.
Ma rendeltem sms-ban a V4-re őskövet.Még nem kaptam meg,viszont jött egy sms:"kérését jelenleg technikai hiba miatt nem tudjuk kiszolgálni.üzenetét ne küldje újra"akkor most várjak türelmesen,vagy valakinek szólni kellene?
Köszönöm: Sam
Dátum: 2010.02.14. 07:13:37
Kár,hogy én sem mentettem el a kérdést,de nem gondoltam volna,hogy meglepetést fog okozni!
Valahogy így szólt:mivel(vagy mi alapján?)tájékozódnak a galambok?Helyes válasznak az jött be,hogy iránytűvel.Ez most komolyan átment a szűrőn??????????????
Dátum: 2010.02.06. 08:41:14
köszönöm a választ
Dátum: 2010.02.06. 07:21:05
a postautalványhoz nem szól senki hozzá?
Dátum: 2010.02.05. 09:35:25
Sziasztok.A kérdésem a következő:szeretnék postai utalványon őskövet rendelni,de nem igazán tiszta,ahogy le van írva az ősköveknél.Mert ott az van írva,hogy a közleménybe csak azt írjam be,hogy mennyi őskövet szeretnék.De az nincs sehol leírva,hogy honnan tudjátok,hogy kinek kérem.Azt is a közleménybe kellene írni?És melyik nevet,a felhasználó nevet,vagy az avatar nevet?És a számom is kell,mint az SMS-nél?Köszönöm a választ
Sziasztok!
Azzal az indokkal utasították el a feltett kérdésemet(Melyik mondat szerepel Gárdonyi Géza sírfelirataként),hogy már szerepel az adatbázisban.Közel 10000 helyes megválaszolt,és ki tudja mennyi helytelenül megválaszolt kvízkérdés után,még egyetlen egyszer sem találkoztam ezzel a kérdéssel. Viszont nem egy olyan kérdéssel igen,ami legalább 3x ugyanaz volt,csak más megfogalmazásban.Akkor hogyan is bírálnak el kérdést az adminok??
Melyik megyében van Ásotthalom? Ezt a kérdést azért utasították el,mert állítólag szerepel az adatbázisban.Elég kis lakossága van a falumnak,és kötve hiszem,hogy valaki még rajtam kívűl játszana Ásotthalomról ezen a játékon.Ugyan áruljátok már el ki tette fel előttem ezt a kérdést.Mellesle zsinórban ez volt a negyedik kérdés ami azért nem felelt meg,mert már benne van az adatbázisban,viszont én még nem találkoztam vele.Ezt a küldetést meg jobb lenne betenni mondjuk a 60.küldetésnek,mert lassan olyan nehéz lessz megfelelő kérdést írni.Vagy vegyétek ki a küldetések közül,"tegyél fel egy kérdést,amit a többi játékos jónak értékel"Mission:Imposible!!!!
Dátum: 2009.09.25. 08:58:23
köszönöm
Dátum: 2009.09.25. 08:46:30
Sziasztok!Nem tudom jó helyen érdeklődöm-e,de regisztráltam a Világ4-re,de nem tudok belépni.Nem ír ki semmit,hogy rossz felhasználó,vagy jelszó,vagy ilyesmi,egyszerűen visszaugrik a főoldalra.Mi lehet a hiba?
Dátum: 2009.07.16. 18:51:19
Köszönöm,megoldódott,valószínű én írtam rosszul.
Dátum: 2009.07.16. 17:59:30
A V-3-on nálam is működik,talán nincs jól beállítva,mert azt írja,hogy H30(gondolom itt az őskő számára utal),de a V4-en ugyanezért az összegért 75 őskövet lehet venni.Már próbáltam úgy is elküldeni,hogy H75,de akkor is visszajött,hogy nem fogadta el.
Dátum: 2009.07.16. 17:43:10
valaki foglalkozna az én "szerény "kérdésemmel is??
Dátum: 2009.07.16. 12:51:03
Sziasztok!Most léptem be a világ4-be őskövet vennék,de nem tudok,mert mindig az az üzenet jön vissza,hogy:az ön fizetése sikertelen,mert "osko30-h7-sam-winchester"szolgáltatás ismeretlen!!miért nem tudok befizetni??
Oldal: 1