Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kalandor

Oldal: 1
Dátum: 2010.06.21. 16:30:34
A következő göndom van a küldetésekkel: 20 kritikus varázslatos ismétléses küldetésnél a portyázások után a következőt vettem észre:
10nél álltam, sikerült 3 krit vari, erre kiirta, h küldetés állapot: 12. Majd ujabb 4 megvolt, ezután 15 lett. Ma áttértem a kábitos küldetéshez, 6 találat után 3at ir ki a gép a küldetéshez. Miért van ez? Mi a megoldás?
Van lehetőség arra, hogy a választ ne ide irjátok (nem szoktam ezt olvasni), hanem privát üzenetben vagy mailben? Guzzista voltam a 3. világból
Köszönöm a segitséget előre is.
Gábor
Dátum: 2009.07.30. 17:37:56
Ki volt Vuk magyar hangja?

"Pogány Judit volt a "kis Vuk" hangja, a felnőtt rókát pedig Gyabronka József szólaltatta meg."

A válaszok között mind2 szerepelt. hibás...
Dátum: 2009.06.06. 16:47:30
Melyik nem szín?
kék
piros
fekete
zöld
Milyen orvoshoz fordul az, aki dermatológushoz megy?

bőrgyógyászhoz
allergológushoz
urulógushoz
kinezológushoz

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

a kinezböl hiányzik egy i betű. Ezért már vissza kell dobni? Nem ugy volt anno h súlyos v többszörös hiba esetén kellett csak???
Dátum: 2009.04.18. 12:34:28
Melyik épület nem szükséges a térkapuhoz? Energiakristályosító, Aréna, Aurapajzs, Palota...
Ilyen hogy kerülhet be?
Miért számít az h az évek egymás után jönnek? Nem nehéz rájönni h a rendszerváltás után jött haza, nem lett volna jó 80as v 2000 utáni éveket irni sztem.
És akárki akárhogy is gondolja, az ő nevét a világ nagy részén ismerik. Nem azért mert nagyobb volt, mint Liszt, csak manapság a foci népszerű sport.
ezek a jóságos emberek miért nem estek még ki a kérdést feltevők tág köréből???
5 perc alatt???
Puskás Ferenc labdarúgó mikor költözött végleg vissza Magyarországra?

1989
1991
1990
1986

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Végülis csak a világon a legismertebb magyar ember életének egyik nagy eseménye. Talán van annyira fontos, mint 1-2 HKKs vagy egyéb spec kérdés. Vagy az a gond, hogy bonyolultabb, mint a 2X2 néha... típusúak?
Dátum: 2009.03.05. 13:06:40
Melyik játékos nem a Liverpool tagja? Riise a jó válasz, pedig Németh Krisztián sem ott rugja. Ez amugy is változhat, sztem rossz a kérdés
Dátum: 2009.03.05. 10:56:06
Melyik megyében található a Fehét-tó?

A készítő szerint Csongrád, a wiki szerint Győr. Lehetne javítani?
Dátum: 2009.03.01. 18:21:43
Milyen növény az "Erdei csiperke"?
zuzmó
apró virág
gomba
mérgező bogyó

valóban gomba, de nem növény. (Senkinek sem tünik fel, aki értékeli???)
Dátum: 2009.03.01. 17:32:55
Hány kontinens van a Földön? 4 ,5,6 v 7
Szerinte 6, a wiki szerint 7. Nem lehetne javitani?
mi a kutyabenge?

erős hashajtóhatású növény
állati testrész
település Borsodban
teljesen értelmetlen szókapcsolat

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.


Na most pl ebben mi volt a hiba? Kicsit kezd elegem lenni ezekből a random értélekésekből. Még egy pár ilyen és abbahagyom a játékot, az biztos
Oldal: 1