Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Elina001

Oldal: 1
Nem kaptam vissza a kérdést elvették a szomorú hogy nem szándékosan írtam nagy betűvel.
a lázító sorozatosan vissza dobják és más ugyan azt ugyan úgy fölteszi és neki elfogadják, pont nálam volt ilyen hogy saját kérdésemre válaszolhattam ami nálam rossz volt és semmit nem változtatott a kérdésen ill. a válaszon sem.
Melyik növényünk régi neve a törökbúza?

Kukorica
rozs
köles
rizs

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak


Ebben mi a rossz illetve a nem egyértelmű válasz????????????????????????????????
kezd elegem lenni , hogy még válaszra sem méltatnak csak mindíg vissza dobják a kérdéseimet és felszólítást kapok, de miért???????
Valaki válaszolhatna is végre.
Esetleg annak is utána nézhetnének aki értékeli a kérdést ez már lázító!!!
Folytasd: " Isten áld meg a Magyart jó kedvel......"? 100%

Ez volt a kvíz kérdésem, elutasították hogy túl könnyű, kaptam figyelmeztetést is

Június 15. 07:50 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt.
Június 15. 07:50 Figyelmeztetés: Kérjük, próbálj meg olyan kérdéseket feltenni, amelyek megválaszolhatók, és arra is ügyelj, hogy jól jelöld meg, melyik a helyes válasz. Ennek hiányában elveszítheted a lehetőséget, hogy a jövőben kérdést tegyél fel, és így az ebből szerzett lélekenergiától is elesel.

most öt perccel ezelőtt válaszolhattam a saját kérdésemre, csak más kapta meg a jutalmat ez hogyan lehetséges?
Dátum: 2009.03.21. 13:17:50
Hali!
Szeretném megtudni miért nem tudok menni vadászni illetve nem tudom megszakítani a vadászatot. Minden más működik, portyázni is tudok menni. A következőt írja

Vadászaton vagy. A következő zsákmányig hátralevő idő: 0-40:0-31.
Ezután még 0 alkalommal kutatsz zsákmány után. Még 17 cselekvéspontod van.
Az ehhez a vadászathoz tartozó kérdésre helyesen válaszoltál, +10% lélekenergiát fogsz kapni!

Olyan mintha a vadászati rész lefagyott volna, semmire nem reagál, a ki-be lépésre sem!!!


Valaki reagál a kérdésemre?
Oldal: 1