Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Galvanelem

Oldal: 123456
Ok!

Bocs! Csak nem tudtam, hogy cinizmus a hozzászólásod eleje, vagy tényleg így gondolod.

Többeknél nehéz, a szöveg jelentése mögé látni, de valószínű, hogy csak én komplikálom túl.
Ugyan!

Ez inkább kedves, mint szánalmas. Felvettétek? Jók a statjai?

/Ha esetleg felmerülne: Nem az én karakterem. /
Dátum: 2011.03.21. 21:21:08
Ha neveztél, csak azok ellen indíthatsz normál portyát, akik nem neveztek. Lesz rája egy külön lehetőség. Azok ellen akik neveztek csak az eventes portya fog működni, legalábbis ha jól vettem le a dolgot.
Dátum: 2011.02.05. 16:24:18
Idézet: Legacy - 2011.02.05. 15:32:01
Szerepjátékosan természetesen nem mezítláb rohangásznak, hanem olyan cucc van rajtuk, ami nem ad bónuszt, épp ezért nem nincs is feltüntetve a karakterlapon. Nadrág, ing, alsógatya, zsebkendő, ez mind van nálad, csak nem ad bónuszt.


És, ha nagyon elkalapálnak, akkor ezek így néznek ki. :

szakadt nadrág, szakadt ing, fékcsíkos alsó, véres zsebkendő.

Bocs az offolásért, de nem tudtam kihagyni.
Dátum: 2011.01.26. 22:20:15
38. szakértelem.

A hordázás szakértelem lehetővé teszi, hogy több állatot vigyél a harcba. 10. szinten plusz 1, 30. szinten +2, a 60. maximális szinten pedig +3 állatot jelölhetsz ki harcolni. Ha több állatot viszel harcba, akkor mindegyik támadni fog, többet fognak sebezni, de az elnyeléseik nem adódnak össze, hanem átlagolódnak. A győztes csata végén pedig mindegyik kap morált és tapasztalati pontot. Két állatnál az egyhez képest mindkettő 80%-nyi, három állatnál pedig az egy állat által kapott tapasztalati pont 60%-át kapja mindegyik. (4 állatnál 50%)
Dátum: 2011.01.16. 19:45:22
Szerintem az állat sebző értéke a karakterem erejétől függ csökkentve az ellenfél elnyelésével, a támadási képessége (hogy mekkorát üt, és hogy mennyien) az pedig az állat szintjétől és az ellenfél védelmétől meg a szerencsétől.

Én erre alapoztam a mostani fejlesztésem, és báválni is látszik, vagy legalábbis kijön az amit az előző mondatban írtam.

Mod.: megtaláltam a wikin

Állatok sebzése
Az állat sebzése mindig a játékos várható sebzésének 25+20+15+10 százaléka, az állatok találati számától függően. Miklós hozzászólása 2009.12.03
Ez biztosítja, hogy az állat(ok) sebzése ne szálljon el, mindig a normál sebzés függvénye legyen. Az állatok a fizikai sebzés "meghosszabbításai" - de csak a karakter sebzésétől függnek, a támadásától nem. Az állatok sebzését nem befolyásolja a kritikus sebzés, láthatatlanság, vagy a horda módosító, minden esetben a (fegyver sebzés + erő sebzés - elnyelés) meghatározott százalékát sebzik. Ezt csak az állatok szakértelmei vagy az állatfelszerelés módosíthatja. Abban az esetben, ha a karakter nem talál, az állat azonban igen, akkor is számolódik egy fiktív karakter sebzés, ennek egy részét sebzi az állat.
Miklós hozzászólása 2009.12.02

További módosítás:

Craslorg is ezt írta, csak szerintem így érthetőbb.
Te eddig 78 térképdarabot találtál.

Itt a vége nálam.
Sziasztok!

Gratulálok. Szép munka volt.
Te eddig 71 térképdarabot találtál.

Nem tudok leállni
Ez már megvan. Szerintem nem kell levadásznod.
A szemtelen.

10 pont.
Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően eggyel erősebb jutalmat fogsz kapni (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyeri)

Must gyün a rájaadás.
1 700 a különbség.

Azt csak nem dolgozzák le.

Már csak 6
Ahhoz, hogy eggyel jobb díjat kapjál (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyerte), még legalább 9 térképdarabot kell gyűjtened.


Végre egyszámjegyű!

Jól is kell ám válaszolni a kérdésekre!
Te eddig 36 térképdarabot találtál.

Biztos ami biztos a 60-ra hajtok. Ha meglesz meg a ráadásra:)
Kis pontosítás: Nem 30%, hanem 20%

"A törvényjavaslat szerint az állami rendszerbe átlépők kedvezményt kaphatnak a magán-nyugdíjpénztári tagdíjbefizetéseken elért reálhozam utáni adóból. A kedvezmény mértéke az átutalt tagi kifizetés 20 százaléka, legfeljebb 300 ezer forint. A parlament hétfőn kezdi a törvényjavaslat részletes vitáját."

a többi tőkejövedelemhez hasonlóan fog adózni, vagyis a 16 százalékos, egykulcsos személyi jövedelemadó alá fog esni" a reálhozam


http://www.portfolio.hu/gazdasag/nyugdij/ adozniuk_kell_a_nyertes_penztari_atlepoknek.142070.html
Öhöm...

Április:

" A Fidesz megőrzi a nyugdíjak értékét és megvédi a nyugdíjpénztárakat."
Köszi!

Szövegértelmezési gondok.
Idézet: AranyAlma - 2010.11.24. 17:49:52
Idézet: Craslorg - 2010.11.24. 17:37:33
Jelen állás szerint még nem kell adnod, de ha nem adod, azzal lemondasz az állami 75%-os nyugdíjról. Mondjuk én megvárom a január 31-ét, fognak itt még történni dolgok addig. Ha nem, akkor rohadt nagy sorok lesznek a hivatalokban


Annak kell jeleznie aki nem akar visszalepni. Aki nem jelez automatikusan visszalep.


Ezt a részt be tudnád hivatkozni nem találom, vagy már nem látok.

Mod: arra gondolok, hogy annak kell jeleznie, aki nem akar visszalépni.
Te nyerted a csatát, jutalmad 14020 lélekenergia és 33 TP!


A portyázás során találtál egy térképrészletet!

A vadászat során találtál egy térképrészletet!

Van itt minden kérem szépen.
Oldal: 123456