Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - FeketeS

Oldal: 123456
Dátum: 2012.12.15. 10:49:14
Hányszoros olimpiai bajnok Gyurta Dániel?

Jó válasz: egyszersem

Pedig, azóta volt London!
A helyes válasz aktuálisan: egyszeres!
Dátum: 2012.12.02. 19:32:40
Sajna nem ilyen triviális a dolog.
Ha kilépsz a vadászat közben, nem számol pontosan a piramis, sem vadászatot sem sajtolást.
Direkt pontos befejezést indítottam, hogy teljesen biztos legyek!
Dátum: 2012.12.02. 19:28:40
Nem minden humoros, aminek azt hiszi az írója.
Kifejtem, így nem kell gondolkodni, a VU1 Mágnás Miskájának!
Eléggé unom, hogy ugyanaz a vadászatnemszámolós bug van a piramisban, mint ami a templomban is volt.
Írtam Baratynak pénteken, leigazolta az elmaradt vadászatot, de mindennap irogassak hogy rosszul számol?! (Ma is elmaradt a vadászat ill. a sajtolás számolása a piramisban, amint kiléptem a lapról)
Én nem vadászzsákmányból nyomom, és őskő nélkül fogom megcsinálni 4 szintet, de lehet hogy 5-öt is.
A többire nem pazarolok. Nekem ez az időkorlátozás (mert most meg kell várjam portyázással amíg lesz újra elég csp-m a szint befejezéséhez, ráadásul ki kell sajtoljak 15-ös peteket egy régi hiba miatt...) Na ez zavar!
Dátum: 2012.12.02. 18:38:22
Kisebb arc pajti, inkább olvasd el mégegyszer és gondolkodj!
Dátum: 2012.12.02. 17:13:58
Mikor fogja már a bolygó ura megszámolni a tényleges vadászatot?
Megint elment 50 csp-m, meg 6 sajtolásom.
Elég idegesítő...
Unom már az irogatást, MEG KÉNE CSINÁLNI!
Dátum: 2012.10.23. 20:17:23
Idézet: Ariel - 2012.10.23. 20:03:12
A költségeken kár filózni, elég megnézni az őskőbefizetés menüpontot. Az 5200 forintos tétel mellett már ott a 21000-es. Ez mindent elárul.

Basszus, kinek van 1600 kiégetje? Én lopok mint az állat de ... ennyi nem lesz!

Idézet: Cedrik - 2012.10.23. 18:16:15
..... így felmerül a kérdés a végére: Megér ez a játék ennyi pénzt? A válaszon nem kell sokat gondolkodnom... NEM!!!! a felét sem. Hát akkor miért fizetek? Mert, ha valamit megszoksz hogy van, arról nagyon nehéz lemondani


Krisz és a VU-drog!:)

Hámozhatjuk a témát, teljesen mindegy. Jelentős költségek, amik túllépték már tavasszal azt az ingerküszöböt, amit a játékosok 1/3-a még elvisel. Vagy őskőtlenednek és élvezik a szövitársakat, vagy törlődnek. Ti/mi pedig bőségesen kifizetjük az ő hiányukat.

Miklós, az olimpián sem szabad doppingolni!
Ne legyen már a bolygó bajnoka Armstrong!
Még akkor se ha neked az a jó!
Dátum: 2012.10.23. 16:33:22
Még egy apróság!
Miklós csak élethűsíti a játékot!

A Bolygó Ura nem lehet csóró!
Dátum: 2012.10.23. 15:44:41
Örülök, hogy egy "apróságra" sikerült felhívni a figyelmet.
Az rendben van, hogy a prémért fizetni kell, hogy a jobb cuccokért fizetni, hogy a templomban már forintosodott - azaz LE-sedett - az őskő! (15 kavics vagy X LE a dekrétum)
De egy versenyt, amit 21 ősköves cuccal lehet megnyerni!
Nem lett sok ez kicsit?
Milyen verseny lett ez?
Miki Fun Club?
Miklós, tessék gondolkodni és kicsit egyenjogúsítani a játékot!
Hajdan, az élvezeti érték, a közös fejlesztés, a kitűnő társaság és az olcsósága tette népszerűvé ezt a játékot.
Most nagyon hibás értékrend kezd eluralkodni. Tartok tőle, hogy az őskőéhség megint egy sorozat-törlést indít el, csakúgy mint a szerencsekerék ...
Dátum: 2012.10.23. 12:24:59
Én a császári dekrétumot kivenném az eventből!
Így a vékony pénztárca küzd a vastaggal, nem pedig a játéktudás, rászánt idő, intelligencia!
Miklós, nem kellene ennyire mohónak lenni!
Dátum: 2010.07.24. 15:49:05
EH esszenciával VF-esként mit csináljak?
Dátum: 2010.07.09. 16:11:52
Biztosan SOKAN megfejtették már ezt a titkos üzenetet, aminek tartalma: Ne gyere fórumozni.

Az inaktív játékosok igazából csak átkerültek egy másik dimenzióba, mi, pedig akik olvassuk a fórumot, szimplán hülyék vagyunk
Dátum: 2010.07.09. 14:47:52
Inkább úgy kéne, hogy megveszel X db-ot, de ezeket csak az Y nap leteltével kapod meg
Dátum: 2010.07.08. 17:14:31
Igen, menj el a katakombákba
Dátum: 2010.07.08. 14:33:56
Megy itt az össze-vissza dobálózás, Miklós meg kijelenti, hogy ez most a kicsiknek jó.
Nem lenne egyszerűbb, ha kiírnátok egy szavazást a Játékon belül? Máris kiderülne, hogy most akkor ez tényleg nekik jó-e.
Mert szerintem pont nem nekik jó. Csomóan úgy játszanak, hogy szeretik, ha sok LE-t kapnak, pszichológiailag jobb, ha 50.000 LE egy pajzs, és 2000 egy vadászat,mithogy 50 LE a pajzs, és 0,3 a vadászat... És ez térkapuban ugyanannyira igaz.

Tehát legyen szavazás, és öntsünk tiszta vizet a pohárba!
Dátum: 2010.07.07. 17:30:12
Van már valami infó arról, hogy mikor lesz a következő esemény?
Dátum: 2010.07.06. 18:29:39
Én V2-re mentem, talán rajtam kívül csak 1 valaki ment oda, de eddig nincs nagy problémám, 1400-as TÖ-söket vertem el szövi nélkül
Dátum: 2010.07.05. 22:10:07
Brazília legyőzéséhez tehát nem kellett semmi tudás, csak szerencse, grat...
Hollandok már nagyon megérdemelnének egy döntőt az EB után, ott szépen játszottak, kiestek, itt csúnyán, de eredményesen, csapatként játszanak, elődöntősök, és lehurrogod őket
Mit kéne még nyújtaniuk?
Dátum: 2010.07.05. 20:26:22
Kvízgyorsítás?
Az esszencia használatakor egy helyesen megválaszolt kvízkérdés 2-vel többet ér, mint esszencia nélkül.
Így nemhogy növekedne, csökkenne a játékidő
Ezzel együtt a besorolás is 2-vel többet érne
Dátum: 2010.07.05. 12:42:31
Nyugodtan ellenőrizhet, nem csináltam semmi szabálytalant.
Bemásolnám az üzeneteket, amiket kaptam, de nincs üzenet fül, így nem tudom.
Talán azért nem téged támadtak, mert nem voltál fennt 30-szor a portya listájukon...
Rosszul fogalmaztam meg egyébként, 1 ember támadott folyamatosan, de ő sem 2 óránként, 3 napon asszem 3-3-szor, Kecskex (írtam neki, de ő azt írta, hogy szimpatikus volt a válaszom, ezért mostantól ő támadni fog. Én ezt elleneztem, és írtam neki, hogy nem kell semmiféle segítség, egyedül akartam TOP3-ba kerülni, de ő csak támadott...
Ezen kívül többen is felajánlották a segítséget, én mégsem fogadtam el, de ezeket Baraty mind látni fogja...

Egyébként nem is tudom mit magyarázkodok itt, amikor 2-3 ember vádaskodik csak, és ők sem ismernek, és nem dolgoztak annyit, mint a feljutók
Dátum: 2010.07.05. 12:17:30
Most komolyan: mit csináljak, hogyha valaki kétóránként beesik hozzám?
Ez ellen nem lehet tenni..., akinek eza célja, kapja meg
Egyébként tőlük kb. 5-600k-t gyűjtöttem max., ami elenyésző az egészhez képest
Életemben nem beszéltem egyik ,,farmommal" sem, mentem vissza, ha adtak. És jó sok ember adott.
Oldal: 123456