Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Niko777

Oldal: 1
Dátum: 2011.04.16. 07:53:33
Aranytojó tyúk
Jelenlegi licit: 780 aranydukát (Phoenix)
Licitálok:
Licit vége:
Ma, 20:05:37

Típus: relikvia
Hatás: Minden nap az első belépésedkor kapsz egy aranydukátot

Nagy üzlet,mondjuk ha hosszú távra tervez az ember......
Dátum: 2011.04.09. 14:02:43
Érdekes,jó pár építö karit zároltak a toplista elsö oldalán lévö szöviknél.A KoD szöviben is van ilyen alapon gyanús karakter öket miért nem zárolták,vagy mindenkit vagy senkit sem.Kötve hiszem hogy ök nem alkalmaznak építö rabszolgát a vak is láthatja hogy azok is valami ilyet képviselnek.
Dátum: 2011.03.23. 20:30:30
-10-et minden övre? Ha nekem ilyen karim lenne simán eladnám az öveimet 25 dukát/db egyet megtartanék aztán kész.Az elején verhetetlen taktika volt a portyásoké,most van/volt egy jobb módszer a lehetöség adott mindenkinek.Még a végén indítok egy új karaktert,a jelenlegi karim már csak hobbyra jó még az elsök között regeltem a szerón (V3) Ha csinálnék egy új karit tuti hogy láthatatlanul fejlödnék,ez a topic tartalmazza az egész módszer lényegét....ingyen reklám.
Minnél többen olvassák annál többen fognak ráállni a dologra.
Dátum: 2011.03.23. 20:08:59
Oldalakon keresztül olvasgattam,nem sok értelme van ez ellen lobbyzni.

Egyébként én azt mondom rá aki rászánja az idöt arra hogy még a sima VF-nél is lassabban fejlödjön az megérdemli a tápot amit ezáltal nyer.....Akit ez zavar az vagy hasonló taktikán van és az a baj hogy jobb nála a másik.....vagy ha nem vagytok ilyen taktikán akkor meg minek böki a csörötöket a dolog?A gyorsabb szintugrásnak köszönhetöen csak ideiglenesen "hátráltatnak" titeket a bajnoki cím megszerzésében.

Ha meg az zavar hogy legyöz titeket az ilyen karakter azt sem értem ugyanúgy levernek bárkit a magas szintröl visszatámadók.A szabályok lehetöséget adnak erre hát éljen vele akinek van hozzá türelme.A Vf ellen is tiltakozhatnának a játékosok ugyanezekkel érvelve hiszen 2x olyan lassan fejlödnek a VF-ek mint a normál fejlödési taktikával játszók......
Szóval rendesen utánagondolva értelmetlen társalgás amit ezzel kapcsolatban folytattok,ezt ide kellett firkálnom ha tetszik ha nem.
Dátum: 2011.02.20. 23:11:08
400csp-t nyomtam el most,ne bosszankodj nem a mi hibánk.Egy csata 3000-5500 sebzés.
Nem akarok újjal mutogatni senkire hogy kit hibáztatok.
Oldal: 1