Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Krumplibogár

Oldal: 1
Dátum: 2012.05.01. 08:24:42
Ha a szövetségi küldetés 3 szintlépésével van gondod, akkor jó, ha tudod, hogy nem azt nézi, hogy x-edik szintről x+3. szintre léptél, hanem hogy 3 szintnyi TP-t szeretél-e - és ez így jó.

Nincs vele gondom, csak azzal hogy minden szintlépésnél, a képlet újra redukálódik.
Ergo ha szintlépés előtt épphogy sikerült meg csinálnod a 3x-ost, akkor ne lepődj meg ha ugrod a szintet, akkor még kér hozzá tp-t.
Dátum: 2012.04.28. 19:40:40
Konkrétan a probléma nem a 3 szint, hanem a folyamatosan növekvő tp kvóta, aminek elvileg fixnek kéne lenni szerintem.
Ha meg van a tp, ugye nem ír alá semmit, minden szép és jó, léptem egy szintet, és újra írta hogy a 3x-os jutalomhoz kel még x tp.
Dátum: 2012.04.19. 21:15:14
Üdvözletem!

A kérdésem az lenne, hogy mért jó az ha minden szintlépésnél változik a tp-kvóta ?
Kicsit idegesítő hogy meg van a 3x szintet lépek, és újra kel még tp-t gyűjtenem.
Elég rég óta figyeltem, mire kiszúrtam, szándékos vagy csak bug ?
Dátum: 2011.12.08. 10:44:00
Inkább, te olvas vissza, vagy 10-en írták KATÁBAN NINCS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS, TE TÉNYLEG ENNYIRE ÉRTETLEN VAGY ?
És nem használom, de tudod mit, fogom, mért mert van rá lehetőség. A ... ki van hogy be hoznak valamit, és össze vissza megy a rinya hogy jaj ez csalás meg jaj ez nem jó.

Apropó: Mutass már nekem néhány kh-t aki lét is ad a tp mellé

"A visszaélés (idegen szóval: abúzus) általános, (jogilag vagy erkölcsileg) elítélő kifejezés arra a negatív következményekkel járó cselekményre – többnyire folyamatosan gyakorolt rossz bánásmódra – amikor valaki önző módon, más kárára visszaél valamivel, valakit vagy valamit helytelenül „használ”, azzal helytelenül, többnyire tiltott módon bánik. Személyekkel kapcsolatban főleg az, ha valaki beosztásával, hatalmával, erejével, kapcsolataival vagy egyéb lehetőségeivel él úgy, hogy ezzel mások testi-lelki egészségét, jólétét, biztonságát, jogait vagy életét veszélyezteti. Tárgyakkal kapcsolatban a helytelen, nem rendeltetésszerű használat számít visszaélésnek (abúzusnak). Jellegénél fogva többnyire titokban történik és nem ritkán bűncselekmény."

Ellenben nem azt írtam hogy jó ez a dolog, csak azt hogy szabályos, és a pocskondiázáson voltam ki akadva.

"Szerintem: Maximalizáljuk ugyan úgy mint a láthatatlanságot, vagy a katakombát." Értem ezen, hogy maximum x óráig lehet rajtad, és utána x nap elteltével használhatod újra.
Dátum: 2011.12.08. 08:58:14
Nerfeljük: A szívóságövet, aranytallért, bajnoki övet, scarabeuszt, inspirátort, az eh-t, az af-et, az epikacuccokat és még sok mást.
Vagy az összes pocskondiázót, aki nem ismeri a szabályokat, a játékban Legálisan megtehető, és kihasználható dolgokat.
"És dögöljön meg silver mert 120-as kincsekkel rohangál" és nekem nincs. (imádkozom hogy értse az iróniát.)

Vagy írjatok megoldást, vagy ne. Jelenleg a segítő kéz legális, csak bugos, amiért kismilliószor lett szólva.

Ui: akinek nem inge nem veszi magára.

Szerintem: Maximalizáljuk ugyan úgy mint a láthatatlanságot, vagy a katakombát,
Oldal: 1