Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - altair

Oldal: 12345
Dátum: 2010.04.19. 19:12:18
Megkérdeztem pontosan, 26os volt az a vastag bőr...
Dátum: 2010.04.18. 20:40:59
Ahogy az ellen írta nemigazán volt több 25nél....
Dátum: 2010.04.18. 20:24:38
Gyerekek!! Írhattok akármit. Már bocs de off...

Betámadtak. Ami nem baj, nem a LE vesztés, vereség miatt. Sokkal inkább egy relikvia, hatása és költsége

miatt háborgok!!!!

A csatában összesen 1692 sebzést okoztál, és 4035 sebzést kaptál. Lélekenergiád ellenfeled állatait mérgezi, 96 életpontot veszítenek. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 5423 lélekenergiát.
Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál 879 életpontot.

Engem kicsit sem zavarnak már "egyéb" dolgok. Na de hogy egy komoly relik, komoly erőforrás megvásárlása esetén ennyit

érjen??????????????

Ez a lélekmérgező hatása???

Nagyon remélem a készítő ezekre is odafigyel az Azúr köpeny és az Azúr állat és egyebek mellett!!!!

Én komolyan behalok ilyen nincs és nem is tudom eladni a kufárnál mert szartse és!!!

Bocs de ez kész!!! Ezt a rakás sz...rt nehogy megvegye valaki!!!!!
Dátum: 2010.04.11. 09:44:51
Elég nagy a hosszú távú probléma. Igazából, alapvetően egy adott szerveren sztem az elsődleges feladat

az ott levő játékosok élményének a fenntartása a feladat. Azért ez mivel a befizetésekből él az egész, jönnek

a fejlesztések. Ezután jön csak, hogyan lehet adott szervert, világot, érdekessé tenni az új belépőknek.

A költségek és érdekesség szempontjából nem volt rossz ötlet új világok indítása. Viszont van benne egy nagy

bökkenő. Mégpedig az, hogy adott népesség csak adott számú érdeklődővel rendelkezik a VU után. Azaz előbb

vagy utóbb elfogy a ténylegesen újak száma illetve azok is elfogynak akik világot váltanak, esetleg több karijuk

van több világon.

Ezeket a fejlesztéseket, amiről most szó van, megint úgy kell, kellene indítani, hogy a már meglévő fizető és AKTÍV

karakterek hosszú távú érdeklődése fennt maradjon. Alapvetően a világok közötti átjárhatóságot kellene történet

és karakter szinten megoldani. Persze ennek vannak buktatói, de nincs lehetetlen.

A problémát sztem elsősorban azok kezdik érezni akik eljutottak 50-60 szint közé. Akik ténylegesen szembesülnek

a gondokkal azok 60-tól felfelé élnek. Én éppen 61es szinten vagyok. Kezdek ronyózni, mi lesz ha haladok és az

én karakterem is LEmentes küldis portyákban vesz csak részt, a többi a vadászaton múlik.

Szerintem nem lehet a végtelenségig világokat nyitni, hiszen a meglévőkre jövő fejlesztésekre is rengeteg időt kell

várni, miközben szépen de biztosan fogy a 60 feletti karakterek száma. Az inaktívakat nem is számolom.

Ha a V5 egy olyan világ lenne, ami vmilyen formában tesztelné pl a világok közötti átjárhatóságot, akár event is

lehetne belőle támogatnám minden formában.

A lényeg a játszhatóság és minden tiszteletem Barrique kollégáé de nem tudom meddig bírnám magányomat alig

portyázható környezettel!

Valahogy ilyen irányt csempésznék én egy újabb világ kreálásakor, mert az hogy az egyik gyorsabb a másikon békés

a V4meg gyakorlatilag a mi szövinkből is karikat húzott a piros szinig, ezek nem jelentenek a teljes világokat nézve

hosszú távú megoldást. Én nem szeretnék pl a békés világon szerepelni, de lehet egy két hétre benéznék

építenék egy szövibe, epikeznék ott, lehetnének más tárgyak a különböző világokon stb.

Sikeres matekozást a készítőknek, további sok játékost, játékot a kariknak és végre egy VUsorsfordító újító fefejlesztésű

világot!!!
Dátum: 2009.11.27. 06:10:30
Bocs, de ránéztem a kötetlen csevejre->



Itt lehet írni minden egyébről, ami nem kapcsolódik a Végzetúrhoz.
Dátum: 2009.11.27. 06:04:36
Sztem kevesen játszanak benyomva.

Ahogy kevesen forumoznak a lényegre vonatkozóan. Massacre kolléga
valószínűleg erre célzott! Sajnos osztom a lapjait..

Ezt is pontozzátok le! Tök jó!
Dátum: 2008.09.23. 19:30:33
Kérdés Hány felesége lehet egy férfinak Tunéziában? a helyes válasz a program szerint 4, pedig:

"Lényeges kihangsúlyozni, hogy Tunéziában a nők egyenjogúságnak örvendenek (páratlanul az arab államokban). Csak a monogámia engedélyezett." Wikipédia

de lehet én értelmeztem valamit rosszul... akkor elnézést!
Oldal: 12345