Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Wocsok

Oldal: 12345678
Dátum: 2009.01.18. 20:32:14
Néhány helyesírási probléma:

Mi mutatta az utat a hét vezérnek a kérpátmedencébe?
Csodas zarvas
Csodavaddisznó
Jancsi és Juliska
GPS
Dátum: 2008.12.16. 17:08:32
Nekem hiányzik az ajánlásból 3 kavics, kb 600 LE, meg az állatkáim morálja a béka segge alatt van.
+ szövetségi szinten nyerhetünk meg 2 háborút újra!
A neten keresős meg sokmindent mozgat, de nem az agyat!
És ha átmegy másik csapathoz, akkor ez a kérdés már nem is jó!
Vagyis rosszul van fogalmazva, mert egy idő után változhat.
Mondjuk az azonnal töröljétek lehet tényleg erős...
Dátum: 2008.12.12. 15:49:31
Csak jön majd valaki!
Dátum: 2008.12.12. 15:34:10
Sziaztok!

Én most építem a városom westben...
Aztán dolgozok a lvl10-ért.
megint találtam egy jót:
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=1543
sajnos annyira feltűnő, hogy még én is észreveszem...
Nekem is volt velük egy jó élményem, bár már(még) vodás vagyok.
Volt anno egy jó ajánlatuk, mert résztvettem egy netes promócióban. fix havidíj, lebeszélhető, egymás között ingyen...
Átvitem 4 számot a rózsaszínektől. Kijön az első havi számla, és minden összeg duplán szerepelt rajt. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, azt mondták bocs, valamit elböktek, menjek be a legközelebbi márkaképviselethez és rendezzük a befizetést. Mondtam ok, de ha elböknek mégegyszer valamit viszem tovább a számokat, mert hűségnyilatkozatot nem kellett kötnöm, mivel készüléket nem vettem.

Azóta rendben ment minden egész 2 hónappal ezelőtig, mikor írták, hogy megemelik a havidíjat, és többet beszélhetek le. Igen, csak erre nincs szükségem. Lehet keresek másik szolgáltatót, de azért valamikor felhívom őket nincs-e valami marasztaló ajánlatuk?!
Én sem találom, de tuti olvastam valami ilyent!
Én is emlékszem ilyenre. Azt írta valahol, hogy a magasabb szintűnek nagyobb esélye van a győzelemre akkor is, ha ugyanakra a tulajdonságösszegük, meg a felszerelésük, mert van valami bónusz a szintre is. De tuti hogy nagyon átköltöttem, de én is ezt szűrtem le lényegnek.
Na, arra remélem én is eljutok majd, már régen voltam még a TF-elején!
Kicsit már hiányzik!
Dátum: 2008.11.30. 12:49:50
Szerintem az első munkanapot legalább várd meg!
Gondolom a találkozón fizettél be, és lehet voltak páran.
Ez tényleg jó ötlet! Szerintem meg is lesz szavazva, ha kiírod!

Már csak azt tudjuk eldönteni melyiket építsük meg!
Dátum: 2008.11.30. 09:12:29
Ha sokkal erősebb vagy mint a saját szinted, akkor jobb a 30pp-s, ha átlagos, vagy gyenge, akkor a 15-ös.
Dátum: 2008.11.24. 14:01:55
Hihető, vagy nem, ez van. Ha tényleg loggolnak mindent, akkor ennek is utánna tudnak nézni. a leportyázásról meg annyit, hogy ha eddig nem vitték el, akkor remélem akkor sem viszik, ha véletlen megkapom egyben.
Dátum: 2008.11.24. 10:27:57
Igen, nekem is jó már a kvíz, de az elmaradt kb 60-70 kérdésből azért ha rossz napom van akkor is tudtam volna vagy 50%-ára a választ... Ha kell, akkor utólag is megcsinálom a tesztet!
Így ez nekem kb 800-1000LE minusz. Pont mostanában álltam neki vadászgatni újra.
Dátum: 2008.11.23. 09:10:22
A "Találkozz egy sárkánnyal!" küldit valaki már megcsinálta?
Hányadik szinten jön, vagy mi kell hozzá?
Dátum: 2008.11.23. 07:39:35
Jólvan na, megírtam neki privibe is, de szerintem ő azon kevesek egyike, aki olvassa a forumot, amit ő nyitott, és gondolom a felelőse is ő!
Dátum: 2008.11.23. 06:57:04
Mennyibe kerül egy igazi életkő?

Hogy maradhat benn egy ilyen kérdés? 13. szintű tárgy, a kicsikre nem gondol senki??
Dátum: 2008.11.16. 13:03:48
Jólvan na, de engem teljesen összezavart az a szóköz...
Oldal: 12345678