Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sir Sar

Oldal: 1
Dátum: 2009.04.24. 18:47:54
Akkor jó, ez csak azért érdekes mert betámadott egy szövetség és a legmagasabb tag 4es szintű náluk meg 6-os...ezek szerint ez egy 3 hetes döntetlen lesz?

Húú, de szupi kis csata, lesz 0:0
Dátum: 2009.04.18. 17:23:40
Mennyi az idő most, ha tegnap ilyenkor 2,5órával kevesebb volt mint holnap 11:30-kor?

Kilenc óra
Fél kilenc
Tíz óra
Fél tíz


Hűűű...

Folytasd!Az egyik 19 a másik......

2 hijján 20
3 hijján 20
8 hijján 20
1 hijján 20


Híján...
Bocsánot nem úgy értettem ...csak Dr_Faktor szerint mindent kell tudnia azoknak akik itt élnek, vagyis minden olyat ami itt történt,
történik. És enyhén szólva ez egy kicsit dúrva. Azt meg, h mindent kilehet keresni a kereső programokból...az már unalmas.
És ez még nem minden mert Magyarországról is tudni kell mindent, mert ugye hazafiak vagyunk ...
Ne csak az írókat vedd ki...
Az összes kérdés kikereshető a google-ból, wikipédiá-ból, stb...ezek szerint neked egyik sem speciális?
Ma reggel elaludtam mikor egy két küldetést csináltam hajnal 4 től-7 ig volt nálam 90 K! Senki nem jött...
Dátum: 2009.04.02. 18:09:17
törölve
Dátum: 2009.04.02. 17:30:54
Kivel van Richárdnak névnapja?

Eszter
Péter
Budával
Egyedül


Kivel? Egyedül szép név...okos!

Mekkora volt az első számítógép?

Akkora mint amekkora egy mai számítógép.
Nem tudni pontosan mert minden adat megsemmisült rólla.
Tornaterem méretű.
Elfért egy aktatáskában
.

Rólla--érdekes így még nem látta leírva...

Mire használja a hosszú farkát a mókus?

azzal egyensúlyoz, kormányoz ugrás közben
söpröget vele
takaródzik vele
napernyőnek használja


Mért ha fázik, lehet h takarózik vele...degenerált válaszok.

Melyik a legnagyobb szárazföldi állat?

oroszlán
krokodil
gepárd
elefánt


A krokodil vízben él, bár nem "csak" víziállat...

Miről szólt a Dallas Című TV-sorozat?

Egy sötét múlttal rendelkező apácáról
Egy texas-i olajmágnás család hétköznapjait követi nyomon
Egy családról akik egy farmon éltek.
Dallasról a féllábú go-go girlről


Jézus Krisztus, Szűz Mária!!! Hova kerültem...?

Tengeszint felett milyen magasan fekszik az ország legalacsonyabb pontja?

97 méter
36 méter
78 méter
114 méter


Egy r kimaradt!
Ez mind szép és jó, de akkor ezek szerint Én is tarthatnék rabszolgákat?? Alacsonyabb szinteken...rabolnék pár ezret...asztán láthatatlan, legalább addig is nő a CSP a szolgáknak, majd amíg Ők gyűjtenek én várakozok. És amikor elértek egy szintet betámadják a fő karaktert, így tuti nyer az ipse... :S:S Hát nem azért, de ez elég gáz.
Dátum: 2009.01.18. 10:18:26
Help sűrgősen

Most kezdtem a játékot és rákattintottam,hogy vadászat de folyamatosan jönnek a kérdések és nem tudok vadászni. Beraktam elsőnek 10 vadászatot,de már vagy 100 kérdésre válaszolnom kellett és sosem fogy el! Pls valaki mondja meg,hogy ez miért van???

A karakterem neve: Sir Sar
Dátum: 2009.01.18. 10:17:04
Help sűrgősen

Most kezdtem a játékot és rákattintottam,hogy vadászat de folyamatosan jönnek a kérdések és nem tudok vadászni. Beraktam elsőnek 10 vadászatot,de már vagy 100 kérdésre válaszolnom kellett és sosem fogy el! Pls valaki mondja meg,hogy ez miért van???
Oldal: 1