Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Csikoaron

Oldal: 1
Dátum: 2010.02.13. 00:21:21
Befogtam 7 új állatot vadászatnál, volt 4 beidomítva. Elkezdtem kisajtolni a frissen befogottakat. Már vagy a negyediknél járok, amikor a sajtolás kattintásom után nem csak a kívánt lény, hanem az összes eltűnt! Ráadásként nem is kaptam több LE-t, tehát még csak nem is volt baj a kattintásommal!
Most mi lesz?
Szerintem Miklós poénosan szerette volna megfogalmazni, hogy nyugodj le, mindenkinek vannak problémái. Csakhogy ez félre lett értve, mert elég szemét módon lett megfogalmazva, így ezzel a törléssel Ricardo valami olyasmit adhatott vissza, hogy rohadj meg! (vagy mindenesetre valami hasonlót). És én teljesen megértem, én mondjuk nem töröltem volna, de kijöttem volna a sodromból rendesen.
Szerintem
Ezen beszartam!
Feltettem azt a kérdést, hogy mikor született Gróf Széchenyi István!
Erre azt kaptam, hogy rossz, helyesírási hiba!
Többször leellenőriztem mindent, de semmit nem találtam, így mégegyszer feltettem ugyanúgy a kérdést..........megint rossz!
Erre megpróbáltam valamit változtatni, és a legesélyesebb a Széchenyi-t Széchényire változtatni!
Erre elfogadták!Nem hiszem el, hogy kettőböl kettő értékelő nem tudta, hogy hogy az e, és nem é!
Én nagyon fiatal vagyok, még is több éve tudom!
Dátum: 2009.08.27. 21:04:54
Idézet: dorong - 2009.08.27. 18:46:03
Hogyan épül fel az alaphangra egy dúr hármashangzat?

Nagyterc; Tiszta kvint
Kisterc; Tiszta kvárt
Nagyterc; Szűkített kvárt
Kisterc; Bővitett kvint

Kvízkérdés, érted, kvíz. Nem énekóra, hanem kvízkérdés. Érted. Akkor jó. Köszi.
----------------------------------------------------------------------
Mely ország tartozik a Déli vidra előhelyei közé?

USA
Chile*
India
Mexikó

Kvízkérdés, érted, kvíz. Nem biológiaóra, hanem kvízkérdés. Érted. Akkor jó. Köszi


Szerintem ezekkel a kérdésekkel semmi baj, igenis lehet tudni őket!
Dátum: 2009.08.10. 21:25:42
a végzetúr-ba hogy lehet álatot szerezni?
vadászat
sehogy
portyázás
lélekkufár

EZ MI?! Ez katasztrófa! Ez minden kérdést meggyaláz!Szánalmas a kérdés, hihetetlen sok helyesírási hiba, szar válaszok!
Kérem AZONNAL törölni!
Dátum: 2009.07.31. 01:17:57
amúgy Legendaolvasó, a tiéd volt az informátor nevű karakter?
Dátum: 2009.07.31. 01:06:57
Hát ha ezek után még rá mernéd fogni, akkor nem lehetsz túl kedves ember!Mindenesetre tényleg jófejség volt hogy bevallottad, de ne dobálózz még ilyenekkel!Már elhittem hogy kedves vagy!
Dátum: 2009.07.31. 01:04:34
Roba nyugi nyugi!
Ne legyen ilyen fejed: !
XD
Dátum: 2009.07.31. 00:55:10
Igen, én vagyok Mefisztulész!
Amúgy hogy gondoltad?Visszaszándékoztad adni, vagy teljesen kihasználtad volna?
És valami ilyen arcot vágtál amikor nem ment a belépés: ? XD
Dátum: 2009.07.31. 00:47:17
Miből tanulnak varázslatokat a végzeturak?
internetből
újságokból
könyvekből
varázstekercsekből

Dedó!

Mennyi a töketlen fecske repülési sebessége?
87 km/h
Attól függ, afrikai, vagy európai.
Megmérhetetlen.
120 csomó.

Hát komolyan mondom, az a mázli, hogy láttam a Gyalog Galopp-ot!Speciális, hülyeség!Azonnal törölni!
Dátum: 2009.07.31. 00:41:42
Én voltam azok egyike akit feltörtek!
Hát közlöm, hogy egy kicsit ki voltam akadva!Nem csak a karakterem miatt!A Beholder össz-vissz annyit válaszolt két nap alatt, hogy biztos a barátaim voltak, vagy ismerősök!Hát most kiderült, hogy nagyon nem!És ha nincs ez a derék Roba, akkor most jól beszívtam volna!
Én is Roba mellett állok teljes mértékben!Ami pedig a feltörőt illeti, csak üzenem, hogy nagyon szarul csinálta a karakterem( ), így jelenleg csak ezért vagyok ideges!
Roba, neked üzenem, hogy ne beszélj csúnyán nagy fórumon, mert innen is zárolnak!
Dátum: 2009.07.30. 15:27:04
Na ezen behaltam!

Ki alapítota a magyar hazát?
Osama Biladen
Gyurcsány Ferenc
Napóleon
Árpád fejedelem
(gondolom nem kell megadjam a jó választ! )
Nem hiszem el, hogy valakinek ennyire kell a LE- hogy csak rádob egy ilyen szar kérdést!
Oldal: 1