Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dangerous05

Oldal: 1234
Dátum: 2009.01.29. 22:51:26
Köszönöm szépen a gyors választ, és meg is nyugtattál vele (főleg, mivel inkább a fizikumra orientálódok mindenképp) De azért gondoltam megkérdezem, hiszen jobb az elején letisztázni, minthogy 15-20 szintnél jöjjek rá, hogy hát rossz irányba mentem...Ott lehet jobban fájt volna. Köszi még egyszer
Dátum: 2009.01.29. 22:43:27
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy mivel elég kezdő játékos vagyok (Világ2 5. szint volt a legjobb, de ma töröltem 3. világ miatt ) szeretném megtudni, hogy rossz észrevételem az, miszerint a varázslat (iq, mágia, taumaturgia) fejlesztése sokkal előnyösebb? Olyan okok miatt van ez a sejtésem, hogy ugyanolyan szintes varázslat sokkal nagyobb sebzésű, mint mondjuk egy buzogány, vagy valami tőr.
Remélem tévedek, mert a közelharci figura jobban bejön
Dátum: 2009.01.29. 18:59:53
Helló!

Elindult egy Gyémánt Szövetség a Diamond' Masters. Jelenleg nem szeretnék sok információt hirdetni, főleg mivel kettővel feljebbi hozzászólásomban majdnem mindent elmondtam
A lényeg: 3. Világban van
Cymar a karakterem
2 hely szabad
Dátum: 2009.01.28. 22:52:18
Megéri, megéri de csak arra a tényre kerestem az ésszerű magyarázatot, hogy vakon is de mért választják a legtöbben a Gyémántot
Dátum: 2009.01.28. 21:32:34
Az a helyzet, hogy a boldogság nagyon relatív dolog. Lehet azt is mondani, hogy alapja a pénz. A pénz egy eszköz, melynek segítségével olyan javakhoz lehet hozzájutni, amitől az embernek boldogság érzete lesz egy ideig-óráig. Szerintem a boldogság alapja az élethez való hozzáállás jelenti. Van olyan ember aki azt látja, hogy a pohár félig üres, míg a másik azt, hogy félig tele van..! Az az ember boldog ember akinek olyan a hozzáállása. A Minden dologban van valami jó, pont ezt szemlélteti. Sokan vallják, hogy a siker-kudarc aránya teszi az embert boldoggá, vagy boldogtalanná. Ez a rossz hozzáállás, ugyanis kudarc nincs. A jó hozzáállású ember azt látja a mások által vélt "kudarcnak", hogy egy siker, egy tapasztalat, hogy mit kell a jövőben máshogy tennie. És az olyan ember, aki egész életét így tudja élni, az lesz a legsikeresebb, ugyanis amit vársz az élettől, és közben csak a pozitív dolgokat veszed észre, és mindenben megtalálod a jót, az örömöt, akkor az élet megadja amire vágysz. Ez a vonzás törvénye.
Dátum: 2009.01.28. 21:20:51
Az fontos ^^ Egyébként boldog szülinapot előre is!
Én már előreggeltem, holnap 10kor a suliban kezdem is tevékenységeim
Ha valakit érdekel a szövetségek között a Gyémántnál ott vagyok én is egy leendő Szövivel. (2hely szabad)
Dátum: 2009.01.28. 17:33:44
Helló!

Hát szerintem, TomNem hát nem is kérdésére, de észrevételére miszerint a Gyémántot mennyien választják, ez olyan okokból lehet, hogy a Gyémánt, mint a legértékesebb kő, egy tudat alatt berögzült dolog, hogy ahol drágakövek sorolása van, ott lehet akármilyen +tulajdonság a többinek, de a Gyémánt tűnik a legjobbnak mindig mindenhol...Ez lenne a véleményem, én is Gyémánt vagyok pont ilyen okokból kifolyólag, mivel mikor reggeltem nem is tudtam, hogy mi az, h 33%-al több LE..
Dátum: 2009.01.27. 23:39:17
Üdv!
A saját szövetségemet szeretném hirdetni, ami a 3. Világban fog létrejönni. Hozzáállásom szerint sosem lehet elég korán kezdeni a toborzást . Mondhatnék sok olyan szép dolgot, hogy Világ1-2-ben Top10-20 voltam/vagyok, de 1 hetes Végzetúr-os tapasztalatommal ez nem így van. Jelenleg ízlelgetem a játékot, készülök a 3. Világra, ahol remények szerint birtokomba jut a kellő tapasztalat, hogy segítsek az összes olyan Gyémánt hordás Tagoknak akik arra rászorulnak, és összefogva mi "kevésbé tapasztaltak" egy új világ kezdetén mutassuk meg mindenkinek, hogy mi is sokra tudjuk vinni.
Ez nagy részt úgy hangzott, hogy csak a kezdő tagokat várom a csapatba, de ez nem így van, csak épp szeretek az elején reálisan gondolkozni.
Jelenleg már csak 2 hely van szabadon (helyek le lettek foglalva), aki itt jelentkezik a holnapi nap folyamán az felírásra kerül, tehát fix tag ha az első kettőben van benne. Másrészről 29.-től már játékban is lehet jelentkezni...
A szövetség neve: Diamond' Masters
Karakterem neve: Cymar
3. Világban fog létrejönni a nagy csapat
U.I.: Az új Világhoz mindenkinek nagyon sok sikert, és élményben gazdag fejlődést kívánok!
Üdvözlettel: Street
Dátum: 2009.01.27. 16:54:57
Helló! Nekem az lenne a kérdésem, hogy egyik Világból (jelen esetben a 2-ből), hogyan tudom majd a Világ3-ba áthelyezni az ősköveimet?
Úgy hallottam, hogy erre van valami lehetőség.
A választ köszi előre is.
Dátum: 2009.01.26. 23:51:32
Sziasztok!
Úgy gondoltam, hogy az én kérdésemmel ez a legmegfelelőbb hely amit csak találni tudtam. Nos az a helyzet, hogy régóta tervezgetem, hogy elkezdenék valamiféle kártyás játékot. Több játék leírását is olvasgattam már (Hatalom Kártyái, Magus, Magic The Gathering és miegymás...) Ezek megismerésével (megismerése túlzás inkább csak olvasgatása) arra jutottam, hogy lehet h sok benne a stratégia, az egyediség, a kombinációk végtelensége, viszont...Szerintem van egy két olyan tényező amitől a játék majdnem 50%-a a szerencsén múlik. Ez pedig a pakli keverése, meghatározott számú pakli, kötött húzási mennyiség...Ha valaki megtudna ezekben cáfolni, esetleg tudna egy ilyen "kötöttségektől" eltérő szabályzatú kártyajátékot ajánlani azt megköszönném .
Üdv: Street
Dátum: 2009.01.22. 13:05:01
Sziasztok!

Szerintem nagyon jó ötlet a 3. világ létrehozása, részben az újítások miatt (bár ez engem annyira nem érint), de főképp, mert 3 napja kezdtem el a játékot és nagyon megtetszett, viszont úgy érzem, hogy a jelenlegi 3300 körüli helyezésemmel nem sokra tudnám vinni, így pedig mondhatjuk úgy is, h egyenlő esélyekkel indulok mindenkivel szemben:)
Szerintem a prémium is egy ésszerű dolog, mivel egy ekkora befogadó képességű szerver fenntartása tényleg elég költséges, az időigényességről nem is beszélve...
Ingyenesnek mondható a játék, mert nem kötelező fizetni, így senki sem panaszkodhat olyan indokkal, hogy átverik Őt. Aki kellemesebb fejlődést akar az gyűjt egy kicsit prémiumra, aki pedig megvan elégedve ezzel, vagy nem hajlandó játékért fizetni, az megpróbál mindent megtenni, hogy így is vigye valamire.
Üdv. Street
Oldal: 1234