Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Santimus

Oldal: 1
Dátum: 2008.10.05. 11:45:08
valóban ígazad van szóval szeretnénk ha egyeztetnétek ezeket a kérdéseket a nagytudásuakkal oké.
Dátum: 2008.10.05. 11:08:52
a színes vitához vissza térve elöszörés 3 alap szín van kék piros(bordó) és a sárga ezt vagy elsőben tanulhatjátok rajzórán vagy késöbb. magyarázatt nagyon egyszerü öszekevered a kéket meg a sárgát zöldet kapsz. össze kevered a pirosat meg a kéket lilát kapsz összekevered a pirosat meg a sárgát narancssárágta kapsz így megvan minden szín kontrasztja. ami számitogépes és nyomtqató patronos kevereést illeti anyagtól és gyártótól függöen változik a szín 3 alap lehet bíbor, sárga, cián, vagy zöld lila narancs de teljesen független. mert nem vízfestékről hanem ÍPARI SZÍNEKRŐL BESZÉLÜNK szóval maradjunk az általános iskala első osztálynál ami meg a legnehezebb fém kérdését illeti nálatok a helyes válasz a higany amikor arany jóval nehez mint a higany lehet hogy ólomnál nehezebb a higany de az aranynál semmiképp szóval vagy töröljétek a kérdést vagy módosítsátok a helyes váklaszt egyébként az semm lepne meg ha semmi nem történe mert ennyi beküldött híbA UTÁN EMBER LEGYEN A TALPÁN AKI MINDET KI JAVÍTJA. bocsi néha bekapcsoltam capsot
Dátum: 2008.09.29. 00:01:30
mi nap válaszoltam egy kviz kérdésre mely az volt mikeletkezik az oxigén tökéletes égésekor? (moderátorok által létre hozott)
a helyes válasz a szén-monoxid szerinettek én tanulok kémiát és hát az oxigén tökéletes égésekor szén-dioxid keletkezik és nem szén-monoxid a szén-dioxid újra égésekor keletkezik szén-monoxid.
Szeretném ha eza kérdés modosulna, Mi keletkezik az oxigén tökéletlen égésekor?
köszi.
Dátum: 2008.09.28. 21:32:36
a mi nap válaszoltam egy kviz kérdésre mely az volt mikeletkezik az oxigén tökéletes égésekor? (moderátorok által létre hozott)
a helyes válasz a szén-monoxid szerinettek én tanulok kémiát és hát az oxigén tökéletes égésekor szén-dioxid keletkezik és nem szén-monoxid a szén-dioxid újra égésekor keletkezik szén-monoxid.
Szeretném ha eza kérdés modosulna, Mi keletkezik az oxigén tökéletlen égésekor?
köszi.
Oldal: 1