Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Agatity

Dátum: 2010.11.19. 18:21:42
Magas szinten +30 kereskedelem csak néha hasznos (5-10 szintenként), a véleményem szerint.
Nekem (jól összerakott karakterként) 87. szinten 2488 a szakiösszegem, kb. 160 extra sürgős fejleszteni valóm van, és egyébként meg olyan 300-at tudnék most elkölteni, amikor azt mondanám, hogy ja, most már elég jó.

Ja, és amikor csak 1400 volt a szakiösszegem, akkor is ezt gondoltam.
Dátum: 2010.11.19. 11:03:50
Aktívnak számítok, de én még pl. nem vadásztam, és még vagy 4-5 napig nem fogok. Craslorggal értek egyet. Fent, az aktív játékosok nem minden nap vadásznak, hanem a küldetések, a HT és még egy csomó minden miatt (bajnoki, Lady Alvariel) hullámokban.
Dátum: 2010.11.18. 17:55:14
Ezt hívják randomnak.
Igen, a Nekromantik az valami egészen más. A nevéből kikövetkeztethető, hogy miről szól. Buttgereit klasszikusa, az igaz, de kedvenc filmként meghatározni. Beteg...
Oldboy-ra én vagyok az első? Ennyire nem látta senki?
Ki az, aki a Nekromantikra szavazott? Fedje fel magát a sötétben bújkáló!
Ja, most nézem, Utolsó szamuráj. Haha , nekem ez a nagy LOL. Úgy értem, hogy az én véleményem szerint túlontúl túlértékelt, és az mr nem csöpög, hanem az egy (szövöszö) giccsparádé.
Szerintem a Csudálatus elme is csöpög...
Dátum: 2010.11.16. 18:31:01
Idézet: Morzkod - 2010.11.16. 13:36:17
Basszus pedig epp akartam szolni, hogy 87-es szint, es +8 TP-vel vadaszom.


Melyik a karaktered, Kócos?
Dátum: 2010.11.16. 14:17:54
Én egyszer sem mondtam, hogy tönkre lett téve. Az AF min. 3 (és nem 2) taktikát hozott be, ez a harmadik. Egyáltalán nem tudom, hogy megéri-e, majd meglátjuk...
Majd meglátjuk.
Úgy rémlik, hogy szándékosan felirattal néztem moziban, értem én, hogy mitől kéne jónak lennie, meg hogy Hugo Weaving szinte mindig jó, de nekem mint film, csak egy gyenge közepes volt. Ha a téma, akkor Mechanikus narancs, vagy mit tudom én, egy csomó jobb ilyen témájú van, ha meg képregény, akkor kapásból mondok 5 jobban feldogozottat...

Tényleg, Mechanikus narancs kimaradt?
DE, sajnos volt szerencsém hozzá.
Dátum: 2010.11.15. 15:25:56
Én ha vadászom, akkor VF-fel vadászom. De most per pillanat EH-zom és ebben a pillanatban váltottam 30 PP-re.
Ment a Donnie-ra egy szavazat!
haha, Született gyilkosokra én adom le az elsőt, miközben a Rettenthetetlen vezet? Hahahaha! Éljen a giccs.
Nem könnyű öt kevésbé jó (khm...) film közül választani...
Igen, Miklós, komolyra véve, az Inspirátort cask úgy ne hagyd ki, vagy vedd ki teljesen a játékból. Magad alatt vágod a fát ezekkel a húzásokkal.
Nem hülyeség.
Dátum: 2010.11.05. 12:37:59
Ez szerintem nagyon jó ötlet!