Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cubano

Oldal: 12
Dátum: 2010.09.01. 13:21:28
Legutóbbi vadászataid eredménye:

Ma, 13:12:51
Még ennyi évszázad után sem heverte ki mindenhol a felszín az egykori háború pusztítását. Az Ellenség csapásai nyomán gigantikus kráterek tátonganak a földben, átmérőjük néha több mérföld. Az ilyen kráterekben kiválóan tudsz vadászni, hiszen az itt rejtőző vad nem nagyon tud elmenekülni, csak a kráterbe való leereszkedés a nehézkes. Most is zsákmányra bukkansz egy ilyen helyen: egy óriási gömbpuffancs. Rövid üldözés után sikerül sarokba szorítanod a kanyon falánál. A csata gyors és kíméletlen, 681 lélekenergiát nyersz ki belőle. +15 TP A szerzett lélekenergiából 61 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 13:11:32
Táborod közelében bukkan fel egy óriási gömbpuffancs. Korábban elrejtőztél volna e lény elől, de most már nem jelent komoly kihívást. 1226 lélekenergiát nyersz ki belőle egy rövid csata után. +15 TP A szerzett lélekenergiából 111 a helyes válaszért kapott LE.

Ne ezt hogy hozza össze a játék hogy 2 teljesen azonos lénynél ekkora a Le diferencia.Bőven elég bosszantó portyán a random de,hogy még vadászaton is van:O
Dátum: 2010.08.29. 12:07:10
Köszönöm már írtam is ez űgyben Zoli-nak ha jól láttam ő nyította ezt a topicot
Dátum: 2010.08.28. 22:36:50
Sziasztok!

Nekem van egy karakterem V2-ön és V3-on is de a V2-es karakterem E-mail-al regeltem V4-re viszont ha síkerül valamit nyernem az nem oda szánám és ha ehez szükséges akár törlöm is mert az egy kis karakter .Én sem értem miért nem dönthetem el hogy melyik karakteremnek akarom .És ha törölöm a V2-et akkor nem kapok semmit mert úgye ezen az E-mail-on nem lesz karakter más világon a 4-en kivül.

Válaszotokat előre is köszönöm
Dátum: 2010.08.22. 23:31:59
Hány forintba kerül egy 20 forintos rágó?

5 forint
10 forint
15 forint
20 forint

Na azért aki ezt kérdést jóváhagyta és bekerülhetett az adatbázisba annak külön gratulálok:D:D

Találkoztam már jópár primitív kérdéssel a játékban de nálam eddig ez viszi a pálmát
Dátum: 2010.08.22. 21:43:29
Sajnos elég szomorú,hogy vagy minden hűlyeséget elfogadnak vagy mindent direkt lehuznak
Dátum: 2010.08.22. 15:05:31
Hány forintba kerül egy 20 forintos rágó?

5 forint
10 forint
15 forint
20 forint

Na azért aki ezt kérdést jóváhagyta és bekerülhetett az adatbázisba annak külön gratulálok:D:D

Találkoztam már jópár primitív kérdéssel a játékban de nálam eddig ez viszi a pálmát
Dátum: 2010.08.14. 23:41:25
Melyik csapat "menedzsere" Minarik Ede?
Hejőcsaba
Csabagyöngye
A.C.Budajenő
Lujzaváros

Csak Gratulálni tudok annak aki ezt a kérdést jóváhagyta és bekerülhetett az adatbázisba Hát ha valami ez aztán érdektelen lexikális tudás a javából és még helyesírási hibát is tartalmaz
Hidd el már a leggyerekesebb kérdéstől a valódi műveltséget igénylő kérdésíg mindent végig próbáltam a nehezekre a válasz a szokásos érdektelen lexikális tudás.De köszönöm a véleményed .De ha ennyire nehéz megfelelni a többség igényének akkor talán kikéne venni a küldetések kőzül .Mert kicsit gáz hogy hupikék tőrpikés kérdésbe már vagy 10 félébe bele akadtam ugy látszik ez a sík majd próbálkozom én is egy olyannal
Ha tölem kérdezed semmi indoklás csak amit bemásoltam a beküldés után Kb 2-3 percel már dobodot is vissza
És persze a feltevés legetőségét is buktam
Hogy szól az ismert mondás? A férfi szívéhez..........át vezet a legrővidebb út.

a tüdején
a gyomrán
a bordákon
a mellkasán

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Egy rővíd választ kérnék miért is rossz ez a kérdés ?
Kipróbálom de már csak holnap mára elegem van a kvízből egy kicsit belefáradtam
Kedves Tony mikor már 8*-ra dobják vissza a kérdéseim a mai nap ilyen olyan indokokkal még szép hogy eldurran az agyam. Mikor közbe azt látom hogy a helyeírástól hemzsegő debilebnél debilebb kérdésekkel van teli a játék

Cras akkor meg ha sajnálatos módon benne vannak ilyen kérdések a rendszerbe akkor tőrőljék őket

Csak az a Próbléma ha egy ismert emberrel kapcsolatba teszek fel kérdést akkor is ezt kapom értékelésnek ,hogy érdektelen lexikális tudás kérdem én akkor mi nem az ?Kinek mi a lexikális tudás mert nekem pl az hogy kikapta 2005-ben a fizikai nobel díjat annak számít na puff
Eddig 234 kérdésre válaszoltál helyesen. Még 66 helyes választ kell adnod ahhoz, hogy te is kérdést írhass.
Legutoljára feltett kérdésed

Melyik megyénkben található Kislőd ?

Veszprém
Somogy
Zala
Pest

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Kérdésed kiértékelésre került.

Akkor mi a F......nak van kategoria besorolás ha a proli bunkoknak egy Magyarországgal kapcsolatos földrajzi kérdés már érdektelen lexikális tudás .Hát Gratulálok ha még ahoz is hülye hogy a google-ba beírja és rákeresen 10 másodperc allatt. Inkább leszavazza mert ha már az ő tehene megdöglött dögöljön meg a másiké is .Tipikus Magyar hozzáállás

Ui: Akinek nem inge ne vegye magára akinek meg az megis sértődhet magasról lesz......om
Dátum: 2010.07.23. 17:37:58
Lehet az lesz hány száll haja van Hókuszpoknak?:D
Dátum: 2010.07.23. 16:55:19
Üdv Mindenkinek

Mennyire prímitiv kérdést tegyek fel ,hogy ne ez legyen folyton a válasz :

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Mint ahogy az összes többire amik vannak de ezért van a kategoribesorolás vagy nem ?
Dátum: 2010.07.11. 21:18:15
Na látod az olyat tiltani kell ezzel egyetértek csak így a normális játékosok szívnak pár majom miatt
Dátum: 2010.07.11. 20:31:40
Piciklon Pestinek mondod hogy sárga a villamos Mi is használunk Skypet meg MSN-t V4-nél meg alap a szővi Chat És miért nem ezek valamelyikén beszélünk , mindennek oka van
Dátum: 2010.07.11. 20:14:56
Hát én 10 perceket várok mégis bekattant hamár ilyen korlát van akkor legalább korekt pontos tájokoztaítás a minimum és nem állítolag meg lehet,talán ...STB.
Dátum: 2010.07.11. 19:50:32
Gratulálok PottomPanna nagyon vicces vagy, hihetetlen mekorát röhögtem ezen a poénon

Nekem csak az a fura ,hogy a játék dönti el kivel ,hol és mennyit beszélhetek akkor legalább valami idő limitet ha kérhetnék mennyi üzenetett lehet és milyen időközönként ?
Oldal: 12