Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Prinyo

Dátum: 2010.03.02. 14:08:42
Leírhatatlanul jo lett az oldal. Olyan szoval tudnam kifejezni magam, amit haverok között szoktunk, igaz már lassan a köztudatba és a magyar nyelv ékességévé válik kissé trágár, de ha valami jó akkor mondjuk ilyenre is! Szoval csak annyit, hogy K***a JÓÓÓÓÓÓÓÓ!
Dátum: 2009.12.03. 23:02:04
köszi de már kaptam választ. wikit meg átnyálaztam, ezért kérdeztem meg. Craslorg már válaszolt, hanem tűnt fel. De azért köszi.
Dátum: 2009.12.03. 22:55:04
Aham értem. Tehát akkor az építést felesleges kimaxolni ha maxos a manakons. mert azzal többet tudok építeni egy nap. És gazdaságosabb is mert a LE-t költhetem a karakter fejlesztésére.
Dátum: 2009.12.03. 22:49:19
Sziasztok! Kérdésem lenne ha kimaxoltam az építés szakit és a manakonstrukciót is akkor a kettő kapcsolatban van egymással építkezésnél? Tehát összeadódnak?
Dátum: 2009.10.31. 10:26:30
Melyik zenei oldal?
1...
2...
3.youtube
4...

De az nem zenei oldal, hanem videóportál. Nem csak zenék vannak rajta.
Dátum: 2009.10.28. 15:52:32
Ez kicsit fura.

Mi a sarki fény,északion: (aurora borealis), délen:(aurora australis)?
Napsütés van a sarkokon.
Ilyenkor van világos a sarkokon.
A légkörbe behatoló töltött részecskék által keltett időleges fényjelenség. *
A Sarkcsillag fénye.
Dátum: 2009.10.19. 16:33:48
Szeretnék bejelenteni egy hibát!
Megkezdtem a küldetésemet, ami sajtolj lélekenergiát 3 lényből! Kisajtoltam 3 állatomat, err a küldetésnél azt írja, hogy 1 állatból sajtoltam csak LE-t! Pedig meglehet nézni, hogy 3 ból préseltem ki a kakit! Miért nem lett teljesített a küldetés???
Karakterem: V4 - Mumin.
Dátum: 2009.10.18. 20:38:11
Helóka!
Valaki segítsen, hogy ez mit jelent az entitás csatánál, hogy a kérhető relikviákban büntető jellegű tárgyak nem lesznek benne.

Mik azok a büntető jellegű tárgyak?
Dátum: 2009.10.15. 18:30:40
Nagyon szuper!
Dátum: 2009.10.15. 16:39:18
Sziasztok!

öööö... valaki segítsen nekem! Megjelentek a lélekkufárnál relikviák, és csizmák is, amik +bónuszokat adnak.
Lélekgyémántért, lélekenergiáért és őskőért vagy őskő nélkül lehet megvenni!
Kérdésem az, hogy ezeket a lélekgyémántokat hogyan lehet szerezni???
Sírás ON!
Segítséget kérek a döntetlenes küldetéshez, mert undi!
mér nem érvényes az arénában levő döntetlen? Nagyon jó lenne! ott már 10 et is nyomtam a klántársammal.
Dátum: 2009.10.14. 11:34:26
Köszi Panna!
Dátum: 2009.10.13. 19:54:28
Sziasztok!

Nekem egy olyan ötletem támadt, hogy a döntetlenes küldetést a klántársak arénában is meg tudják csinálni. Vagyis ha ott döntetlen van akkor az is számítson bele. Mert én már nagyon régóta csinálom, és semmi. Arénában meg könnyebben meglenne.
Dátum: 2009.10.13. 11:56:41
Ez nálam is elő szokott fordulni elég gyakran, pedig nem hagyok abba vadászatot.
Mert állítólag csak akkor szokott. de ez nem igaz.
Dátum: 2009.10.13. 11:54:47
Hali!
Valaki mondja meg nekem mi a neve az epikusoknál az óriásgyermeknek?
Fontos lenne köszi!
Dátum: 2009.10.13. 10:05:38
Egyre rosszabb és értelmetlen kérdések vannak.

Miből készül a Big Mac?

o marhahús*
o nyúlhús
o pulykahús
o csirkehús

Ez így egy kicsit durva. Hús is alig van benne, nem hogy marhahús! Nevetségesen naiv ember tette fel a kérdést.

78 féle adalékanyagot tartalmaz egyetlen, a gyerekek körében is rendkívül népszerű gyorséttermi menü - állítja a The Independent című brit napilap elemzésében. Habár a cég állítása szerint a húspogácsa színtiszta darált marhahús, (amit eddig még nem tudtak bizonyítani) a zsemle, a sajt és a szószok már közel sem ennyire természetes eredetűek. A Big Mac-szendvics ezért 18, a sajtburger 17 élelmiszeripari "műanyagot" tartalmazott. Valamiféle adalékot pedig gyakorlatilag az étterem teljes választéka tartalmaz - beleértve a grillezett csirkemellet és a salátákat is.
Egyes szakemberek szerint néhány adalék mellékhatása lehet nehézlégzés és fejfájás. A Big Mac és a sajtburger - a vizsgálat szerint - olyan tartósítószert tartalmaz, amelyről megállapították, hogy súlyosbítja a hiperaktív gyerekek tüneteit, hasonlóan a cég 1250 brit éttermében árusított desszertek és üdítőitalok színezékeihez. Holott a vállalat - éppen az fogyasztóvédők kampányának hatására - azt állította, hogy csökkenti termékeiben az E-számú adalékokat. A napilap tanulmánya ennek éppen az ellenkezőjét látszott bizonyítani: az elmúlt év során a felhasznált adalékok inkább szaporodtak, mint csökkentek. (MTI)
Dátum: 2009.10.13. 09:48:44
Mi lehet a kloáka?

o Vulkáni eredetű kőzet
o A Debreceni Nagytemplom tetejének dísze
o Bizonyos gerincesek testnyílása *
o Cápák mutálódott uszonya


A kloáka jelentése:

A tápcsatorna és a húgyivari szervek közös nyílása
Egyes gerincesek (pl. a madarak,kétéltűek) szervezetében levő üreg, amelybe a végbél, a vesék és az ivarszervek kivezető csatornái nyílnak.

A másik jelentése: szennyvízelvezető,szenyvízcsatorna

Kicsit utána kellene olvasni.
Dátum: 2009.10.09. 18:38:23
Ha gyakoroltatom az állatomat az is beleszámít a küldetésbe amikor az állatnak kell lépni szintet?

update: igen beleszámít!
Ezt viszont be lehet írni a wikibe küldetésekbe!

59. küldetés/ Tanácsok
PL.: IDE -> http://vegzetur.wikidot.com/quest59
Dátum: 2009.10.09. 17:17:15
delete....
Dátum: 2009.10.09. 15:45:08
Melyik tantárgy NEM kötelezően egy gimnáziumi érettségi része?

Történelem
Matematika
Magyar irodalom
Angol nyelv *

Nálunk itt Magyarországon tudtommal az érettségi KÖTELEZŐ tantárgya mindegyik. Nyelv az már elég régóta kötelező. Kéretik törölni.