Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Prinyo

Dátum: 2017.03.15. 14:13:53
Hagyni kellene nyerni a xenókat kíváncsi vagyok mi fog akkor történni.
Dátum: 2017.03.15. 10:49:39
A xenó medálokat mikor írjátok jóvá? még mindig nem kaptam meg se a harcmedált, se a végzet medálomat. Pedig bent vagyok a Top 10-ben.
Dátum: 2016.12.28. 11:05:24


"Ne kérdezz olyat, ami lexikális tudást igényel (pl. évszámok) vagy csak egy speciális csoport ismeri rá a választ (HKK, képregények stb). Ha ilyen kérdést kell értékelned, válaszd a Rossz kérdés opciót. Kérjük, ügyelj a helyesírásra, és használj magyar ékezetes betűket! Ha olyan kérdést kell értékelned, amelyben súlyos helyesírási hiba van, válaszd a Rossz kérdést.
Kérdésedet a többi játékos és/vagy a játékvezető fogja értékelni. Ha értelmetlen, vagy netikettet sértő kérdést teszel fel, vagy a válaszok nem egyértelműek, kérdésed "Azonnal törölni" értékelést fog kapni, és egy időre elveszted a lehetőséget, hogy kérdést írjál."

Nem értem, hogy mégis hogyan maradhat benn az adatbázisban egy nyelvhelyességi hibát tartalmazó kérdés, ráadásul fogalmam sincs, hogy ez mi egyáltalán.

Amúgy, a fent idézett szabály az mindenkinél él, vagy csak nálam?
Dátum: 2016.08.09. 17:29:54
Basszuskulcs... soha nem vittem rá az egeret... mindig a szövi nevére kattintottam, pedig nem ma kezdtem.
Ez most égő volt. kösz a fejtágítást!
Dátum: 2016.08.09. 14:52:38
Sziasztok! Nem tudom, volt e már róla szó, de az imént az jutott eszembe, hogy a Háborúk / kapituláció lapon az aktuális szövetség/szövetségek alá lehetne egy lenyitható ablak, amire kattintva kiadná a szövetség tagjait így elkerülhetnénk azt a felesleges mozdulatot, hogy a szövetség nevére, majd a taglistára kattintva eljussunk a támadható karakterekhez.

Így gondoltam:


Én személy szerint nagyon örülnék neki. Ez értelem szerűen lehetne görgethetős.
Dátum: 2015.03.07. 18:23:35


Remélem egyértelmű a hiba.
Dátum: 2015.01.30. 10:31:01
Az alábbi élőlények közül, melyik az elevenszülő?
Bálna
Kakukk
Kígyó
Teknős


ad1.: Igaz, hogy a bálna elevenszülő, de pár kígyófaj is az...
ad2.: A kígyó összefoglaló név.

Azért aki a kérdéseket elbírálja, annak is baj lehet a toronyban. Nem konkrétan ez miatt, hanem úgy alle zusammen. Rengeteg kérdést törölni tudnék.
Dátum: 2014.12.14. 17:11:00
Nem olvastam vissza, hogy volt e már ilyen ötlet, de az jutott eszembe, mi lenne, ha lenne egy ún.: ötvös szakértelem, amivel gyűrűket, nyakláncokat lehetne egybeolvasztani. Értem ezt úgy, hogy ha van 2-3 olyan gyűrű nyaklánc amiket nem ad el az ember és folyamatosan váltogatva használja, akkor azokat egybe kovácsoltathatja. Lehetne mondjuk a szaki max szintje 5, a karakter szintjével arányosan kiszámolt LE-ért fejlesztve szintenként és adott számú használata lehetne. Pl.: csak kimaxolva lehetne használni és csak 5x Vagy esetleg AF-pont is lehetne, de az gyötrelmesen lassan jön még módosítókkal is. Esetleg minden 5. szintlépés után lehetne adott számú ékszert összeolvasztani. De még az is eszembe jutott, hogy hasonló módon lehetne ötvözni, mint az egyéni entitás csatáknál a kincsek választása.

Rengeteg variáció lehetne. És sok ötletem van. Majd néha-néha idekaparom, hátha valamelyiket megfogadjátok. Gondolkodjatok rajta, szerintem jó lenne. És ha lehet, ne lehessen erősebb jobb ékszereket kreálni őskővel.

Üdv. Psychoid
Dátum: 2014.11.29. 10:16:08


Ha még a kérdést sem tudja felírni, akkor miért rakjátok be a kvízek közé?

-más:
Én ha írok kérdést, akkor jól írom és elég alap kérdéseket szoktam, aztán lexikális tudásra hivatkozva vissza van utasítva...
Bezzeg barátok közt-ös kérdés az van.. na arra meg én nem tudok válaszolni. Valahogy át kellene szitálni az adatbázist.
én szívesen átfésülném és törölnék jó párat. (persze lennének feltételeim.)
Dátum: 2014.09.19. 17:29:50
Hát köszi szépen a fejtágítást.
Dátum: 2014.09.19. 15:34:16
Jó így már értem, hogy semmi értelme 25-re felhúzni... csak félrevezetett a leírása az AF képességnek...
Dátum: 2014.09.19. 15:32:26
miért akkor ez nem arra van, hogy karakterszintenként +annyival több entitás hívható ki? igaz e szinttel magasabbat kértem, de én úgy értelmeztem ezt, hogy ha növelem AF képességgel, akkor a mennyiséget növeli amit kihívhatok. tehát egymás után többet. nem csak egy darabot. és szintlépésenként... ennek semmi értelme nincs így. az egyéni epikusnak pont az lenne az értelme, hogy legyőzök egyet, és jön a másik, harmadik, negyedik és így tovább.

Én így értelmeztem. De sehol nem is találtam erre képletet, még wikiben sem...
Dátum: 2014.09.19. 15:21:33
De akkor nem értem miért csak egyet tudok kihívni, ha az entitásvadászat AF-et maxra húztam...

151-es szinten vagyok és a végzettemplomhoz kellett beleütnöm 20x. meg is csináltam aztán amikor legyőztem, nem választhattam hanem ez fogadott.

"Nincs meg a hatalmad ahhoz, hogy erősebb entitást hívj ki. Csak akkor leszel erre képes, ha szintet lépsz.
Eddig 167 entitást győztél le, az utoljára kihívott 230. szintű volt."

De ezért nem értem, mert ha az AF képesség növeli az entitásvadászatot, akkor egynél többet kellene tudnom kihívni...
Dátum: 2014.09.19. 12:37:21
Sziasztok!

Szeretnék választ kapni egy szerintem elrontott dologra, mert ha jól értelmezem az entitás vadászat AF képességet, akkor a 25. szint után +25 entitást hívhatok ki.

"Entitásvadászat:

Minden szintje után eggyel több entitást támadhatsz meg, mint a szinted engedné.

Max. szint: 25

Költség: 3"

Ehelyett a 25re felhúzott AF szint után az első legyőzött entitás után azt írja ki a rendszer, hogy "Nincs meg a hatalmad ahhoz, hogy erősebb entitást hívj ki. Csak akkor leszel erre képes, ha szintet lépsz."

Ez most hol is van leírva, hogy maxolva nem éri meg? Persze ha elfelejtem, az 3AFP-be kerül és elvesztem azt a 25-öt is ami már 28AFP... és ugyanott vagyok ahol most.

Szeretném ha azt kapnám amiért megdolgoztam, vagy kapjam vissza felejtés után az AF pontokat. MErt ez így nem korrekt, cseppet sem.

Dátum: 2014.08.26. 05:30:00
Mit jelent az Auróra?

éjjszaka
hajnal
dél
délelőtt

1.) orbitális helyesírási hiba
2.) az aurora jelentése
hajnalpír, pirkadat, virradat, sarki fény
Dátum: 2014.08.20. 10:08:13
Kicsit el van szállva a random... (vagy a készítők) 150-200 vadászatból nem lehet összeszedni egy darab kiégett őskövet sem? (prémiumként se!) A pofám leszakad... No meg a templomos küldiknél is igencsak nehéz a sajtolásos eszencia keresés... Egy kicsit lehetne engedni belőle. Ott 100 állatból 7 eszenciát kapartam össze... Bezzeg ha nincs a templomban, vagy BU-ban ilyen feladat akkor f0ss@ az eszenciákat. Logika&értelem fail... Megértem, hogy kell a pénz, mert mindenki abból él, de ha legalább prémium vagyok akkor jöjjön szépen a cucc. De akinek nem telik rá az is kapjon legalább 50 vadászatból 3 követ minimum, hogy meglegyen az event. Etc, etc... Szerintem ez így fairplay lenne.
Dátum: 2014.05.25. 14:41:11
Sziasztok! Nem tudom volt e már a kérdés, de nem találtam a fórumban sehol. Android applikációt nem terveztek a (közel)jövőben?
Rettentő jó lenne, mert telefonról is szoktam játszani, de mivel nincs optimalizálva telefonra, így átláthatatlan az egész.
Dátum: 2011.11.23. 00:03:42
zsear
Dátum: 2011.11.22. 23:58:58
Akik kivégezték az anyakirálynőket azok kapnak medált vagy valami vállveregetést? V2-őn.
Dátum: 2011.10.16. 14:21:05
Mikor született Hunyady Mátyás királyunk?

1444. március 12-én
1443. február 23-án
1453. szeptember 1-én
1432. július 30-án

Gondolom nem kell leirnom a hibat...